lolitky, teen

article

Cizinec za oknem

I když si dost lidí myslí, že studentský život je samá párty, chlast a náhodný sex, tak to vůbec...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Masturbace s kocourem

Byla jsem sama. V celém bytě, v celém svém životě. Ještě mi ani nebylo dvacet a už jsem popíjela ve svém bytě sama víno a na vedlejším křesle se rozvalovala kočka. Z domu jsem se odstěhovala hned po maturitě, v Praze si našla práci a měla jsem tu dokonce i přítele, kvůli kterému jsem sem šla. Jenomže ten se na mě vykašlal kvůli nějaké jiné holce. A tak jsem tu po dalších dvou měsících stále seděla sama jako stará panna a jako kůl v plotě popíjela ze skleničky. Pro někoho možná představa idylického večera, pro mě obrázek zoufalství.
Přečíst
Autor:
Petra L.
Publikováno:
27. 3. 2018
Přečteno:
4099x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rough sex s matčiným přítelem

Moje máma si zase po nějaké době našla přítele, se kterým si opět myslela, že jí to vydrží až na věky věků. Pořád ho přede mnou chytala za zadek a jazykem mu přejížděla po obličeji, až se mi z toho zvedal žaludek. Ona přítele mít mohla, ale jakmile jsem si nějakého kluka našla já, tak mi ho okamžitě zastrašila. Nikdo se mnou díky ní dlouho nevydržel. Opravdu jsme spolu neměly zrovna idylický vztah, ona mi pořád něco zakazovala a přikazovala, i když už jsem byla dávno plnoletá. Bylo mi devatenáct, mohla jsem si dělat, co jsem chtěla, no ne?
Přečíst
Autor:
Linda F.
Publikováno:
9. 11. 2016
Přečteno:
6027x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nadržený pošťák se sexy zásilkou

Pracoval jsem na poště jako poštovní doručovatel. Nebyla to sice nic moc práce, ale líbila se mi krátká pracovní doba a to, že jsem se dost potkával s lidmi. Proto mi ani tak moc nevadilo špatné počasí nebo otravní kolegové. Ve svém rajonu jsem roznášel už něco málo přes rok, když se do jednoho domu přistěhovala nějaká mladá slečna. Nevím, co dělala za práci, ale prakticky vždycky, když jsem na ni zvonil kvůli balíku, tak byla doma. Chodil jsem k ní téměř denně, protože si pořád něco objednávala z internetu, ale vůbec mi to nevadilo, protože to byla fakt kočka. Měla velká prsa, přírodní zrzavé vlasy a malinkatý zadeček. Byla hrozně roztomilá a milá, skoro vždycky mi otevírala v noční košilce nebo nějakém upnutém oblečení. Z toho důvodu jsem byl rád za pošťácké oblečení, které schovalo mou každodenní erekci u jejích dveří.
Přečíst
Autor:
Petr H.
Publikováno:
27. 7. 2016
Přečteno:
3873x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt