lesbičky

article

Zvrhlá párty

Jako každý jiný rok se i letos chystala Michalova parta na chatu na oslavu narozenin. Jezdívali...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Zprznila jsem spolubydlící připínacím ptákem

Někdo by mě nazýval nymfomankou, já jsem sama sebe považovala za milovnici sexu. S přítelem jsme ale bohužel nešukali tak často, jak bych si přála, a tak jsem to musela dohánět různými bokovkami a náhodnými sexíky. Zrovna tehdy jsem si jednoho takového příležitostného milence přivedla do bytu, kde jsem bydlela se spolubydlící. Odvedla jsem si ho do pokoje a celkem řádně ho vykouřila. Pak jsem se otočila zadkem k němu a nechala ho, aby mi vyprcal kundičku i anál. Sex to sice byl, ale nijak zvlášť dobrý. Udělala jsem se jenom dvakrát, než se vystříkal a na další kousek už neměl chuť. S díky jsem ho tedy nechala jít.
Přečíst
Autor:
Veronika N.
Publikováno:
8. 8. 2018
Přečteno:
8985x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Polštářová bitka s tvrdým koncem

Po dlouhé době jsem jela ke kamarádce Zdeňce, která bydlela přes půlku republiky. Nevídaly jsme se často, ale o to víc jsme se na sebe těšily. Zdeňka byla pohodářka, ale neměla moc času, takže jsme si spíš telefonovaly, než se viděly. Konečně si na mě našla chvíli v nabitém plánu a to rovnou na celý víkend. Vezla jsem si s sebou cinkavou cestovní tašku, naplněnou vším dobrým, takže hlavně vínem.
Přečíst
Autor:
Lenka S.
Publikováno:
21. 6. 2017
Přečteno:
6372x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Zvrhlá párty

Jako každý jiný rok se i letos chystala Michalova parta na chatu na oslavu narozenin. Jezdívali tam pravidelně, pravidelně se opili, pravidelně měli kocovinu a spoustu nových vtipných historek, které byly vyprávěny stále dokola po dlouhou dobu. Já byla pozvána poprvé. Útroby mi zčásti svíral strach, protože jsem se bála, jak to dopadne. Byla jsem panna a styděla jsem se. A nakonec to dopadlo tak, jak to nikdo nečekal a ani v nejmenším si nepředstavoval.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
20. 1. 2014
Přečteno:
45556x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt