sexy brigádník

KATEGORIE: Zralé ženy

Sexy brigádník

Autor:
Alice Ž.
Publikováno:
13. 8. 2015
Přečteno:
7190x
Pracovala jsem v Albertu už asi pět let. Každý rok během prázdnin jsme tu ale měli spoustu brigádníků, kteří si toužili vydělat něco málo peněz na ty svoje radovánky. Většinou jsem je měla na starosti já, protože jsem byla vedoucí. Někdy to bylo opravdu peklo – tak hloupé zaměstnance jsem rozdýchávala hodně dlouho. Jako kolovrátek jsem jim dokola opakovala naprosté základy, které byly jasné i dětem na základní škole, ale oni je ne a ne pochopit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pak ale přišel na pozici skladníka Pavel. Tomu stačilo všechno říct jednou a se vším si potom už poradil. Byl to mladý pěkný kluk a práce se rozhodně nebál. Brigádu potřeboval proto, aby si našetřil peníze na školu. Občas jsem se zapomněla a pozorovala jsem ho, jak se mu svaly napínají, když přendává krabice se zbožím. Představovala jsem si, jak mě ty jeho ruce objímají a jazyk, který vystrkuje, když se na něco soustředí, mi rejdí v kundičce.

Asi po týdnu jsem si všimla, že si Pavel s ostatními brigádníky nepovídá a že mu nikdy nepřišla po práci naproti jeho přítelkyně. Z řečí, které vedly brigádnice, jsem pochopila, že je bez přítelkyně, ale že si dámských kolegyň nevšímá. Z toho jsem vydedukovala, že bude asi gay. A ty holky dospěly k podobnému závěru, protože se přestaly snažit, aby si jich všimnul.

Dělala jsem dál svou práci, ale v přítomnosti Pavla jsem se nemohla tak úplně soustředit. Pořád mi vrtalo hlavou, co když to gay není? I tak by ale určitě neměl zájem o takovou „bábu“ jako jsem já. On takový mladíček a já vyzrálá čtyřicátnice. No jistě.

Přesto jsem po něm sem tam pokukovala a schválně mu dávala takovou práci, abych se na něho mohla dívat. On si také často sundával tričko a to se bylo teprve na co koukat.

Jednou večer už jsem zamykala a chystala se jít domů, když jsem si všimla Pavla, který stál opodál na ulici a upřeně mě pozoroval. Nervózně jsem se ho zeptala, jestli ode mě něco potřebuje. Když zavrtěl hlavou, znejistěla jsem ještě víc. Najednou jsem měla strach, jestli mi nechce něco udělat. Ví, že mám klíče skoro od všeho, takže by nebyl zase tak velký problém se dostat alespoň k nějakým penězům. Pavel se ale otočil a odešel.

Docela jsem si oddechla.

Doma jsem si uvařila večeři a snažila se uklidnit splašené myšlenky koukáním na bezduché seriály. Jenomže pořád jsem nemohla přestat myslet na Pavla a jeho svalnaté ruce. Nakonec jsem byla tak vzrušená, že jsem si šla pustit porno a pohrála si s kundičkou. Zajížděla jsem prsty do své zvlhlé lasturky a druhou si hladila prsa. Byla jsem tak vzrušená, že jsem se udělala během chvilky. Do postele jsem šla ale přesto neuspokojená, což se promítlo i do mých snů. Zdály se mi sny o tom, jak se mě Pavel šoustá, a já křičím a sténám.

Druhý den v práci jsem byla nesvá. Připadalo mi, jako kdybych všechny svoje představy měla napsané na čele a každý si v nich mohl číst, jak jsem mimo z obyčejného brigádního cucáka. Celý den jsem na něj byla nepříjemná a dávala mu dvakrát tolik práce než normálně. Štvala mě moje frustrace a to, že jsem tak zoufale chtěla sex.

Jakmile bylo padla, všichni brigádníci se vyhrnuli ven, aniž se ohlídli. Už jsem byla ráda, že je ten den za mnou. Když jsem se ale otočila, zjistila jsem, že Pavel tu stále ještě stojí. Nejdříve jsem mu slušně řekla, aby šel, když na to ale nereagoval, zlostně jsem mu poručila, aby koukal zmizet.

A v ten okamžik on ke mně přistoupil a popadl mě za hlavu. Lekla jsem se, že mi chce něco udělat, ale on mi nacpal jazyk hluboko do krku. Druhou rukou si mě přidržoval a pevně mi tisknul zadek. Když se odlepil, zalapala jsem po dechu a chtěla jsem ho nějak sprdnout, ale on na to nečekal a rychle mi vysvlékl triko. Tělem se na mě natlačil a já ucítila, jeho tuhý penis. Hlava se mi točila rozkoší, když mi olizoval bradavky a rukou mi tisknul prsa k sobě.

Pak mě vysadil na balíky s cukrem a strhnul mi kalhotky. Byla jsem před ním celá obnažená, ale ani mě napadlo, abych se styděla. Jazykem mi vylizoval kundičku. Měl pěkně mrštný jazyk, kterým mi zajížděl dovnitř a ven. Prostředníčkem mě pak chvíli prstil a klitoris mi dráždil špičkou jazyka.

Než jsem se nadála, tak mi ho tam strčil. Naslinil si předtím trochu žalud a pak do mě vklouznul. Měl ho hrozně tlustýho, cítila jsem, jak mě to dole trhá. Bolelo to, ale zároveň to bylo tak vzrušující, že jsem se tomu nebránila. Moje nohy si zapřel o ramena, aby měl lepší přístup a pořádně mě mrdal. Když do mě přirážel, celým tělem jsem klouzala po těch balících s cukrem. Prsa vyndaná z podprsenky mi poskakovala na hrudi a já si připadala, jako kdyby mi bylo zase dvacet.

Pavel tiše sténal a sem tam mě políbil na lýtko, které mu jezdilo kolem obličeje. Pak ze mě vyndal ptáka a já si k němu automaticky klekla a kouřila mu ho. Měl ho celýho od mé šťávičky. Na šířku se mi jen tak tak vešel do pusy, na délku to nebylo tak hrozné. Zasouvala jsem si ho hluboko do krku a skoro se jeho čůrákem dusila.

Najednou mi ho vyndal z pusy a otočil mě zády k balíkům z cukru. Zapřela jsem se o ně a vyšpulila na něho zadeček. Hned mi ho zasunul zpátky do kundičky a mrdal mě. Přidržoval si mě za vlasy, až jsem byla prohnutá jako luk. Bylo to hrozně vzrušující – bolestivě klouzal dovnitř a ven. Lasturka mě celá bolela. Když mě držel za vlasy, políbil mě na odhalený krk a pak mě do něho mírně kousnul. Tím vzrušením jsem se udělala. Počkal, až můj orgasmus odezněl, a potom pokračoval. Kundička ale byla po orgasmu staženější, a tak netrvalo dlouho a udělal se v pozici, kdy mě mrdal zepředu. Postříkal mi třísla spermatem.

Když bylo po všem, popleskala jsem ho spokojeně po tváři a řekla, že se uvidíme v pondělí. Bez dalšího otálení jsem si sebrala svoje věci a vyhnala ho ven na ulici, abych mohla zamknout.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt