zralé ženy

article

Sexy brigádník

Pracovala jsem v Albertu už asi pět let. Každý rok během prázdnin jsme tu ale měli spoustu...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Sexy brigádník

Pracovala jsem v Albertu už asi pět let. Každý rok během prázdnin jsme tu ale měli spoustu brigádníků, kteří si toužili vydělat něco málo peněz na ty svoje radovánky. Většinou jsem je měla na starosti já, protože jsem byla vedoucí. Někdy to bylo opravdu peklo – tak hloupé zaměstnance jsem rozdýchávala hodně dlouho. Jako kolovrátek jsem jim dokola opakovala naprosté základy, které byly jasné i dětem na základní škole, ale oni je ne a ne pochopit.
Přečíst
Autor:
Alice Ž.
Publikováno:
13. 8. 2015
Přečteno:
7152x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt