brigáda u bohaté paničky

KATEGORIE: Zralé ženy

Brigáda u bohaté paničky

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
30. 1. 2014
Přečteno:
20473x
Peněženka v mojí kapse jako kdyby nic nevážila. Moje finance se povážlivě tenčily, až nyní dosáhly kritického bodu. Bylo potřeba si někde přivydělat. Znuděně jsem proto projížděl jednu internetovou stránku za druhou a hledal, jak si vydělat trochu peněz.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Už už jsem to chtěl vzdát, když tu mě praštil do očí jednoduše napsaný inzerát, ve kterém nějaká bohatší panička hledala někoho, kdo by jí pomohl vyčistit okapy. Snadné jako facka, přičemž slibovala za celou práci pěknou sumičku. Mlsně jsem se olíznul a okamžitě vytočil uvedené číslo. V telefonu se ozval příjemný skoro až vrnivý hlas, který mi oznámil, že na tu práci se ještě nikdo nepřihlásil a že pokud mám zájem, tak se mám zítra ráno dostavit na adresu uvedenou v inzerátu. S radostí jsem přislíbil.

Druhý den se mi stávalo mnohem lehčeji s vědomím, že večer zase budu mít prachy na nějakou tu zábavu. Oblékl jsem se do pohodlného oblečení a vyrazil.

Dům, ve kterém žena bydlela, byl velký a zvenčí vypadal luxusně. Tahle ženská si asi nežila špatně. Moje domněnka se mi potvrdila poté, co mi otevřela. Byla to elegantně upravená blonďatá pětačtyřicítka s vosím pasem a menšími prsy, které mě zdravily z titěrných bikin. Žena na nose měla sluneční brýle a v ruce třímala nějaký koktejl.

Když jsem se jí představil, zavedla mě dozadu na zahradu, kde byla ohromná terasa, ve které byl vestavěný bazén a menší vířivka. Ohromeně jsem polkl a raději se snažil soustředit na svou práci, kvůli které jsem tu byl. Požádal jsem ji o několik menších pomůcek a pustil se do práce.

Sluníčko nemilosrdně pálilo a jak se postupně blížilo poledne, jeho paprsky byly čím dál silnější. Pot ze mě jenom lil. Žena ležela na lehátku u bazénu a opalovala se. Nahoře bez. Od chvíle, kdy jsem to poprvé zaznamenal, dělal jsem si v práci čím dál delší přestávky. Neustále jsem se musel dívat na ta její prsíčka a přitom jsem si představoval, jak skvěle by padly do ruky.

V té chvíli mě vyrušil její hlas. Ptala se, jestli si nechci udělat chvíli pauzu a dát si něco k pití. Lehce jsem se zastyděl, protože si musela všimnout mého upřeného pohledu, ale poté s díky souhlasil. Opatrně jsem slezl ze žebříku a čekal, dokud mi nedonesla sklenici vychlazeného mojita. S díky jsem se napil a pohledem opět zavadil o její prsa. Stále si neoblékla vrchní díl plavek.

Měla krásný dekolt a na svůj věk nádherné tělo. Bylo znát, že o sebe důkladně pečuje. Ze zasnění mě opět vytrhla ona, když poznamenala, že si všimla, jak moc se mi její prsa líbí. Překvapila mě svou upřímností a ještě více snad tím, když mi nabídla, abych si sáhl. Nejdříve jsem netušil co dělat, ale když mě vyzvala podruhé, už jsem nezaváhal.

Padla akorát do ruky, přesně jak jsem předpokládal. Mírně jsem je prohmátl a podíval se na ni, jestli jsem nezašel příliš daleko. Měla zavřené oči a usmívala se. Osmělil jsem se tedy a stiskl jí prsa trochu víc, a když ani teď nezaprotestovala, dotkl jsem se jazykem její bradavky. Spokojeně vydechla. Pomalu jsem kroužil kolem její bradavky a škádlil jejich vršky. Na druhém prsu jsem ji bradavku masíroval jemně prsty. Líbilo se jí to.

Malinko jsem zrychlil a jen lehce bral špičky jejích prsou do zubů. Rukama jsem jí začala bloudit po celém těle. Měla pevný a kulatý zadeček, který si přímo říkal o to, aby dostal menší výprask. A tentokrát už jsem se nenechal prosit. Pořádně jsem ji pleskl přes zadek a potom si ji za ten zadek pořádně přitáhl, aby cítila, jak moc jsem vzrušený.

Otočil jsem si ji k sobě zády a rukou jí začal hladit přes spodní díl plavek. Nechtěl jsem nic uspěchat, i když jsem pozoroval, jak hodně se jí to líbí. Chytil jsem kalhotky tak, aby se jí zařízly do lasturky a mírně s nimi hýbal do stran. Vzrušením začala prudčeji oddechovat a trochu se kroutit. Její ruka šátrala po mém rozkroku a bez problému našla cíl. V kalhotách jsem měl tvrdo.

Ač zpočátku působila stydlivě možná až trochu nezkušeně, najednou jako kdyby se celá proměnila. Otočila se ke mně čelem a zavelela mi, abych si klel, což jsem bez námitek udělal. Mírně si potom odrhnula kalhotky a dotkla se mé hlavy. A tak jsem jí zabořil hlavu do klína. Její kundička byla už pořádně vlhká ještě předtím, než jsem se jí dotkl. Klouzal jsem jazykem po její lasturce a chvilkami kroužil kolem klitorisu. Několikrát jsem ho jemně chytil do zubů. Vždycky přitom slastí vykřikla. A to se mi líbilo. Nebála se, že ji někdo uslyší. Nebo jí to možná bylo jedno, prostě to chtěla.

Po chvilce jsem přidal i prsty, kterými jsem zajel do její sladké jeskyňky. Současně jsem hýbal prsty sem a tam a jazykem jí přitom pořádně lízal. Blahem se jí třásla kolena.

Když jsem se postavil vedle ní, okamžitě mi svlékla triko a stáhla kalhoty. Bez zaváhání si vzala můj připravený penis do pusy a nacpala si ho až do krku. Okamžitě mě zaplavila slast. Zatímco jednou rukou mi dráždila varlata, tou druhou si rvala moje nádobíčko až po kořen do úst. Neměla žádný dávící reflex.

Když jsem už už měl pocit, že ji postříkám, zvedla se, vysvlékla si kalhotky a vystrčila na mě ten svůj krásnej zadeček. Narval jsem jí do kundičky zezadu, až slastí zavřískla jako kočka. Chytil jsem ji za boky a přirážel. Při každém přírazu křičela blahem. V téhle chvíli mi bylo jedno, jestli nás někdo uvidí, a tak jsem vybuzen jejími steny, přirážel stále rychleji. Ona si zatím hrála sama se sebou.

Po chvíli jsem si všiml, že kousek od nás je menší stolek. Vyklouzl jsem z ní a nasměroval ji tím směrem. Okamžitě pochopila. Na stolku bylo pití, které jsem chtěl dát na zem, ale ona jedním mávnutím shodila obě skleničky na zem, načež si hned vyhupla na stůl a roztáhla nohy. Pomalu jsem do ní zajel a zase vyjel. Díval jsem se, jak můj penis v ní mizí a hezky klouže zase ven. Ona ale chtěla rychleji, a tak mě popadla za boky a přirážela si mě do sebe rychleji a rychleji, přičemž hlasitě sténala. Její nehty se mi slastí zatínaly do boků a její lasturka se stahovala víc a víc. Najednou vykřikla a mírně ztuhla. Nepřestával jsem přirážet, přičemž jsem cítil, jak je stažená, což mě natolik vzrušilo, že jsem vyvrcholil chvilku po ní.

Když bylo po všem, opřel jsem si hlavu o její prsa a ještě chvíli v ní setrval. Potom jsem se oblékl a dokončil svou práci. Při odchodu mi dala dvakrát více, než bylo původně napsáno v inzerátu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt