bratrova přítelkyně

KATEGORIE: Lesbičky

Bratrova přítelkyně

Autor:
Katka V.
Publikováno:
17. 3. 2015
Přečteno:
7416x
Už delší dobu se mi líbila přítelkyně mého bratra. Nejdříve jsem si to nechtěla přiznat, říkala jsem si, že to zase přejde, ale pravdou bylo, že o jejích nohách se mi zdávalo čím dál častěji. Ve snech ke mně přicházela a pomalu se svlékala. Tričko si převlékala přes ztuhlé bradavky a pak si ke mně lehala. Probouzela jsem se nadržená a velmi často i s prsty ve své kundičce. Přede všemi jsem se snažila nedat nic znát, ale musela jsem se opravdu kontrolovat, abych na ni neustále nekoukala a z pusy mi netekly sliny.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jakmile k nám ale přišla na návštěvu, moje touha vždycky vzrostla. Představovala jsem si ji nahou a dokonalou s těmi jejími malými ňadry. Trochu mě to trápilo, vzhledem k tomu, že to byla přítelkyně mého bratra a já o ní takto fantazírovala, ale nedokázala jsem si pomoci. Touha byla silnější, než jakákoliv sourozenecká sounáležitost. Navíc jsem si tak úplně nebyla jistá, jestli to mezi nimi klape. Bratr si neustále stěžoval, že mu odpírá sex, že spolu ještě nikdy nespali. V takovém případě mi spadl kámen ze srdce. Na druhou stranu ve mně hlodal červíček pochybností – co když je Andrea lesbička? Nebo alespoň bisexuálka? Ale co když ne? Co když je to jen panna, která se nechce dát jen tak někomu?

Moje snění nepřestávalo a já byla toho všeho plná. Kundičku jsem si prstila skoro denně – stačilo jen abych pomyslela na sladkou Andreu a hned jsem vlhla. Nikdy předtím jsem si tolik neuvědomovala, že by mě ženy tak moc vzrušovaly. Byla jsem opravdu šíleně nadržená a přišlo mi, jako kdybych z toho až měla vybouchnout.

O několik dní později k nám Andrea zase přišla za mým bratrem. Měla na sobě velmi krátkou sukni, zpod které čouhaly její krásné dlouhé nohy. Byly její předností a ona si to moc dobře uvědomovala a dávala je na odiv. Menší prsa jí zvětšoval těsný korzet, který jí stahoval pas a zároveň zdůrazňoval její ploché bříško.

V duchu jsem slintala. Kundička mi zvlhla a já věděla, že už zase musím.

Zavřela jsem se v koupelně a napustila si plnou vanu vody. K tomu jsem si pustila rádio, aby nebylo slyšet moje sténání. Když jsem se uvolnila, začala jsem si kundičku masírovat sprchou. Silným proudem jsem si přejížděla přes klitoris. K tomu jsem ale zavřela oči a představovala si Andreu. Tělem mi projížděla slast, když jsem si představovala, jak ke mně přistupuje a dotýká se mě. Fantazírovala jsem o jejím nahém těle a o tom, jak klouže po tom mém. Jak místo sprchy mojí kundičku obšťastňuje její jazyk. Při této představě jsem si zabořila prsty do lasturky a začala se prstit. Nejdříve pomalu, zajížděla jsem tam a zase zpátky, ale čím více moje fantazie byla odvážnější, tím silněji a rychleji jsem pohybovala rukou. Se sténáním mi páteří projel orgasmus. Bylo to úžasné.

A o to úžasnější bylo, že až v tuhle chvíli jsem si uvědomila, že ruce, které jsem si představovala na svém rameni, na svém nahém těle, byla skutečná. Zděšeně jsem odskočila od okraje vany a otočila se. Za mnou stála Andrea a usmívala se na mě.

Omluvila se, že mě vyrušila, ale že nebylo zamčeno a když mě viděla, musela ke mně přistoupit. A co víc, ráda by se ke mně přidala.

Věděla jsem, že tohle je příležitost, která se nemusí opakovat. A tak jsem se nestarala o to, jaké to bude mít následky a posunula se, aby si ke mně mohla vlézt.
Andrea se rychle vysvlékla z oblečení a vklouzla ke mně do vany. Nervózně jsem se na ni dívala a najednou nevěděla co dělat, když se takhle najednou moje představy staly skutečností.

Andrea ale moc dobře věděla, co má udělat. Z ruky mi sebrala puštěnou sprchu a přisunula se ke mně. Proud sprchy mi pustila na bradavky a masírovala mi je. Rukou mi přejížděla kůži a hladila mě přes mé horké, rozpálené tělo. Zavřela jsem oči a tiše vzdychala. Bylo to daleko lepší než jakákoliv představa. A obzvlášť ve chvíli, kdy mi její ruka sjela až ke kundičce. Hladila mě po ní a prsty mírně zajížděla dovnitř. Když viděla, že se mi to líbí, zrychlila tempo.

Potom ale najednou přestala a naznačila mi, abych se posadila na okraj vany. Jakmile jsem to udělala, zabořila mi hlavu do klína a začala mi vylizovat kundičku. Byla jsem na vrcholu blaha, hladila jsem ji po hlavě a tlačila si ji blíže a blíže. Jazykem mi brousila klitoris a já znovu vyvrcholila.

Po orgasmu jsem vklouzla zpátky do vany a tělem nalehla na Andreu a svým tělem přejížděla přes to její. Klouzala jsem svými ňadry přes ta její a jazykem jí útočila na její rty. Líbala jsem ji a hladila po celém těle. Nemohla jsem se nabažit těch doteků, po kterých jsem takovou dobu toužila.

Rukou jsem jí hrubě hrábla do rozkroku a zuřivě ji prstila, zatímco jsem ji rukou držela pod krkem, aby mi nemohla nikam utéct. Když jí steny otevíraly ústa, palcem, kterým jsem ji držela za čelist, jsem jí zajížděla skoro až do krku. Jazykem jsem přejížděla po jejích rtech a svoje steny míchala s jejími.

Svou lasturkou jsem se přitiskla na tu její a přirážela, jako kdybych měla penis. Tlačila jsem na její klitoris, dokud se i ona neudělala. Když bylo po všem, s dotazem v očích jsem se na ni podívala. Chtěla jsem vědět, co to mělo znamenat.

Než ale cokoliv Andrea stihla říct, otevřely se dveře a dovnitř vstoupil můj bratr. Chtěl vědět, proč se Andrea tak dlouho nevrací. Jakmile nás uviděl nahé ve vaně, nasupeně odešel. S Andreou se okamžitě rozešel a dalšího půl roku se mnou nepromluvil.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt