hrátky s tátovou přítelkyní

KATEGORIE: Lesbičky

Hrátky s tátovou přítelkyní

Autor:
Veronika Š.
Publikováno:
6. 1. 2015
Přečteno:
8885x
Táta si po dlouhé době našel novou přítelkyni. Máma nás opustila už před lety a on následně prožíval období smutku, které skončilo inzerátem na seznamce, kde se seznámil s Evou. Byla to krásná třicátnice, která neměla děti, a tudíž měla dost času, aby o sebe pečovala. Každý týden chodila tak třikrát do posilovny, pravidelně každý měsíc navštěvovala kadeřnici, manikérku a kosmetičku. Ač by se z této posedlosti vlastním tělem dalo usuzovat, že má hroznou povahu, bylo tomu právě naopak. Byla vtipná, veselá a hýřila energií a nápady.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Doslova jsem ji zbožňovala.

Táta byl nadšený z toho, že si s Evou tak rozumíme a netrvalo to dlouho a začal nás oslovovat „moje holky“. A my se tomu jenom smály. Společně jsme chodily do kina, nakupovat a zkrášlovat se. Od Evy jsem dostávala rady, jak se mám o sebe dobře starat, jak aplikovat tohle nebo ono, jak pečovat o jemné vlasy, apod. Byla jsem z ní unešená.

Ale byla pravda, že nám to asi trochu přerostlo přes hlavu. Eva trávila mnohonásobně více času se mnou, než s tátou, který to velkoryse přehlížel, jelikož viděl rád, že si rozumíme. Holčičí večery nad skleničkou trvaly čím dál déle a konaly se čím dál častěji. Mluvily jsme opravdu o všem – tedy i o sexu. K tomu jsem ale neměla moc co dodávat, protože jsem byla lesbička. Přítelkyni jsem měla zatím jen jednu, se kterou jsem přišla o nevinnost, ale jelikož se odstěhovala, náš vztah skončil. A další známost jsem prozatím nedokázala navázat.

Eva mi vyjadřovala podporu, během dlouhých rozhovorů mě držela za ruku a hladila mě po tváři a já si díky ní připadala opravdu dobře. Neustále mi opakovala, že jsem mladá a krásná a že brzy jistě najdu tu pravou. Moc hezky se to poslouchalo.

Takhle to šlo zhruba půl roku. Já s Evou jsme byly skoro jako sestry – svěřovaly jsme si všechna tajemství, půjčovaly si vzájemně oblečení, pomalu za sebe i dokončovaly věty. Táta si tohoto sblížení všímal až moc dobře a po nějaké době ho to přestalo bavit. A tak pro sebe a Evu koupil nějaký zájezd do ciziny, aby alespoň nějakou dobu byli jenom spolu.

V den, kdy se měli vracet, mi zběsile zvonil telefon – byla to Eva a s pláčem mi říkala, že se s tátou pohádali a jestli může ke mně přijít. Okamžitě jsem souhlasila a o deset minut později jsem měla připravené kapesníčky a dvě skleničky s otevřeným vínem. Eva dorazila asi po půl hodině ještě s kufrem, jelikož jela přímo z letiště. Hned ve dveřích se rozplakala a říkala, jak to bylo hrozné, že táta byl hrozně podrážděný a že se mu nelíbilo, jak si mi dvě rozumíme. Prý že to naše kamarádství přesahovalo už jisté meze.

Roztřesenou Evu jsem posadila na gauč a nalila jí plnou skleničku, kterou do sebe vzápětí celou otočila. Automaticky jsem jí dolila další a posadila se vedle ní. Smutně mě chytila za ruku a vyprávěla mi, jak byl na ni táta ošklivý a jak se vztekal, kdykoliv chtěla napsat smsku nebo pro mě chtěla něco vyfotit. Asi po třech dnech zájezdu na ni vyletěl jako čert z krabičky a od toho okamžiku byla celá dovolená v háji.

Eva se mi opřela o rameno a já ucítila její voňavý broskvový šampón. Pomalu jsem zabořila obličej do jejích vlasů a nasávala tu sladkou vůni. Teprve ve chvíli, kdy se Eva narovnala, mi došlo, jak hloupé to bylo. Eva se okamžitě ptala, co to mělo znamenat, proč jsem jí čichala k vlasům, a já neměla co jí na to odpovědět. Odvedla jsem řeč jinam a rychle ten trapas spláchla velkým douškem vína, kterého v lahvi povážlivě ubývalo.

Když v nás zmizela celá lahev, Eva i já jsme byly už pořádně uvolněné. Eva si dělala legraci z toho, jak táta divně plave, takže jsme se obě smály a válely se po gauči. A po jednom takovém záchvatu měla Eva pořádně rozcuchané vlasy.

Jemně jsem ji pohladila po vlasech a dala jí je za ucho.

Jakmile jsem si uvědomila, co jsem udělala, rychle jsem se odtáhla, ale tentokrát už to Eva nijak nekomentovala. Poposedla si blíž ke mně a pohladila mě po tváři hřbetem dlaně. Měla příjemně hebkou pokožku, která voněla její kokosovým krémem na ruce. Opřela jsem si o ni obličej, aby věděla, že se mi ten dotek líbí.

A přesně v ten okamžik si mě přitáhla a políbila mě na rty. A když se odtáhla, přitáhla jsem si ji já a začala ji líbat.

Dech jí voněl po vínu a jazyk měla omámený, ale přesto to byl nejkrásnější polibek, jaký jsem kdy dostala. Byla jsem šíleně vzrušená, za což zřejmě také mírně mohlo množství alkoholu, které jsme vypily. Ale ona to chtěla taky, a tak jsem se nebránila.

Rukou jsem jí zajela pod tričko a přes podprsenku jí masírovala její objemná ňadra. Tu jsem jí o chvíli později svlékla a přisála se k jejím bradavkám. Jazykem jsem jí přes ně přejížděla a zároveň je hnětla v dlaních. Eva mě mezitím hladila po vlasech a rozepínala mi kalhoty. Ty mi sundala i s kalhotkami, načež mě povalila na gauč a začala mě líbat mezi nohama. Nejdříve mi přejížděla po stehnech a kolem kundičky, aby mě navnadila a poté mi do ní strčila prstíčky. Pomalu s nimi pohybovala a sledovala, jak se pod jejími dotyky kroutím. Když přidala jazyk, začala jsem sténat a hladit si prsa.

Druhou rukou mi pořádně roztáhla lasturku, aby měla lepší přístup ke klitorisu. Oždibovala mi ho jemně zoubky a pak ho pro změnu sála. Mezitím mi dělala dobře rukou, kdy mi do kundičky strčila hned tři prsty naráz a palcem mi mnula anál.

Vřískala jsem rozkoší pod jejími zkušenými dotyky a tiskla si její hlavu těsněji k tělu. O chvíli později jsem vyvrcholila. Broskvička se mi stahovala a tiskla přitom její prsty.

Když orgasmus odezněl, rychle jsem ji také vysvlékla a jazykem jí přejela po celém těle, dokud jsem nedorazila k její jeskyňce. Byla úplně vlhká, když jsem se jí dotkla. Na kundičce měla piercing, který jsem začala objíždět jazykem a lehce ji za něj tahat. Eva chtěla trochu jinou polohu – klekla si nade mě a já tak měla před obličejem celou její nádhernou lasturku. Zabořila jsem do ní tvář a zuřivě ji vylizovala. Eva sebou cukala a kvílela slastí. Pak se nade mě nahnula a prsty mi znovu zabořila do kundičky. Vzájemně jsme potom vyvrcholily o chvilku později.

Byl to nádherný večer, ale ani jedna jsme si nebyla jistá, co měl znamenat. Jak to vyřešit s tátou? Eva se nakonec s mým otcem rozešla a nějakou dobu se se mnou scházela tajně, než jsme šly s pravdou ven. Táta to naštěstí přijal celkem v pohodě, zřejmě to delší dobu tušil.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt