hrátky v kině

KATEGORIE: Lesbičky

Hrátky v kině

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
13. 12. 2013
Přečteno:
18562x
Šla jsem do kina na nový díl mého oblíbeného filmu. Bohužel mám ráda úplně jiné žánry než většina mých přátel, tudíž jsem se musela vydat sama. Lístek jsem si rezervovala již měsíc dopředu, abych mohla sedět na mém oblíbeném místě - uprostřed poslední řady.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem vešla do kina, pocítila jsem známé mrazení v zádech - milovala jsem premiéry filmů a kina, ve kterých byla tma a člověk se mohl naplno oddávat svým filmovým prožitkům. Zarazilo mě, že v kině sedělo asi jen deset lidí.

Sebevědomě jsem dokráčela na mé místo a pohodlně se usadila. Film právě začínal. Po chvilce koukání na reklam do sálu vtrhl nějaký opozdilec, který mě svou hlasitostí velice rušil. Ještě víc mě štvalo, že se vydal směrem k poslední řadě, takže tam pravděpodobně nebudu sedět sama.

Osoba se stále přibližovala a posadila se vedle mě. Vzhlédla jsem a chtěla jsem jí dát pohledem najevo, jestli by si nemohla odsednout. Když jsem ovšem spatřila její obličej, nezmohla jsem se na slovo. Byla to žena a byla neuvěřitelně krásná. Měla husté černé vlasy a zářivé modré oči, které svítily i ve tmě. Svůdně se na mě usmála a já se zřejmě začala červenat.

Vůbec jsme spolu nekomunikovaly. Ona působila uvolněně a užívala si film, kdežto já se nemohla na plátno přede mnou vůbec soustředit. Neustále jsem očima odbíhala k ní - chtěla jsem si prohlížet její obličej a tělo, koukat do očí a pozorovat její pohyby. Snažila jsem se to nedat najevo, ale moc se mi to nedařilo.

Po chvilce si položila ruku na opěradlo mezi námi. Měla jsem strašnou chuť ji vzít za ruku, ale naštěstí jsem to neudělala, měla pro mě přichystaného něco lepšího - položila mi ruku na stehno. To už jsem se začala mírně klepat. Nenechala ruku v klidu a pomalinku konečky prstů přejížděla po mém stehně. Stále více přejížděla po vnitřní straně a směrem nahoru. Cítila jsem, že jsem až neuvěřitelně vlhká. Její pohyby působily stále naléhavěji - byly stále rychlejší a silnější.

Chtěla jsem, aby se dotkla místa, které po její ruce toužilo nejvíce. Chtěla jsem, aby mi rozepnula kalhoty a celou si mě přímo tady v kině vzala. Aby mě laskala všemožnými způsoby a hrála si se mnou, aby dělala jen to, co ona chce. Při této představě jsem přímo tekla.

Rozhodla jsem se, že jí pomůžu, aby se mi splnil tento chvilkový sen, a rozepnula jsem si kalhoty sama. Ona to ihned zaregistrovala a pochopila.

Přitáhla si k sobě mou tvář a začala mě líbat. Zprvu nejistě, ale já jsem se na ni vrhla s takovou divokostí, že mi to začala vášnivě oplácet. Rukama jsem prozkoumávala její dokonalé tělo, které bylo snem snad každé dívky i muže. Měla pevná kulatá prsa, která byla skryta v decentním výstřihu její košile. Měla krásné vypracované bříško, které zdobil malinký piercing.

Ona zase osahávala mě. Hnětla má prsa, hrála si s mými bradavkami. Prahla jsem po tom, aby si je vložila do úst a začala je jemně sát a kousat. Má představa se mi po chvilce vyplnila - stáhla ze mě tílko a odhodila ho. Poté rozepla podprsenku a už mi dráždila bradavky jejím šikovným jazýčkem. Já jsem měla co dělat, abych nezačala vzdychat přes celý sál. Film byl naštěstí dost nahlas.

Kousek od nás se nacházela dvousedačka, takže jsme se potichu přesunuly tam. Ona si mě položila na záda a stáhla mi kalhoty. Roztáhla mi nohy a přes kalhotky mi začala dráždit klitoris. Nejprve pouze prsty, poté si přede mě klekla a můj poštěváček okusil šikovnost jejího jazyku. Nevydržela jsem to, a servala si kalhotky, aby už mezi námi nebyla žádná překážka. Ona pokračovala ještě vášnivěji, lízala mě s takovou vervou, že jsem se celá chvěla a prohýbala. Po chvíli této rozkoše do mě zasunula pár prstů, které do mě snadno vklouzly. Posouvala je dovnitř a ven, zatímco mi i společně s jazykem působila největší rozkoš, jakou jsem kdy zažila. Pořád zrychlovala, mně srdce bylo jako o závod a lapala jsem po dechu. Orgasmický výbuch se neskutečnou rychlostí přibližoval a mně již nezbývaly žádné síly na sebeovládání. V záchvatu orgasmu jsem začala vzdychat a křičet na celý sál. Mé tělo se prohýbalo a napomáhalo jejím pohybům, abych měla její prsty co nejhlouběji.

Když jsem se udělala, posvítila na mě z kraje sálu jakási baterka, kterou měl v ruce jeden z uvaděčů v kině. Dostaly jsme obě dvě zákaz ke vstupu do všech městských kin.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt