doučování trochu jinak

KATEGORIE: Zralé ženy

Doučování trochu jinak

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
3. 8. 2013
Přečteno:
60138x
Ten pocit, když poprvé přišla do třídy. Když jsem poprvé pozoroval její houpající se vnady v hlubokém výstřihu. Když jsem poprvé přes blůzu rozeznal její vystouplé bradavky. Když jsem se poprvé kochal jejím větším, avšak pevným zadečkem. Nemluvím o spolužačce, nýbrž o naší nové čtyřicetileté matikářce. Byla sexy. Ale ne tím způsobem mých spolužaček – ona byla zatraceně sexy ženským způsobem. Byla smyslná, čišelo z ní sebevědomí, inteligence a energie. Všichni jsme z ní byli hotoví. Jen co jsem uviděl procházet její zadeček a úžasné pevné opálené nohy, hned jsem cítil, jak se mi penis v kalhotách formuje.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Byla si vědoma toho, že se mi líbí. Občas se na mě usmála a mrkla, ale byla pro mě neznámou. Působila tajemně. A to mě vzrušovalo ještě víc. Každá část jejího těla mě vzrušovala. Často se před mou lavicí předkláněla a já měl úžasný výhled, který poskytovala jen mně.

Jednoho dne se mě zeptala, jestli nechci přijít na doučování. Matematika mi problém nedělá, ale odpolední pozorování její sexy postavy jen tak neodmítnu. Těšil jsem se jako malé děcko. V den, kdy mělo probíhat doučování, jsem měl už od rána masivní erekci. Neustále jsem jen fantazíroval o té nádherné ženské, představoval si, jak mě udělá, jak spolu budeme spát, jak se jí u toho budou houpat ta nádherná ňadra…

Když jsem po vyučování mířil do učebny, překvapilo mě, že byla prázdná. Po chvilkovém zklamání jsem si všiml nápisu na tabuli – ‚Jsem u sebe.‘ Domyslel jsem si, že asi myslí její kabinet a ještě nervóznější než předtím jsem vyrazil.

Nesměle jsem zaťukal, a když se neozvala žádná odpověď, zkusil jsem, zda jsou dveře zamčené. Dveře byly ovšem otevřené a já nakoukl dovnitř. Takový pohled se mi ještě nenaskytl. Seděla pouze ve spodním prádle na gauči a na jedné ruce měla připevněná pouta. Podprsenka jí velice pevně svírala prsa, která se snažila dostat ven. Nemohl jsem se dočkat, až jim půjdu pomoct. Měla trochu vypouklé bříško, což na její kráse ještě přidávalo. Nohy měla cudně jednu přes druhou, ale i tak jsem viděl dost přes její téměř průhledné kalhotky. „Nechceš si se mnou pohrát?“ Zeptala se tak nevinně, že už jsem to nevydržel a šel k ní. Sedl jsem si vedle a prsty pomalu přejíždět po těch nádherných prsou, zatímco druhou rukou jsem se blížil ke kalhotkám. Viděl jsem, že se jí to líbí, ale že to není úplně ono. Začal jsem být trochu tvrdší. Agresivněji jsem z ní strhal krajkové spodní prádlo a spoutal jsem jí ruce za zády. Bylo vidět, že tvrdší zacházení se jí líbí.

Začal jsem lízat její ztopořené bradavky. Dle vzdechů jsem usoudil, že to dělám dobře a přidal jsem na tempu, začal jsem sát a kousat. Rukou jsem ji plácal po krásném pevném zadečku. Druhou rukou jsem hnětl stehno a stále se přibližoval k zakázaným oblastním. Po chvíli jsem si prsty začal hrát s jejím poštěváčkem, který se do té doby značně zvětšil. Ona na chvíli zatajila dech. Byl jsem v rauši, mačkal jsem ji, že ji to muselo bolet, ale ona si to užívala.

Oba jsme byli natolik rozpálení, už jsme jen toužili po samotném styku. Rychle jsem si stáhl kalhoty a zabořil můj penis do její rozžhavené kundičky. Začal jsem pomalu přirážet, ale její pohyby mě nutily zrychlovat. Cítil jsem napětí v údu, vyvrcholení muselo přijít každou chvílí. Ona začala ještě zrychlovat, mé napětí se nebezpečně stupňovalo, začínal jsem cítit lehké škubání, přirážel jsem a přirážel, cítil jsem ten výbuch, ona vzdychala, její tělo a její prsa se houpala ve vlnách milování a následně ve vlnách orgasmu. Její lůno jsem plnil horkým semenem, oba jsme byli v euforii.

Když orgasmus opadl, vytáhl jsem z ní můj penis a než se vzpamatovala, tak jsem zmizel.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt