dominou potrestaný nevěrník

KATEGORIE: Zralé ženy

Dominou potrestaný nevěrník

Autor:
Martina N.
Publikováno:
30. 12. 2015
Přečteno:
8948x
S partnerem jsme spolu měli hezký vztah, ale po několika letech soužití přeci jenom nebylo všechno už jako na začátku. Kromě romantických gest alá kytky jen tak nebo lístky do kina na film, který jsem chtěla vidět, ubyla také vášeň v našem sexu. Myslela jsem si, že je to přechodný stav a zpočátku jsem tomu moc nevěnovala pozornost. Sem tam jsem samozřejmě přidala sexy prádélko, ale jinak jsem se až tak nesnažila.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A to byla základní chyba.

Asi po měsíci jsem si všimla, že přítel už sex prakticky nevyžaduje. I když jsem já byla nadržená a přitulila se, že bych chtěla pořádně vylízat, vymluvil se, že je unavený z práce a potřebuje se vyspat. Byla pravda, že v práci zůstával dlouho do noci, ale že by mi ani nevadilo nemít přes dva týdny sex? V tom bylo něco víc. A já musela zjistit co.

Počkala jsem si, až byl Milan ve sprše a potají se mu podívala do mobilu. Neměl ho ani zamčený a nic podezřelého jsem nenašla ani v smskách ani ve výpisu hovorů. Na pár dní mě to ukonejšilo a já se uklidnila s tím, že jsem jenom paranoidní a opravdu toho má asi v práci až nad hlavu. Jelikož se ale jeho chování nezměnilo, stále byl odměřený a po sexu ani památky, nedalo mi to a podívala jsem se na jeho facebook. Tam už minulost jeho vzkazů vymazat nešla, a tak jsem se dozvěděla, že mě podvádí s nějakou sekretářkou od nich z firmy.

Jelikož byl Milan v tom okamžiku, kdy jsem to zjistila, pryč, mohla jsem si v klidu utřídit myšlenky. Nejdříve jsem myslela, že vzteky prorazím zeď. Dokonce jsem se v hněvu rozeběhla do ložnice a začala mu balit kufry. V té chvíli jsem cítila tak hroznou nenávist, že jsem u toho křičela a po tvářích mi tekly slzy zklamání. Připadala jsem si podvedená a hloupá. Když jsem měla hotovo a všechny Milanovy věci byly nacpané ve dvou kufrech, připadala jsem si lépe. Seděla jsem v kuchyni a čekala, až se ten nevěrník vrátí domů, abych ho mohla s grácií vykopat na ulici.

Jak jsem tak ale seděla sama ve tmě, naštvaná na celý svět, přičemž jsem popíjela notnou dávkou slivovici, co jsem našla v ledničce, došlo mi, co se to tady vlastně stalo. Kdybych se já slepá a hloupá snažila, k ničemu takovému by nedošlo. V podstatě je pravda, že jsem Milana do náruče té ženské dohnala vlastními silami. Kdybych se snažila náš vztah zlepšit a věnovala větší pozornost jeho potřebám v sexu, nepotřeboval by na své fantazie milenku. Až teď mi pomalu plně docházelo, co jsem to vlastně v té jejich konverzaci četla. Při prvním pohledu jsem viděla jenom povídání mezi mým přítelem a jeho milenkou, na druhý pohled jsem si ale všimla, že ona mu poskytuje jenom to, co já jsem mu nedávala. Milan jí psal o svých touhách a fantaziích, o kterých já jsem neměla ani tušení. Proč jsem to nevěděla? Proč se mi s tím nesvěřil?

Nevěnovala jsem mu dostatečnou pozornost a je jenom moje vina, kam to všechno došlo.

Milan se dosud z práce nevrátil, a tak jsem v podnapilém stavu vrátila všechny jeho věci na místo, aby nic nepoznal. Rozhodla jsem se, že budu o svého chlapa bojovat a udělám pro něho to, co potřebuje. K tomu musím ale sehnat pár pomůcek.

Když Milan přišel domů, našel na stole teplou večeři a studené pivo. Já už jsem dávno ležela a po dlouhé době se přitom usmívala.

Hned druhý den jsem se vypravila do sexshopu, abych pořídila všechno potřebné. Stále mě to sice pěkný balík, ale snažila jsem se při výběru, aby se to co nejvíce podobalo tomu, co si Milan přál v té konverzaci s tou ženskou. Chtěla jsem ho překvapit dokonalým zpodobněním jeho fantazií, abych si ho získala zpátky. Takže jsem rozhodně nehodlala šetřit.

Doma jsem se na všechno připravila a pak Milanovi zavolala, že je mi hrozně zle a potřebuji odvézt do nemocnice. Řekl, že je hned doma, a tak jsem netrpělivě vyčkávala. Bylo mi jasné, že kdybych na něho čekala, až se vrátí z práce, tak bych tu taky mohla být do Vánoc.

Když zacinkaly v zámku klíče, postavila jsem se a počkala, až mě Milan uvidí. Jen mě spatřil, okamžitě ztuhnul. Začal koktat a chtěl se zeptat, co to má znamenat, ale já ho nenechala domluvit. Přikázala jsem mu, aby si kleknul. Když mě napoprvé neposlechl, přikázala jsem mu to drsněji a lehce ho uhodila bičíkem, který jsem držela v ruce.

Milan poslušně kleknul a já si ho spokojeně obcházela na černých vysokých podpatcích v upnutém korzetu a krátké latexové sukni. Řekla jsem mu, že chci, aby si sundal oblečení a vzal si ptáka do ruky. Když si sundával kabát, stále si ještě myslel, že je to hra a blbost. Myslel si, že si z něho dělám legraci. Ale brzy pochopil, že to tak není.

Když byl nahý, poručila jsem mu znovu, aby si začal honit ptáka. Aby mu to šlo lépe, plivla jsem mu na něho, a pak ho bičíkem popleskala po zádech. Nervózně se na mě díval a poslušně si u toho šmudlal klacek v ruce. Já jsem se před něho postavila a diktovala mu, aby to dělal rychleji a rychleji. Ruka se mu v klíně míhala a jeho pták se stavěl ochotně do pozoru. Dlouho už jsem ho neviděla takhle v plné parádě. A nutno přiznat, že mě to opravdu vzrušilo. Jelikož jsem neměla na sobě žádné kalhotky, vyhupla jsem si na stůl a roztáhla nohy. Milanovi jsem potom přikázala, aby mě šel vylízat.

Teď už se nezdráhal.

Jazykem mi drsně vylizoval kundičku a už už mi tam chtěl strčit prsty, ale pleskla jsem ho přes ruku s tím, že to jsem mu neřekla, aby udělal. Tak poslechl. Užívala jsem si jeho horký jazyk mezi nohama a nemohla se nabažit toho pocitu, že mám nad ním takovou moc. Nic takového jsme spolu ještě nedělali a přitom nám to oběma šlo tak snadno.

Když jsem měla dost, pleskla jsem ho po zádech a poručila mu, aby si sednul na židli. Ruce měl mít za zády a já si ho potom snadno osedlala. Ptáka měl napumpovanýho k prasknutí a moje kundička slintala blahem. Nasedla jsem na něho tak, že se díval na moje záda a přitom jsem ho sem tam popleskávala po bocích. Tempo jsem určovala já a stejně tak hloubku přírazu. Milan u toho sténal a při každém dopadu bičíku na jeho červené boky, tiše vyjekl. Poskakovala jsem na něm, a když jsem cítila, že už už by se udělal, hned jsem přestala. Záměrně jsem jeho utrpění prodlužovala.

Když jsem z něho slezla, donutila jsem ho, aby si kleknul a políbil mi nohy. Když byl v předklonu, obešla jsem ho a pořádně mu zmalovala zadek. Bičíkem jsem ho přetáhla snad dvacetkrát a přitom mu odříkávala jeho prohřešky. Nezapomněla jsem tam přidat i to podvádění, ale s tím, že když už to nikdy neudělá, jsem ochotná mu to odpustit. Milan při zjištění, že to vím, ztuhnul, ale já mu nedovolila vypadnout z role.

Přikázala jsem mu, aby mi udělal dobře. Roztáhla jsem nohy a on do mě vrazil svýho čůráka až po kořen. Pohodlně jsem ho přitom pleskala po zadku, když jsem chtěla, aby přidal nebo zpomalil. Milan mě šukal snad jako nikdy. Jeho čůrák mi mlaskal v kundičce a ta se slastí stahovala. Než jsem ale dosáhla orgasmu, Milan se udělal. Pořádně jsem mu za to vyčinila a samozřejmě mě musel dodělat. Poručila jsem mu, aby znovu kleknul a vylizovat mi kundičku, tentokrát i s prsty, a to až do konce. Nehledě na to, že ze mě vytékalo jeho sperma. To byl jeho trest.

Když jsem se konečně udělala taky, spokojeně jsem se postavila a připomněla mu, co mi slíbil. Pak jsem se odešla osprchovat a jeho nechala zmateného sedět v kuchyni.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt