draze zaplacený stromeček

KATEGORIE: Zralé ženy

Draze zaplacený stromeček

Autor:
Katka V.
Publikováno:
4. 12. 2014
Přečteno:
7026x
Blížil se vánoční čas a já byla opět bez peněz. Jako svobodná matka dvou dětí, jejichž otec na ně neplatil alimenty, jsem měla o práci i peníze celkem nouzi. A to se nejvíce projevovalo ve chvílích, jako je tahle. Už takhle jsem měla co dělat, abych dětem nakoupila alespoň nějaké vánoční dárky a zajistila pořádnou večeři. A malá Pavlínka si do toho usmyslela, že bez pořádného vánočního stromku nás Ježíšek nenajde. Málo bylo platné jí domlouvat, že umělý stromeček, který máme, určitě stačí, že Ježíšek na nás určitě nezapomene. Stála si za svým – stromeček musí být živý.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A tak jsem se chtě nechtě vypravila s dětmi do města nějaký koupit. Jakmile jsem ale uviděla cenovky visící z těch uříznutých stromů, málem mě trefil infarkt. Tolik peněz jsem neměla.

S pláčem jsme se tedy vrátili domů. Pavlínka plakala i v postýlce, dokud konečně vyčerpáním neusnula a i ze snu občas popotáhla. Seděla jsem na židli a dívala se na své děti a přemýšlela, jak bych jim jejich přání vyplnila.

A pak jsem se rozhodla.

Druhý den jsme se rozjeli do lesa „nakrmit zvířátka“. Pod prvním keřem u cesty jsme naházely staré kaštany a žaludy, ze kterých děti původně dělaly zvířátka. Nyní z nich vytahaly špejle a hned tu byla obživa pro menší rodinku divočáků. Zatímco se děti bavily házet plodů po sobě, já jsem se porozhlížela kolem sebe. A i tady na kraji byl jeden perfektní stromeček, který by se v našem obýváku vyjímal.

Když jsem měla vybráno, stačilo počkat do večera, uložit děti a v tichosti se vydat pro náš nový vánoční stromeček. Tiše jsem v lese zaparkovala a po cestě ke stromku jsem si dodávala odvahy. Všude kolem mě byla tma, kolena se mi třásla jako ze želé, ale nepřestávala jsem se brodit sněhem k vybranému stromečku.

Jakmile jsem stála u něho, pořádně jsem se rozkročila a s od souseda vypůjčenou sekerou se do toho opřela. Stačilo několik silných ran a stromeček se válel jako opilý po zemi. Bohužel jsem mohla očekávat, že mě nic tak snadno neprojde.

Jako blesk z čistého nebe se objevila silná baterka, která mi posvítila přímo do očí. Slyšela jsem nějaký hlas a štěkot psů. Chtěla jsem utéct, ale byla jsem jako přimražená na místě. Když myslivec došel až ke mně, cítila jsem, jak se mi po tvářích kutálí slzy. Nejdříve na mě myslivec spustil zhurta, nadával mi a rozčiloval se, že ani o Vánocích si my zloději nedáme pokoj. Plakala jsem, že jsem svobodná matka a děti chtěly pořádný stromeček, který jsem jim ze svých peněz nemohla dát, a jejich otec neplatí alimenty, takže jsem jim chtěla dopřát hezké Vánoce i tak.

Myslivec se chvíli rozmýšlel a potom mi něco navrhl. Sex za stromeček.

Už už jsem se chystala na něho spustit, co že si to dovoluje a vyhrožovat mu udáním, když tu mě zastavil, že v prekérní situaci tu jsem já a ne on. Chvíli jsem přemítala, a ač nerada, jsem s jeho nabídkou souhlasila.

Padla jsem na kolena do sněhu a počkala, až si z kalhot vytáhne ptáka. Byl měkký a malý, takže se mi vešel celý do pusy i s varlaty aniž bych se dávila. Kouřila jsem mu ho krouživými pohyby a jemně ho přitom dráždila zoubky. Všimla jsem si, že už mi v ruce pěkně tuhne. Jazykem jsem obmotávala jeho žalud a střídavě mu ho sála a pouštěla. Chlap byl na vrcholu blaha. Spokojeně hekal a přitom si přidržoval moji hlavu a narážel si ji na přirození.

Když měl dost, řekl mi, abych se opřela o strom a vyšpulila na něho zadek. Poslechla jsem, co říkal a pevně se držela pěkně vzrostlého stromku, zatímco mi ho cpal do análu. Šíleně to bolelo a pálilo, ale byla jsem zticha. Když se ve mně pohyboval, bolest se stabilizovala, takže už to nebylo tak hrozné. Myslivec chtěl, abych u toho taky vzdychala a hekala jako on – znovu jsem uposlechla. Vyrážela jsem ze sebe nepřesvědčivé steny a mírně se pohybovala do rytmu.

Cítila jsem toho jeho malého čůráčka v sobě, jak se hýbe tam a zpátky a vůbec nic jsem u toho necítila. Nebylo to příjemné ani nepříjemné.

Pak si mě otočil k sobě čelem a strčil mi ho do kundičky. Díky malé délce neustále klouzal ven a dráždil mi tak klitoris. Cítila jsem mírné vzrušení. Nepřestávala jsem falešně vzdychat a tvářit se, jakože se mi to líbí. Myslivec mě mrdal a chroptěl u toho jako kanec. Na čele se mu leskl pot.

Znovu jsem si potom klekla na zem a kouřila mu ho, dokud se mi nevycákal na obličej.

Myslivec spokojeně uklidil ptáka zpátky do kalhot a pokračoval v obchůzce, jako kdyby se nic nestalo. Já jsem co nejrychleji popadla tak draze zaplacený stromeček a utíkala k autu. Doma jsem se důkladně omyla, abych ze sebe toho chlípného myslivce smyla, ale s každým pohledem na stromeček jsem si jeho číslo připomínala.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt