zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Kamarád mého syna

Syn slavil dvacet let. Byla jsem tak pyšná, když jsem se dívala, jak skvělý chlap se z něho stal. Byla jsem ráda, že se nám ho podařilo vychovat k zodpovědnosti, protože my jsme v jeho věku takový rozhodně nebyli. Syna jsem totiž měla už na střední škole. S manželem, tehdejším přítelem, jsme nehleděli na důsledky a pouze si užívali. To, že jsem těhotná, jsem zjistila asi o čtyři měsíce později. Dlouho jsem se styděla to někomu říct, a tak jsem to všemožně maskovala – jediný, kdo to věděl, byl nastávající otec. Nakonec jsem ale tak jako tak musela s pravdou ven. Na svatbě jsem už měla pořádný buben, ale hlavní bylo, že se Pepa narodí do úplné rodiny.
Přečíst
Autor:
Martina V.
Publikováno:
29. 7. 2014
Přečteno:
24970x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt