lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Zlobivá holka dostala pěkně na holou

Přišla jsem domů a hned po otevření dveří jsem zjistila, že nebylo setřeno. Podlaha byla špinavá a plná písku, protože předchozí den pěkně pršelo. Naštvaně jsem skopla z nohou boty a šla se podívat do kuchyně. Ani tady nebylo uklizeno, povalovalo se tu špinavé nádobí. Přistoupila jsem k němu blíž a zjistila, že není jenom špinavé, ale už úplně naschlé. Muselo tu ležet minimálně od rána. V obývacím pokoji jsem našla kupičku špinavého prádla, přičemž v koupelně samozřejmě byla plná pračka, která svítila, aby upozornila, že už doprala.
Přečíst
Autor:
Aneta K.
Publikováno:
28. 2. 2018
Přečteno:
16836x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Vibrující potěšení

Lízala jsem mu koule, už asi po tisící a pak jsem si řekla, že na to seru. Vstala jsem, a hned se oblíkla. No, čuměl jako puk, ale já už byla na odchodu. Jenom jsem pohrdavým tónem prohodila: „měj se, bejku,“ a už jsem byla pryč. Přestalo mě bavit, jak mi ho neustále strkal do prdele a nebral ohled na to, že mě to bolí. Ze začátku se mi to líbilo, ráda jsem brala do pusy to jeho obrovský péro. A jednou mě za to i pochválil. Vzala jsem si tenkrát do pusy kostku ledu a začala od kulek olizovat ten jeho ztopořený klacek.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
15. 10. 2013
Přečteno:
7468x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt