erotická masáž s bonusem

KATEGORIE: Zralé ženy

Erotická masáž s bonusem

Autor:
Katka V.
Publikováno:
3. 10. 2014
Přečteno:
21076x
K narozeninám jsem od kamarádek dostala velmi zajímavý poukaz – byl na erotickou masáž. Podle kamarádek jsem se potřebovala trochu uvolnit a dobít sexuální energii, abych taky našla chlapa, jako ony mají doma. Byla jsem z nich jediná, která neměla moc zájem o muže a randění. Tedy spíše oni nejevili moc zájem o mě.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dlouhou dobu jsem váhala a na dotazy kamarádek, když jsem se s nimi viděla, jestli už jsem tam byla, jsem odpovídala vyhýbavě. Nechtěla jsem, aby mě do toho nutily, nejdříve jsem musela sama sebrat dost odvahy. Nakonec se tak stalo asi o měsíc později.

S rozpaky jsem vešla do budovy, kde se masáže dělaly a ukázala jim tam poukázku na masáž s tím, že se chci objednat. Paní za pultem se na mě usmála a podívala se do rozpisu, načež mi oznámila, že pokud mám čas, tak že klidně můžu jít hned, protože jeden klient na poslední chvíli odřekl. Vyděšeně jsem lapala po dechu a nevěděla, co mám říct. Tak dlouho jsem se připravovala jenom na to, abych sem dokázala vejít, natož, abych hned šla na masáž. Vnitřní síla ve mně ale zvítězila a já si řekla, že už to chci mít za sebou, a tak že do toho tedy půjdu.

Paní mě poslala do jedněch dveří, kde jsem si měla úplně odložit a pak se zabalit do ručníku. Ta nahota je prý nezbytná, abych se pořádně uvolnila a nikde mě nic netlačilo. Když jsem se tedy velmi pomalu svlékla, okamžitě jsem se zabalila do velkého ručníku, který tu byl připravený, a čekala. Asi po pěti minutách jsem zaslechla nějaký mužský hlas, který mě zval dovnitř.

Červená až na zadku jsem nakráčela do místnosti, kde byl pro mě připravený sexy masér a masérský stůl. Když jsem si uvědomila, jaký je ten chlap fešák, styděla jsem se ještě víc, než předtím. Měl vypracovanou postavu a v těch bílých hadrech, v jakých tu chodili, bylo vidět, jak je opálený. Hezky se na mě usmíval a uklidňoval mě, že se nemám čeho bát, ani proč se stydět.

Nechala jsem se přesvědčit a lehla si na stůl na břicho a nechala si vzít tu velkou osušku, kterou mi stáhl tak, aby mi zakrývala jenom zadek. Instinktivně jsem si chytila prsa, která ale samozřejmě nebyla vidět, protože jsem ležela na břiše. Když mě na to masér upozornil, nervózně jsem se zasmála a spustila paže podél těla.

Masáž byla opravdu velmi příjemná. Ten chlápek měl šikovné ruce a opravdu věděl, co s nimi má dělat. Díky masážnímu olejíčku mi klouzal jemně po těle a rozmasírovával mi celé tělo. Cítila jsem se příjemně a uvolněně.

Takže ve chvíli, kdy chtěl, abych se přetočila na záda, jsem se ničím netrápila. Teprve když mi sáhl na prsa a mírně je zmáčkl, uvědomila jsem si, že mu tu ležím celá na očích a zastyděla se. Masér se okamžitě stáhl, když viděl, že mi ty doteky vadí a pokračoval na nohách. Krouživě mě masíroval na stehnech a pak i v podbříšku. Ručník jsem sice na sobě stále ještě měla, ale plocha, kterou zakrýval, se poněkud zmenšila, aniž bych to zpozorovala. Tentokrát mi to ale nepříjemné nebylo.

Masér po chvíli znovu zkusil masírovat mi prsa, a já se mu znovu nebránila. Uklidňoval mě, že to patří k masáži a že bych se měla uvolnit. Hnětl mi prsa a mezi prsty třel bradavky, až se mi postavily a ztvrdly. Byla jsem čím dál vzrušenější.

Když masér viděl, že se nijak nebráním, klouzal mi po naolejovaném těle a masíroval mě všude. Opravdu všude. Ve chvíli, kdy mi zajel rukou mezi nohy, jsem se nejdříve lekla, ale pak jsem si řekla, proč bych mu měla bránit. Bylo mi jasné, že tohle k masáži nepatří, zase tak hloupá jsem nebyla, ale jelikož chlapa jsem neměla už nějakou dobu a tenhle by určitě stál za hřích, nechala jsem ho, aby činil, co je mu libo.

Prstem mi klouzal mezi pysky a celou kundičku mi potíral tím olejem. Dokonce zajel i dovnitř, takže jsem cítila, jak mi jeho prsty rejdí uvnitř těla. Jak už jsem říkala, měl velmi šikovné prsty, kterými mi teď šmejdil v mé komůrce.

Já jsem mezitím rukou zajela do jeho rozkroku. Boule, kterou jsem tam nalezla, dávala znát, že si masáž ještě pěkně užiju. Stáhla jsem mu kalhoty a popadla toho jeho ptáka do ruky. Měl ho sice menšího, ale zato pořádně tlustýho. Honila jsem mu ho, a když kousek popošel, strčila jsem si ho do pusy. Vešel se mi do úst i s varlaty.

Masér si mě potom přitáhl k jednomu konci lůžka, kde mě popadl za jednu nohu, kterou si opřel o hruď, a čůráka mi potom vrazil do kundičky bez dalšího otálení. Zpočátku to pro mě bylo spíše zklamání, než nějaké vzrušení, ale chlapec věděl, jak využít toho, co mu bůh nadělil. Zvednul mi obě nohy až nad hlavu a v této poloze ho do mě vrážel. Nohy mi držel jednou rukou a tou druhou mě plácal po klitorisu. Tohle už bylo lepší. Držela jsem si ho za boky a pořádně si ho do sebe vrážela. Mimo to jsem si tím určovala tempo, které bylo více než zběsilé.

Pak jsme si prohodili místo. Masér si lehl na lehátko a já na něho nasedla zády k jeho tváři. Tak jsem měla velmi dobrý přístup k jeho penisu, který jsem v sobě chtěla mít vražený až po kořen. Při mrdání jsem mu k tomu masírovala varlata. Poskakovala jsem na něm jako na koni, nahoru a dolů, nahoru a dolů.

Masér nás po chvíli přetočil a otočil si mě na klasiku. Držel si mě pod krkem a palcem mi zajížděl do úst. Mírně jsem ho do něj kousala. Při misionáři se potom udělal. Nastříkal mi na kundičku a ještě mě po ní několikrát poplácal. Jakmile ze mě slezl, očekávala jsem, že je konec, ale on chtěl ještě dotáhnout k orgasmu i mě. Proto do mě zabořil svoje obratné ručičky a prstil mě tak dlouho, dokud jsem nevřískala a lasturka se mi nestahovala kolem jeho prstů.

Pak jsme teprve byli hotovi. Já jsem si odnesla dobrý zážitek a ten kluk mi potom dal svoje číslo. Nevěřila jsem, že bych mu někdy zavolala, určitě to takhle zkoušel na každou, ale jeho pozornost mě potěšila.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt