hrátky v kabince

KATEGORIE: Lesbičky

Hrátky v kabince

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
27. 8. 2013
Přečteno:
6186x
Stalo se to úplnou náhodou. Narazily jsme na sebe v obchodě s oblečením. Obě jsme kroužily kolem stojanů, vybíraly a u toho na sebe házely vyzývavé pohledy. Zalíbila se mi na první pohled - to její sebevědomí, přidrzlý úsměv a spalující vášnivé oči. Odhalený pupík, opálená kůže, dlouhé tmavé vlasy. Božská postava. Dlouhé hubené nohy podtržené podpatky a krátkou sukní. Plný zadek a kulatá pevná prsa.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Vybrala jsem si triko na vyzkoušení a ubrala se směrem kabinky. Před kabinkou jsem naschvál triko upustila. Věděla jsem, že mě pozoruje, a tak jsem se pomalu shýbla pro tričko, aby měla možnost ohodnotit můj vypracovaný zadek. Když jsem se zvedala, otočila jsem se a mrkla na ni. Oplatila mi to úsměvem.

Vešla jsem do kabinky. Byla prostorná, což mě potěšilo. Polil mě příjemný pocit očekávání. Sundala jsem si triko a začala jsem si hladit prsa. Miluju ten pocit. Jsou tak pevná, není nad to je hladit a mačkat.

Ještě než jsem si stihla zasunout ruku do kalhot, dveře kabinky se rozrazily a v nich stála ona. Jen se usmála a na zem hodila nějaké oblečení, které si nesla s sebou. Než jsem stačila pozdravit nebo říct cokoliv jiného, už mě ďábelsky líbala. Její rty byly horké a její jazyk vášnivý. Rukou mi zajížděla do vlasů. Druhou uchopila mé ňadro. Nejprve mě jen jemně hladila. Pořád zrychlovala a divočela. Přestala mě tahat za vlasy a sundala mi podprsenku. Byla jsem v šoku, ale její doteky jsem si užívala.

Naklonila se a vzala do úst mou bradavku. Nejdříve jen jemně jazykem olizovala její vrchol, který byl ihned ztopořený. Poté začala sát. To mě ohromně vzrušilo a žadonila jsem, aby trochu kousala. Měla jsem co dělat, abych utajila samou slastí zrychlený dech. Byly jsme přeci ve zkušební kabince.

Stoupla si a já pochopila, že teď je řada na mně. Svlékla jsem jí triko a začala ji pomalu líbat. Šla jsem na ni pomaleji, což ji rajcovalo, protože byla zvyklá, že všechno dostane hned. Když jsem jí sundala podprsenku a políbila její ztvrdlé bradavky, jemně vzdychala. Byla překvapená, když jsem u líbání prsou neskončila, ale pokračovala jsem dál. Líbala jsem a hladila její úžasné ploché bříško, které zdobil malý piercing. Zatímco jsem jazykem laskala a vášnivě sála její podbřišek, rukama jsem jí stáhla kalhoty. Bylo pro mě překvapením, že neměla kalhotky. Ale tím jsem se nezabývala. Posadila jsem ji na malou stoličku, které se krčila v rohu kabinky, a roztáhla jsem jí nohy, čímž jsem si usnadnila přístup k její mušličce. Začala jsem hlazením stehen. Cítila jsem, jak sebou škube a přeje si, abych ji konečně zničila. Doslova po tom prahla. Když se konečně můj jazyk dotkl její mušličky, zavzdychala. Lízala jsem jí pomalinku. Jen špičkou jazyka jsem přejížděla přes její pysky a kolem poštěváčku, ke kterému jsem se postupně blížila. Když jsem se dostala přímo k němu, začala jsem s ním rychleji točit, protože tak jsem to já měla nejradši. Jí se to očividně taky líbilo, dech měla ohromně rychlý a hlasitý a vypadalo to, že omdlévá. Pro zvýšení požitku jsem ji strčila jazyk přímo do toho slastného otvoru. Celá sebou škubla. Střídala jsem lízání a sání, vychutnávala jsem si její sladkou šťávičku, které bylo všude dostatek. Když vypadala, že už jí jazyk nestačí, zasunula jsem do ní tři prsty. Bez problému se vešly, tak jsem použila celou dlaň. Ďábelsky jsem přirážela. Energicky a velice rychle. Druhou rukou jsem si seškubla moje kalhoty a začala jsem si dráždit klitoris. Obě jsme si to užívaly a bylo nám jedno, že naše vzdechy musí slyšet celý obchod. Když jsme byly v nejlepším, obě jsme skoro křičely a já měla obě ruce potřísněné bílou tekutinou.

Vtom ale někdo otevřel dveře. Stál tam muž silnější postavy v policejní uniformě. Zděšeně na nás koukal. Nevědomky jsem koukala do jeho rozkroku, který se zdál být velice slibný. On můj pohled zachytil a usmál se. Věřím, že se na stanici domluvíme a nikdo se o tomto incidentu nikdy nedozví.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt