kamarád mého syna

KATEGORIE: Zralé ženy

Kamarád mého syna

Autor:
Martina V.
Publikováno:
29. 7. 2014
Přečteno:
24732x
Syn slavil dvacet let. Byla jsem tak pyšná, když jsem se dívala, jak skvělý chlap se z něho stal. Byla jsem ráda, že se nám ho podařilo vychovat k zodpovědnosti, protože my jsme v jeho věku takový rozhodně nebyli. Syna jsem totiž měla už na střední škole. S manželem, tehdejším přítelem, jsme nehleděli na důsledky a pouze si užívali. To, že jsem těhotná, jsem zjistila asi o čtyři měsíce později. Dlouho jsem se styděla to někomu říct, a tak jsem to všemožně maskovala – jediný, kdo to věděl, byl nastávající otec. Nakonec jsem ale tak jako tak musela s pravdou ven. Na svatbě jsem už měla pořádný buben, ale hlavní bylo, že se Pepa narodí do úplné rodiny.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A dneska je to už dvacet let. Tak dlouhá doba uplynula od chvíle, kdy jsme si ho přivezli domů. Jak ten čas letí.

Nostalgie mě opustila ve chvíli, kdy Pepa sfoukl všechny svíčky. Zatleskala jsem i se zbytkem rodiny a doběhla do kuchyně pro nůž, aby Pepa mohl dort nakrojit jako správný oslavenec.

Tento víkend, jsme si ho mohli užít dosytosti. Pozornost patřila jenom nám – jeho rodině. O týden později měl s otcem vyjednáno, že pokud nebudou jeho přátele příliš rušní a bude jich rozumný počet, může si udělat oslavu v našem zastřešeném altánu. Byl červen, takže venku už bylo teplo.

Oslava utekla rychle, babičky se rozjely domů a my jsme opět osaměli. Týden se překulil a najednou tu byl ten „slavný“ víkend, kdy se náš altán měl proměnit v hnízdo mladých dospělých. Připravili jsme synovi dostatek masa na gril, zásobu různých brambůrek a křupek a samozřejmě nějaký ten alkohol. Takový menší sponzoring jako bonus k dárkům k narozeninám.

Už kolem šesté se scházeli první hosté. Celkem přišlo kolem osmi kamarádů a kamarádek našeho syna. Chvílemi jsem se úzkostlivě dívala ven, jestli altán ještě stojí, či není v plamenech, ale většinu času jsem se snažila na to nemyslet. Oslava byla poklidná, jediné, kdy jsem vnímala, že tu někdo je, bylo, když hosté chodili do domu na záchod.

Četla jsem si v obýváku, když tu se vedle mě posadil Honza. Pepův kamarád už od dětství – vyrůstali spolu skoro jako bratři. Vylekaně jsem se na něho podívala a čekala, až mi řekne, co se děje. Myslela jsem si, že něco potřebuje, ale on tam jenom tak seděl a díval se na mě. Zeptal se mě, co čtu za knížku a když jsem mu odpověděla, dalších deset minut jen tak seděl.

Byl to moc hezký kluk. Byl sportovec – závodně plaval – takže měl krásně vypracované tělo. Ostře řezaná čelist byla více než sexy. Divila jsem se, že si ještě nenašel žádnou holku.

Pak se najednou zvedl a odešel.

Nevěnovala jsem této „příhodě“ více pozornosti, ale od Pepovi oslavy jako kdyby se k nám Honza nastěhoval. Byl u nás skoro každý den. Zakopávala jsem o něj naprosto všude – v kuchyni, v koupelně, v obýváku. Jako kdyby byl můj stín. Z těchto neustálých setkání jsem byla čím dál nervóznější. Vždycky, když jsem se s ním setkala ve dveřích, jsem se přistihla, že se hloupě hihňám jako nějaká školačka. Postupně to zašlo i tak daleko, že se mi o něm začalo zdát.

Zakazovala jsem si na něj myslet, ale pro jeho všudypřítomnost to prostě nešlo.

Jednoho večera jsem byla doma sama. Byl podvečer a já si užívala ticho v domě – manžel byl s kamarády na kulečníku a syn měl rande. Rozhodla jsem se, že si dám pořádnou horkou koupel a budu relaxovat.

Když už jsem se vznášela v teplé vodě, najednou jsem zaslechla, jak klaply vchodové dveře. Byla jsem si jistá, že jsem je zamkla, a tak jsem se v duchu přesvědčila, že se mi jenom něco zdálo. Pak se za dveřmi ozval nějaký šramot. To už jsem cítila, jak se mi sevřelo hrdlo.

Strach ale okamžitě pominul, když se otevřely dveře a v nich stál Honza. S úlevou jsem si oddechla, ale jen do chvíle, kdy mi došlo, že jsem nahá. Rychle jsem se více ponořila a nastrkala před sebe pěnu. Řekla jsem mu, že Pepa není doma a on s klidem odvětil, že ví. Pomalu přistoupil k vaně a posadil se na její okraj. Nevěděla jsem, co mám dělat. Větší šok však přišel, když lehce přejel rukou po hladině vody a pak ruku ponořil. Přiznal se, že přišel kvůli mně – že na mě nemůže zapomenout, že na mě pořád myslí. Mezitím se jeho ruka posouvala výše po mém stehnu.

Odstrčila jsem ho a řekla mu, aby toho nechal. Nechtěla a nemohla jsem na sobě dát znát, jak se mi rozpaluje tělo.

On si ale nedal říct.

Znovu ponořil ruku do vody a nyní už bez okolků zamířil k mé kundičce. Pokusila jsem se ho znovu odstrčit, ale tentokrát se nedal. Jeho dlouhé prsty mi rejdily po lasturce a mě zaplavovalo vzrušení.

V ten okamžik jsem se rozhodla to zastavit. Nebyla jiná možnost, jak se dostat z jeho dosahu, než se postavit a celá se tak před ním obnažit. Stála jsem před ním nahá a pokoušela se mu vysvětlit, že je to špatný nápad, že je stejně starý jako můj syn a já jsem navíc vdaná.

Toho se Honza chytil a poznamenal, že už jsem tedy nad tím taky musela přemýšlet.

Nechala jsem to bez odpovědi a vylezla z vany. Rychle jsem se zahalila ručníkem, ale nemělo to smysl. Honza ke mně přistoupil a opět mi zajel do rozkroku. Zatímco mě prstil, díval se mi do očí a říkal, abych se té touze nebránila.

Moje obrana polevovala, ale stále jsem se ho ještě snažila zastavit. Přestala jsem v tu chvíli, kdy přede mnou poklekl a hlavou se vecpal mezi moje nohy. Jazykem mi pořádně vylizoval kundičku. To už se mi podlamovala kolena a já se nebránila.

Zatímco mě lízal, sundal si kalhoty a já mu pomohla s tričkem. Penis už mu pěkně stál.

Vysadil si mě na skříňku vedle umyvadla, naslinil si žalud a pomalu ho do mě strčil. Okamžitě mě zaplavila vlna slasti. Měl ho pěkně pevnýho a dlouhýho. Bral si mě pořádně a bez okolků - jeho pohyby se stále zrychlovaly a zrychlovaly. Pořádně si mě držel a mrdal mě jako smyslů zbavený.

Líbal mě u toho a já mu vzdychala do úst. Byl fakt dobrej.

Párkrát mě trochu plesknul po tváři a mě tahle jeho drzost ještě více vzrušila. Manžel byl vždycky v posteli něžný a hodný – nikdy by nic takového neudělal. O to to bylo lepší. Honza si troufal hodně.

Sundal mě ze skříňky a já automaticky klekla a kouřila mu ho. Cpala jsem si ho do krku až po kořen i s varlaty. Laškovně jsem ho do něj kousala a nehty mu brousila po pevném břiše.

Po chvíli mě zvednul a já se opřela o skříňku lokty, takže jsem na něj špulila zadek. Taky mě přes něj několikrát plácnul a až pak mi ho tam vrazil. Šukal mě jako nějakou děvku – přidržoval si mě za vlasy, takže jsem byla plně v jeho moci. Co chvíli mě plácnul přes zadek a v jeden moment na mě dokonce nalehl a chytil mě pod krkem. Vzrušením jsem skoro nemohla dýchat.

A pak mi ho narval do zadečku. Nejdříve jsem vykřikla bolestí, ale i když jsem se pokusila z jeho sevření vymanit, nepustil mě. Nezajímalo ho, jestli mě to bolí nebo ne – mrdal mě dál. A ještěže tak udělal. Bolest přehlušila silná euforie, tryskající z každé částečky mého těla. Bylo to neuvěřitelné.

Když se mého zadečku nabažil, zvedl mi jednu nohu a dal si ji na rameno, aby tak měl lepší přístup ke kundičce a mohl ho do mě pořádně bořit až po kořen. Křičela jsem rozkoší.

Těsně předtím, než se udělal, si ještě sedl na okraj vany a já na něho nasedla. Poskakovala jsem na něm jako na rodeu a hladila si přitom prsa, přes která mě popleskával. Volnou rukou mi potom palcem kroužil na poštěváčku. Vteřinu před orgasmem se postavil a přidržel si moji hlavu tak, aby mi mohl nastříkat do pusy. Jeho teplé sperma mi zaneřádilo celou pusu. Pomalu jsem ho spolkla.

Myslela jsem si, že už je konec, ale to jsem se zmýlila. Honza si všimnul, že jsem se neudělala, a tak si mě vysadil na skříňku a lízal mě tak dlouho, dokud jsem orgasmu nedosáhla i já.

Pak mě naposledy políbil, posbíral si věci a odešel.

V koupelně, kde jsem zažila nejlepší sex svého života, jsem zůstala sama se svými myšlenkami. Začali mně docházet důsledky mého uklouznutí. Bylo mi jasné, že už se to nikdy nesmí opakovat. Manželovi jsem nic neřekla. Jakmile jsem od té doby ale Honzu viděla, měla jsem problém, abych se nečervenala.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt