babča helča, která věděla, co chce

KATEGORIE: Zralé ženy

Babča Helča, která věděla, co chce

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
6. 8. 2014
Přečteno:
12588x
Již pátým rokem jsem studoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity a i přes náročné učení stále doufal, že jednoho dne ze mě bude uznávaný doktor, který bude pomáhat lidem. Než se však tento sen měl stát skutečností, bylo zapotřebí, abych si nějak vydělával na studia. Když mi fakulta domluvila místo na půl úvazku, byl jsem jim neskonale vděčný. Domov důchodců, který jsem měl nedaleko bytu, nebyl špatným místem a byl jsem si jistý, že se tam budu mít dobře.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A netrvalo dlouho, než jsem zjistil, že mám pravdu. Místní babičky mě zbožňovaly. Byl jsem jejich denní program, který vyplňoval čas mezi obědem a odpoledními seriály. Nejednou mě štíply či poplácaly po zadku nebo schválně házely věci na zem, abych se musel shýbnout a jim se tak naskytl pohled na „ten malý sexy zadeček“, jak často opakovaly.

A překvapivě ani u mužské části jsem nebyl za toho nejhoršího. Často jsem s některými z nich hrál šachy nebo jim sem tam pomohl s křížovkou.

Zní to sice jako práce snů, ale nutno podotknout, že někdy jsem toho vynášení nočníků nebo píchání inzulínu do zatvrzelého veterána, který nenáviděl injekce, měl plné zuby. V takové chvíli nepomáhala ani skromná výplata, která mi stačila tak na zaplacení bytu. Zbytek jsem musel shánět, kde se dalo. Častokrát jsem se v domově docpával zbytky od večeře.

Všechno se změnilo teprve v ten den, kdy se do domova důchodců přistěhovala Helena. Její rodina se o ni nechtěla starat, děti měly svoje starosti, a tak ji šouply sem. Nechtěla sem jít, ale nic jiného jí nezbylo.

Odpoledne, kdy všichni důchodci byli venku, jsem si jí okamžitě všimnul.

Seděla stranou ostatních a smutně se dívala do dálky, jako kdyby ty ostatní lidi ani neviděla. Byla elegantně oblečená - dlouhá světlá sukeň, halenka s krátkými rukávy, bělostný klobouk. Decentní líčení jí ubíralo mnoho let. Celkově byla velmi zachovalá – na důchodkyni rozhodně nevypadala.

Rozhodl jsem se, že ji trochu rozveselím, a tak jsem k ní přistoupil a pokusil se s ní konverzovat. Dělala ale, jako kdyby mě neviděla. Stále se dívala někam stranou a ani na mě nepromluvila. Z našeho prvního setkání jsem tedy vycouval mírně rozčarovaný.

Bylo mi jasné, že se zlobí na své děti, které se o ni nechtějí starat. Tak to tady měla většina, když sem poprvé přišla. Teprve s časem se toto místo ukázalo jako lepší, než osamocený život s rodinou, které jenom překážíte. Tady ti lidé byli mezi svými.

Ne však Helena.

Smutek a ticho ji neopouštělo ani po měsíci. Stále jsem se snažil na ni mluvit, dělat jí společnost, rozveselit ji, ale chladně mě přehlížela. Stejně jako zbytek nájemníků domova důchodců. Zřejmě proto ji ostatní začali velmi brzy pomlouvat a nikdo s ní nechtěl mít nic společného. Ale mně jí bylo líto.

A tak jsem se rozhodl, že jí udělám radost. Zavolal jsem její rodině, aby ji přijela navštívit.

Hned o víkendu se tak stalo - objevila se celá její rodina i s vnoučaty a snažila se ji přivést na jiné myšlenky. Ona ale ignorovala i je. Jenom ke vnoučatům se chovala jakž takž mile, aby se neřeklo, ale zbytek osazenstva přehlížela. Nebylo tak divu, když po půl hodině její drahá rodina odjela.

V té chvíli jsem ale byl vzteky bez sebe. Počkal jsem, až se ta dáma odebrala do svého pokoje a potom na ni spustil. Křičel jsem na ni, že se takhle k lidem nemůže chovat a navíc ne ke své rodině, že ji přijeli navštívit, ale ona se chovala takto bezohledně. Hulákal jsem z plných plic, ale s ní to ani nehnulo. V klidu si vyslechla moje argumenty, ale pouze nad nimi pokrčila rameny.

Pak jsem se zhroutil do křesla a pomalu na kolenou se jí ptal, co by jí udělalo radost.

A v tom měla ta babča jasno. Chtěla mě. Tedy sex se mnou. Prý se dlouho necítila jako žena a když já jsem schopný takhle křičet na starou ženu, tak jsem zřejmě také pořádně sexuálně frustrovaný. Udělá to dobře oběma stranám a všichni budou spokojení.

Nejdříve jsem si myslel, že se musela zbláznit. Když ovšem odmítla vyjednávat a nechtěla ustoupit, nakonec jsem svolil. V podstatě měla pravdu. Škola a práce ze mě vysávala veškerou energii, tudíž jsem partnerku žádnou neměl. A sex jsem neměl opravdu dlouho.

Na dohodnutí jsme si potřásli rukou. Potom se Helena okamžitě svezla na kolena a rozepnula mi poklopec. Měla mrštné pohyby a rozhodně věděla, co má dělat. Kouřila mi ho pomalými, plynulými pohyby, a já se cítil jako v nebi. Jazykem kroužila kolem mého žaludu a volnou rukou si hladila prsa, která ještě na svůj věk měla celkem pevná.

Najednou si celý můj dlouhý klacek zasunula do krku a dráždila se s ním. Dávící reflex zřejmě neznala. Blažený pocit mě zaplavoval od hlavy až k patě. Byla fakt dobrá. Pár holek jsem už měl, ale ty jí nesahaly ani po kotníky.

Zatímco mi ho dál kouřila, vyhrnula si sukeň a prstem si začala přejíždět přes kundičku, která vypadala hrozně sexy. I jen pohled na to, jak se sama dráždí, mě dostával do extáze.

Helena do mě strčila a donutila mě, abych se posadil na okraj křesla. Jakmile jsem to udělal, tak si naslinila lasturku a nasedla na mě. Svíjela se jako hadí žena a vzdychala jako nějaká děvka. Kdybych nebyl omámený slastí, asi by mi to vadilo, ale teď mi to bylo fuk. Chytil jsem ji za ramena a pořádně si ji nabodával do sebe. Ona si zatím hrála se svým poštěváčkem a kroužila nade mnou boky.

Pak mě postavila a zapřela se o kuchyňskou linku. Vzal jsem si ji zezadu. Ta ženská opravdu věděla, co chce a to bylo snad ještě víc sexy, než kdyby měla tělo dvacítky. Kvičela jako kočka, když jsem ji vymlaskával tu její kundu a plácal ji přitom přes zadek.

Potom mě odstrčila a svižně vyskočila na kuchyňskou linku. Tentokrát jsem jí zabořil to svoje nádobíčko do kundičky tak, aby se na to mohla podívat. Jak v ní pomalu mizí. A pak jsem ji šukal tak dlouho, dokud neječela na celý domov důchodců. Vycákal jsem sperma na její břicho a zbortil se do sedačky.

Od toho dne jsem měl na své výplatní pásce o dobré dva tisíce víc a potěšení, které jsem dlouho nezažil. Paní Helenka byla opravdu mrštná ženská, která věděla, co chce. A i ona od toho odpoledne našla v domově kamarádky. Jen doufám, že mě s nimi nedrbe, protože tři další ženský Helenčina ražení bych už asi nezvládl.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt