in flagranti

KATEGORIE: Zralé ženy

In flagranti

Autor:
V. R.
Publikováno:
28. 4. 2015
Přečteno:
5209x
Velmi často sedávám večer v obývacím pokoji po tmě. Hlavním důvodem je výhled. Mám totiž barák postavený tak, abych viděl do údolí. Když pominu, že to mám trochu daleko na nákup, užívám si to naprosto úžasný klid. V okruhu pár set metrů jsem koupil pozemky, abych si tu pohodu pojistil. Přítelkyni ani manželku teď nemám, což ovšem neznamená, že bych nějak strádal, co se týče stránky – však víte jaké. Ale to, co jsem zažil minulý týden, už asi nikdy nezažiju.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Byl pátek podvečer, pomalu se začínalo stmívat. Pustil jsem si svojí oblíbenou muziku a začal si číst knihu. Uběhla hodina a půl, jak jsem se začetl, ani jsem si nevšiml, že už je černočerná tma. Díval jsem se na městská světla a užíval si ten neskutečný klid. Ten měl za následek chvilkový spánek.
Z toho mě vyrušil nezvyklý zvuk. Musím přiznat, že jsem se lekl, ale snažil jsem se zůstat v klidu. Takřka neslyšně jsem se přemístil do křesla, které je v tmavém rohu, není na něj příliš vidět, ale je z něj dobrý výhled na celý prostor obývacího pokoje. Pár minut jsem nehybně seděl a pouze poslouchal kroky. Kroky to byly lehké, ten člověk nedupal, pohyboval se skoro jako duch.
Srdce mi bušilo jako o závod. Seděl jsem v křesle naprosto bez hnutí, pomalu jsem ani nedýchal. Bylo to napínavé a zároveň strašidelné. V okamžiku, kdy jsem zahlédl siluetu postavy, ze mě strach lehce opadl. Ne, že bych hned vyskočil a po osobě skočil, abych jí zastavil, to ne. Nicméně menší štíhlá postava, není zrovna výsadou mužů. Řekl jsem si, že ženu nechám prozkoumat terén. Neměla ani ponětí o tom, že jí sleduje pár cizích očí.
Měla na sobě tmavé oblečení, člověk by ji snad i přehlédl. Její pohyby byly nesmírně elegantní a jen ten pohled na tajemnou postavu mě vzrušoval.
Rozhodl jsem se, přerušit to opojné ticho. Z ničeho nic jsem tiše promluvil do tmy: „Chtěl bych se Vás zeptat na jednu věc, jak jste se dostala do domu?“ Překvapil jsem svými slovy neznámou ženu. Všiml jsem si, jak sebou trhla, když slyšela ze tmy mužský hlas. „Když Vám to prozradím, už se k Vám nikdy nedostanu.“ Odzbrojila mě dokonale překvapivou odpovědí. „Jste poměrně drzá na to, že jsem Vás překvapil při vykrádání vlastního domu.“ Povídám jí. „Ano, mám to v povaze. Často odpovídám jinak, než jiní čekají.“ Vysvětluje svá slova. „Pro co jste sem vůbec přišla?“ Vyzvídám. „Dostala se ke mně informace, že tu máte velmi vzácná vína.“ Říká. „Kdo Vám to řekl?“ Ptám se. „Jedna kamarádka, která tady u Vás nedávno byla. Je tak trochu z oboru.“ V jejím hlasu byl znát úsměv. „Teď už mi to dochází. Vcelku hezky jste si to s kamarádkou naplánovaly.“ Povídám uznale.
Vstanu konečně z křesla a přiblížím se k ženě. Světla zůstávají stále zhasnutá. Žena mi jde naproti. Podává mi ruku a představuje se: „Mé jméno je Isabella, těší mě.“ Říká jemným hlasem. „Jsem Thierry, potěšení je na mé straně.“ Prozrazuji své jméno. „Zajímalo by mě, jak by ses dostala k těm lahvím.“ Beze slova odchází a jde přesně k místu, kde se nachází tajné tlačítko pro vstup do vinotéky. „Máš velmi všímavou kamarádku. Nenápadně mě sledovala, když jsem v ten večer šel pro víno, že ano?“ Isabella jen pokývala hlavou a nic neříkala.
Neměl jsem ale v plánu teď popíjet víno. Už při sledování jejich pohybů, mě nesmírně vzrušovala. Byla by škoda, nevyužít situace. Sice si nejsem jistý, zda bude svolná, ale stydlivá zrovna asi nebude, když se mi vkrade do baráku.
Mlčky jsem se přesunul přímo před velké okno a díval jsem se do údolí. Během pár vteřin stála vedle mě. Pozorovali jsme noc a povídali si. Pak jsem se rozhodl k ráznému kroku. Odešel jsem kousek od okna a stoupl si za Isabellu. Přiblížil jsem se k ní tak blízko, abych ji mohl políbit na šíji. To jsem také udělal. Nevadilo jí to, takže jsem pokračoval dále.
Zezadu jsem jí objal a začal hladit ve vlasech, po prsou, po bříšku a laskal jí přitom stále na šíji. Pomalu jsem jí svlékal černé legíny, pod kterými měla krajkové kalhotky. Rukou jsem jí hladil po zadečku a prstem jí jemně přejel přes kundičku.
Ona mě začala přes kalhoty vzrušovat a šlo jí to velmi dobře. Začali jsme vzrušeně dýchat. Sjížděl jsem pusou stále níže a níže. Laskal jsem jí svými rty zadeček, rukou jí hladil po stehnech a užíval si tu úžasnou chvíli. Vstal jsem, roztáhl jsem jí nohy, prsty odhrnul kalhotky tak, abych do ní mohl vniknout, opřel jí o sklo, vzal jí za ruce a vnikl do ní.
Byla krásně vlhká. Stále na sobě měla černé přiléhavé tričko. Přirážel jsem nejdříve pomalu, pak jsem zrychlovat tempo a přirážel stále tvrději. Její pánev šla proti mým pohybům. Naznačil jsem jí, aby se předklonila a opřela se rukama o sklo. Chytl jsem jí za boky a začal přirážet, jak nejsilněji to šlo. Jednou rukou jsem se jí snažil dráždit ještě kundičku.
Pak jsem si lehl na koberec, ona si na mě sedla a začala na mě jezdit takovým způsobem, že jsem měl, co dělat, abych to ještě pár minut vydržel. Nesmírně mě vzrušovala. Po několika chvíli jsem jí otočil na záda. Roztáhl jsem jí nohy tak, abych jí mohl dráždit jazykem. Náležitě jsem si to užíval. Pak jsem si nad ní klekl a začal si ho honit.
Přebrala iniciativu a vzala ho do svých rukou. Hrála si s ní, dala si ho mezi prsa. Věděl jsem, že už to dlouho nevydržím. Ona to na mě také viděla. Shodila mě ze sebe, naznačila mi, abych si sedl a vzala si ho do pusy. Chvíli si s ním hrála a pak si nechala postříkat prsa.
Na chvilku jsme si lehli na koberec, poté se umyli, oblékli a došlo i na to víno. Takže až k vám přijde někdo vykrádat dům, dejte si trochu načas s tím, než zavoláte policii.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt