kamarádka k nezaplacení

KATEGORIE: Lesbičky

Kamarádka k nezaplacení

Autor:
Marie D.
Publikováno:
8. 7. 2014
Přečteno:
7252x
Křičela jsem. Hodně jsem na něj křičela a plakala. Nadávky, které jsem vyslovovala, zanikaly v pláči a vzlykání. Nebyla jsem schopná se uklidnit, nebyla jsem schopná mluvit normálně, přestat takhle hystericky ječet. Nebyla.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Tolik mi ublížil. Věřila jsem mu, ale dočkala jsem se od něho jenom nesnesitelné bolesti, kterou si v sobě ponesu už napořád. Nejdříve to byla ta nevěra. Ta s mou bývalou kamarádkou Eliškou, ke které se přiznal a několikrát se za ni omluvil. A teď ta šílená žárlivost.

Původně to byl tak krásný večer. Šli jsme společně do kina a užívali si film, dobře se navečeřeli v drahé restauraci a nakonec si šli zatancovat do nedalekého baru. Ale stačilo, aby se na mě hezky podíval chlap, kterého jsem v životě neviděla, a najednou jsme byli tady. Já krčící se v rohu s rukama nad hlavou, abych se kryla před ránami, a on, vzteklý, funící a úplně mimo sebe.

Křičela jsem, prosila, plakala, ale nic na něho nezabíralo. Cítila jsem bolest, kterou mi způsobovala každá jeho rána – ale nebylo to jen fyzicky. S každým dalším úderem se mi do srdce zabodávala další a další jehla.

Trvalo to hodinu, než mu došel dech.

Když se konečně vyvztekal, tekla mi z nosu krev a hlava mi třeštila. Naštěstí mě po celou tu dobu bil jenom rukama a nevypomohl si nějakým nástrojem. Zadýchaně si mě změřil a potom s prásknutím dveří odešel z mého života.

Tohle mi stačilo, abych si okamžitě šla sbalit všechny věci a odešla ještě dříve, než se vrátí. Nechtěla jsem být svědkem jeho opileckého návratu. Když jsem si házela věci do kufru, tváře mě pálily ponížením a hanbou.

Nikdy předtím mě neuhodil. Nikdy mi dokonce ani neřekl sprosté slovo.

Dneškem se ale všechno změnilo. Byla jsem psychicky a fyzicky vyčerpaná, když jsem konečně zazvonila na Terezčiny dveře. Ta, jakmile mě uviděla, okamžitě mě pustila dovnitř a dveře za mnou zajistila řetízkem.

Ustrašeně si mě prohlížela a zjišťovala, jestli nepotřebuji lékařskou pomoc. Zarazila jsem ji a poprosila ji jen o pořádnou sklenici kořalky. Beze slova mi vyhověla. Sedla jsem si k připravené skleničce na kuchyňském stole a mlčky ji do sebe obrátila. Ani jsem nemusela nic říkat a Terezka mi automaticky dolila další. I tenhle panák jsem do sebe kopla jako nic.

Teprve až se třetím jsem váhala. Držela jsem ho v rukou a zkoumavě se skleničkou otáčela. Terezka se zeptala, jestli na něho chci zavolat policii.

Mlčela jsem.

Netušila jsem, co budu dělat. Neměla jsem ani střechu nad hlavou. V té chvíli to zřejmě asi došlo i Terezce, protože mi vzápětí nabídla, abych se u ní ubytovala, na jak dlouho budu potřebovat. Stejně je v tomhle velkém bytě sama a společnost bude příjemná změna.

Z vděčnosti jsem začala plakat. Myslela jsem si, že už žádné slzy nemám, ale ochota, se kterou mě k sobě Terezka vzala, mě dojala. Byla tak hodná. A jakmile si všimla slz, tak mě objala. Hlavu jsem měla položenou na jejím rameni, zatímco jsem zbytkem těla vnímala její příjemné teplo. Objímání nám trvalo o trochu déle, než by bylo normální, ale nevypadalo to, že by to ani jedné z nás vadilo.

Když jsme se od sebe konečně oddělily, upřeně se na mě zadívala. Měla hluboké modré oči plné porozumění a citu, což jsem teď opravdu moc potřebovala.

Bolest mě opouštěla.

Terezka mi něžně setřela slzy z tváří a pohladila mě po vlasech, jako malou holčičku. Připadala jsem si s ní najednou tak v bezpečí, jako už dlouho ne. Opřela jsem se o její ruku na mém obličeji, aby věděla, že se mi to líbí a aby ji hlavně nedávala pryč.

To naštěstí neudělala. Naopak přidala i druhou ruku a držela mou hlavu v dlaních, zatímco se na mě usmívala. Když už to trvalo delší dobu, vymanila jsem se jí a vypila svého dalšího velkého panáka nalité whisky.

A pak jsem Terezku políbila.

Cítila jsem, že mi z pusy táhne alkohol, ale jí to zřejmě nevadilo. Mé políbení mi opětovala. Když jsem se odtáhla, starostlivě se na mě dívala. Pak se opatrně přiblížila a dotkla se mých rtů špičkou svého jazyka. Ten dotek mě probil jako elektrický proud.

Už jsem nad tím nepřemýšlela. Vrhla jsem se na ni a ona na mě. Vzrušeně jsem ji líbala, dotýkala se jejího jazyka, vdechovala její sladkou vůni, chutnala její ústa,… Byla v tolika ohledech sladká. Během toho, co se naše rty nerozpojovaly, jsem ji svlékala. Nejdříve tričko a podprsenka, abych mohla hladit také její prsa a masírovat jí bradavky. Ona mi mou přízeň opětovala a hladila mě také po ňadrech a následně i v rozkroku. Ač jsem ale byla vzrušená, nebyla jsem vlhká. Bylo zapotřebí, aby se o to postarala jinak.

A to ona okamžitě pochopila. Pohodila mě na gauč a vysvlékla mi kalhoty i s kalhotkami. Pak si naslinila prsty a zvenčí mě popleskala po mé holčině. Když viděla, že se mi to líbí, přesunula se dolů a pořádně mi ji přejela jazykem. A pak přidala prsty. Na klitorisu mi tančil její jazyk a v kundičce se mi pohybovaly její prsty. Rozkoš mi proudila tělem.

Ale ani tohle ještě nebylo Terezčino poslední slovo. Na okamžik odešla do ložnice a vrátila se s vibrátorem. Nejdříve ho pořádně olízla a teprve poté mi ho nacpala mezi nohy a zapnula ho na nejvyšší výkon. Celé tělo se mi rozvibrovalo, a když mě k tomu Terezka ústy líbala na poštěváčku, orgasmu jsem dosáhla skoro okamžitě.

Terezka si potom nade mne klekla tak, abych měla její kundičku před sebou. Chvíli jsem ji takto lízala, ale pak jsem ji položila. Chutnala jsem její šťávičku a vibrátorem jí klouzala po vagíně zvenčí. Volnou rukou jsem jí hnětla prsa. Pak jsem jí do lasturky vrazila vibrátor a pořádně jí s ním vyšukala. Mezitím jsem ji líbala a její vzdechy polykala, dokud se neudělala.

S Markem jsem se rozešla. Asi po roce jsem ho potkala s nějakou prdelatou holkou a uřvaným děckem v náručí. Posměšně jsem se uchichtla, když jsem ho míjela se svou přítelkyní Terezkou, se kterou jsme se držely za ruce. U Terezky už jsem zůstala – ale nikoliv jako její host, ale jako její partnerka.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt