erotická houpačka

KATEGORIE: Zralé ženy

Erotická houpačka

Autor:
Michal S.
Publikováno:
22. 10. 2015
Přečteno:
6963x
Abych měl na školu, musel jsem začít pracovat. Na své první pozici jsem skončil po třech dnech, protože McDonalds opravdu nebylo nic pro mě. Naštěstí se mi povedlo vzápětí dostat další práci a to jako pošťák. Nebylo to nic náročného, akorát jsem musel velmi brzy vstávat, takže jsem potom chodil celé dopoledne s pusou otevřenou, jak kdybych ho chtěl někomu kouřit, i když jsem vypil tři hrníčky kávy. Byla to spíše pěkná otrava, ale peníze jsem měl a to bylo hlavní.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ulice, ve které jsem roznášel, byla vesměs obyčejná. Sem tam nějaká důchodkyně, která hlídala za záclonkou, až jí přinesu denní tisk, sem tam nějaký chronický neplatič, kterému jsem nosil obálky s výstrahou. A pak tu byla ona.

Podle pošty se jmenovala Helena a bylo to přímo ukázková ženská krev a mlíko. Sice by věkově mohla být mojí matkou, ale nad tím jsem raději nepřemýšlel. Vždycky když jsem šel tichou ulicí hnedka ráno, tak měla rozhalené žaluzie a převlékala se. Každé ráno jsem tedy viděl ty její nádherné dudy a pevný pas. Stavěl se mi z toho v kalhotách. Jestli jsem to správně pochopil, paní Helena bydlela sama, z čehož jsem usuzoval, že nemá nikoho, kdo by jí pravidelně protahoval komín. A já bych se rád na tuto pozici ochotně přihlásil.

Další den jsem měl pro ni dopis. Rozhodl jsem se, že z něho udělá doporučený, který jí musím předat jenom osobně do rukou. Takže když jsem se dodíval, jak si na ta svá krásná prsa nandává podprsenku, zazvonil jsem a vyčkával. Objevila se rozesmátá a hrozně sexy ve dveřích, a když viděla, že jsem to jenom já, pošťák, otevřela dveře dokořán. Nabídl se mi tak pohled na celou její postavu. Měla perfektní tvary, dlouhé blonďaté vlasy a pevný kulatý zadek. Heleně mohlo být tak pětačtyřicet, ale postavu měla jak dvacetiletá. Ze zamyšlení mě vytrhla otázkou, co potřebuji. Tak jsem jí do ruky vrazil její dopis a bez rozmyšlení odešel. Až po chvilce jsem si uvědomil, že jsem tam šel, aby se mi podepsala, protože jsem z jejího obyčejného dopisu udělal doporučený. Chtě nechtě jsem se musel vrátit, protože i když já jsem věděl, že je ten podpis zbytečný, ona ne a mohla by si na mě na poště stěžovat. A já nechtěl přijít o práci.

Tak jsem se tam vrátil a znovu zazvonil. Helena asi byla hnedka za dveřmi, protože mi okamžitě otevřela a usmála se s tím, že čekala, kdy se vrátím. Červený až na zadku jsem jí podal lístek, kde jsem potřeboval, aby se mi podepsala, ale v tom rozrušení jsem jí nedal tužku. Když naznačila, že nemá čím psát, začal jsem jako zběsilý hledat po kapsách, ale propisku jsem nemohl nikde najít. Asi jsem ji někde po cestě vytrousil. Helena řekla, že to nevadí, že nějakou přinese, a že jestli chci, tak můžu jít zatím dál.

Měla pěkně zařízený byt, všude dřevo, hezky uklizeno. Najednou na mě z kuchyně zavolala, abych tam šel, že už našla tužku, ale neví, kam se má podepsat. A tak jsem šel za jejím hlasem, abych jí ukázal, kde to má podškrábnout. Po cestě jsem si všiml otevřených dveří asi zřejmě do obýváku, kde uprostřed místnosti visela houpačka. Ale ne taková ta klasická pro děti, ale velká houpačka se sedátkem. Užasle jsem na to zíral, když tu se vedle mě objevila Helena s tím papírem. Když si všimla, kam se dívám, odložila tužku a papír a poznamenala, že si ji pořídila teprve nedávno a neměla možnost ji ani vyzkoušet. Její přítel, že se s ní rozešel, a tak tuhle drahou sexuální houpačku zatím jenom pověsila a houpe se v ní při koukání na televizi. Ale ráda by poznala, jaké to je, když se v ní člověk „houpe správně“.

Už jen při jejích slovech se mi pták stavěl do pozoru. Kalhoty se mi boulily a slova mi docházela. Helena si toho samozřejmě všimla, a zatímco jsem tak strnule stál a díval se na tu erotickou houpačku, protáhla se kolem mě a zavřela dveře svého bytu. Pak se ke mně vrátila a zeptala se mě, jestli bych jí mohl s tím malým problémem vypomoci a přitom už mi hrabala v kalhotách a masírovala mi ptáka přes oblečení. Beze slova jsem přikývnul a ona mi vzápětí nacpala jazyk hluboko do úst. Rychle s ním mrskala v mých ústech a sem tam mě kousala do rtu. Měl jsem co dělat, abych jí stačil. Zatímco mě vášnivě líbala, rozepnula mi kalhoty a vyndala mýho napumpovanýho ptáka. Sála mi jazyk, přitom ho krouživě obtáčela tím svým a ptáka mi doslova drtila v ruce a pomalými pohyby ho honila. Byl jsem jako u vytržení.

Najednou sklouzla dolů po mém těle a bez váhání si můj penis dala do pusy. Když mi ho kouřila, hlasitě u toho mlaskala a mnula si prsa. Jazyk měla opravdu obratný a rty měla pevně obemknuté kolem mýho čůráka. Málem jsem se hned udělal, ale svou slabost jsem překonal a s ní také svůj ostych. Když takhle přede mnou Helena klečela, popadl jsem do rukou její hlavu a držel ji na místě, zatímco jsem do ní píchal. Zuřivě jsem ji mrdal do pusy, div jsem jí nevyšukal mozek z hlavy. Lapala po dechu a kňučela, ale já na to nebral ohled. Když jsem měl dost, pustil jsem ji a ona se hned postavila a strhala ze sebe oblečení. Následoval jsem jejího příkladu a pak ji povalil na křeslo, takže ji zavalila vlastní prsa a nohy měla skoro až u stropu. Přisál jsem se na její vlhkou lasturku, a zatímco jsem jí sál klitoris, silně jsem ji prstil, až mi prsty v její kundičce mlaskaly. Helena u toho sténala slastí, ale bylo na ní vidět, že by nejraději ječela.

Když byla i ona připravená, vrazil jsem do ní čůráka a začal ji mrdat. Přidržoval jsem se jejích nohou a ona na křesle poskakovala sem a tam, jak jsem do ní přirážel. Prsa se jí na hrudníku kroutila, a tak jsem jí po nich párkrát plesknul, až jí zčervenala. Můj klacek v její kundičce spokojeně mlaskal a zajížděl dovnitř a ven, dovnitř a ven. Po chvíli jsem přestal a pomohl Heleně na nohy, aby mohla naskočit na tu svou houpačku. Když pohodlně seděla, roztáhla nohy, abych mohl k ní. Zabořil jsem do ní svýho ptáka a pak s ní začal pomalu houpat. Vyklouzávala ven a pak se o to více nabodla na můj kůl, přičemž křičela, jako když se podřezává podsvinče. Držel jsem ji pevně a zrychloval, jak jen to šlo. Houpačka se celá třásla a zběsile lítala sem a tam. Helena už to nevydržela a začala křičet pořádně nahlas, takže svoje sousedy musela minimálně vzbudit. Při mrdání jsem jí olizoval bradavky, když byla u mě. Ta houpačka byla skvělá věc, všechno na ní šlo tak nějak snadněji.

Helena se zanedlouho udělala a stahy její kundičky dopomohly k vyvrcholení taky mně. Když zadýchaná slézala z houpačky, kolena se jí doslova podlamovala. Poděkovala mi, že jsem jí pomohl to vyzkoušet, a že kdybych měl někdy chuť ji pohoupat, mám se zastavit.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt