lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Incestní sesterský vztah

Po dlouhé době k nám měla přijet moje sestra se svým přítelem. Bydlela jsem teď nějaký čas na druhé straně republiky a ona si konečně našla čas, aby se za mnou jela podívat, jak se mi daří. A že se mi daří skvěle. Nina byla o dva roky mladší, než já a poslední dobou neměla moc štěstí na správné chlapy – jeden jí zahýbal a druhý dost pil. Konečně si ale prý našla obstojnou partii, kterou mi právě jela ukázat. Vždycky jsme k sobě měli velmi blízko, i když je to u sester spíš tak trochu neobvyklé. My jsme ale neměly problém se o všechno dělit a podržet se ve chvílích nouze.
Přečíst
Autor:
Karolína F.
Publikováno:
22. 2. 2017
Přečteno:
15896x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Mokré lesbické hrátky

Už nějaký ten čas jsem žila s přítelkyní Marií, ale stále jsem se nemohla nabažit toho společného vstávání. Hrozně se mi líbilo se vedle ní každé ráno probouzet a jako první po ránu vidět její nádherný sladký úsměv, který jsem vždy měla sto chutí políbit. Milovala jsem její rozcuchané vlásky a teplo tělo vedle sebe po ránu.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
22. 10. 2014
Přečteno:
8744x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt