kamarádova babička

KATEGORIE: Zralé ženy

Kamarádova babička

Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
32256x
Stalo se to krátce poté, co jsem nastoupil na vysokou školu. Jako správný vysokoškolák jsem se ubytoval na kolejích a těšil se na pravý studentský život. Mým novým spolubydlícím a kamarádem v každém ohledu se stal také prvák Lukáš. Společně jsme prolézali prvními přednáškami a zkouškami a zároveň se dokázali bavit skoro každý večer v hospodě. Byl jsem naprosto nadšený z toho, jak jsme si padli do oka.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A o to víc nadšený jsem byl, když mi po zkouškovém nabídnul, abych jel s ním domů na jarní prázdniny. Bydlel někde u Českých Budějovic a já se těšil na pohostinnost jeho rodiny a kalhotek místních holek. Jeho babička nám neustále posílala nějaké buchty, aby nás pořádně vykrmila, a těšila se, že uvidí vnuka i s kamarádem, o které tak pečovala. A k tomu sám Lukáš říkal, jak mají v okolí hromadu nezadaných holek – a navíc teď, když jsme na univerzitě, se nám to bude machrovat jedna báseň. Holky od sebe budeme muset odhánět tyčí.

Když jsme dorazili do té jejich zapadlé vesničky, uvítala nás u nich doma především babička. Opět napekla dva pekáče buchet, aby nás měla čím přivítat. Už když jsem ji spatřil poprvé, všiml jsem si, že si mě nějak mlsně prohlíží. Nevěnoval jsem tomu ale přílišnou pozornost, řekl jsem si jen, že je prostě srdečná a chce poznat kamaráda svého vnuka.

A chtěla. Opravdu důkladně.

Jakmile jsme si vyndali věci a najedli se za dohledu babičky, vyrazili jsme do víru velkoměsta, které bylo asi dva kilometry vzdálené. V nejbližší hospodě jsme se posadili a lili do sebe jedno pivo a panáka za druhým, abychom oslavili naše první úspěšně zakončené zkouškové. Na baru sedělo pár hezkých holek, ale ač náš šarm byl jistě dokonalý, ani jedna se nechytila. A to i přesto, že to byly teprve třeťačky, kterým by logicky mělo imponovat, že o ně mají zájem takový samci z vysoké.

Domů jsme se vrátili zlití pod obraz. Ještě dneska si kladu otázku, jak jsme našli cestu zpátky.

Další den mě probudila Lukášova babička, která mi přinesla snídani do postele. Bylo mi zle a v ústech jsem měl jako v polepšovně, ale nechtěl jsem ji urazit, a tak jsem si vzal nabízenou buchtu a usrknul si čaje. Během toho se na mě zkoumavě dívala a já si pod jejím pronikavým pohledem připadal jako nahý. Instinktivně jsem si peřinu přitáhl víc k tělu.

Podobným náznakům jsem měl asi přikládat větší význam.

Lukášova babička se na mě doslova a do písmene lepila. Lezla mi do koupelny, ať už jsem si jenom čistil zuby nebo se zrovna sprchoval, neustále se mě vyptávala na to, jestli mám přítelkyni, zabruslila ale také i do intimní oblasti, když se náznaky a posunky snažila dozvědět, jak velkého mám ptáka.

Třetí den už jsem byl těmi pokusy tak uničený, že jsem neměl ani na chlast chuť. Lukáš se mě ptal, co se děje, ale nemohl jsem mu odpovědět, že po mě jeho babička zřejmě jede. Jako což o to, ženská to byla zachovalá, ale přeci jen to byla babička mého kamaráda. To bych si přeci nemohl dovolit udělat.

Lukáš si myslel, že trucuju kvůli tomu, že se mi nedaří sbalit nějakou holku, a tak nade mnou mávnul rukou a vydal se na lov sám. Ve chmurných myšlenkách jsem seděl u stolu a nevěděl co dělat. Nakonec jsem se rozhodl vrátit a jít si lehnout, abych mohl ten nepříjemný pocit, že jsem lovená zvěř, zaspat. Řekl jsem to Lukášovi, aby mě náhodou nehledal, ale skoro mi nevěnoval pozornost.

V tichosti jsem se vrátil do domu, a co nejtišeji se chtěl pokusit proklouznout kolem obýváku, kde hrála televize. Tušil jsem, že Lukášova babička je tam a ani v nejmenším jsem netoužil přilákat její pozornost.

Stačilo ale, abych za sebou zavřel vstupní dveře a už stepovala pod schody. Ač nerad, musel jsem kolem ní projít. Pozdravil jsem ji a doufal, že uniknu lacino, ale mýlil jsem se. Jakmile si uvědomila, že jsem se vrátil sám, začala se mnou flirtovat. S každým slovem se ke mně přibližovala blíž a blíž. Když už byla těsně u mě, mírně jsem ji odstrčil a řekl jí, že vím, o co jí jde, ale že je prostě kamarádova babička a to já prostě nemůžu udělat.

Ona se ale nehodlala takto snadno nechat odbýt. Bez dalšího slova si klekla na kolena a rozepnula mi poklopec. Dříve, než jsem stačil zareagovat, mi ho naprosto dokonale kouřila. Nehty jsem slastí zarýval do zábradlí a nemohl pořádně popadnout dech. Byl jsem na pokraji blaha.

Když tu najednou přestala. Ptáka mi zastrčila zpátky do kalhot a zapla zip. Pak mi řekla, že pokud chci pokračování, měl bych ji dneska v noci navštívit. A s těmito slovy odešla zpátky k televizi.

Zaraženě jsem stál uprostřed schodiště a nemohl uvěřit tomu, co se právě stalo. Byl jsem v šoku a najednou nevěděl, co dělat. Jedna otázka mi ale šíleně vrtala v hlavě. Když umí takhle dobře kouřit, jak dobrá je asi v posteli?

Nedokázal jsem se racionálně rozhodnout, jak bych se měl v takové situaci zachovat. A tak jsem přestal myslet a rozhodl se, že poslechnu svůj rozkrok.

Než jsem se ale vydal za Lukášovou babičkou, vysprchoval jsem se a ujistil se, že Lukáš stále ještě není doma. A pak se vydal do obýváku, kde už na mě čekala nadržená babča. Samozřejmě očekávala, že se dříve či později objevím v jejich dveřích, takže byla připravená. Pod noční košilí jí prosvítala postava, která i v jejích letech opravdu nebyla k zahození. Přistoupil jsem k ní, přičemž ona automaticky chňapla po mém penisu. Drsně mi ho mnula přes kalhoty a nehty mě štípala do žaludu. Ačkoliv to bylo lehce nepříjemné, pták se mi paradoxně během vteřiny postavil. Opravdu věděla jak na to.

Potom si znovu klekla a pokračovala přesně tam, kde přestala. Zuřivě mi ho kouřila a rukou mi přitom drtila koule. Měla opravdu pevný stisk – jak rtů, tak rukou. Připadalo mi, jako kdybych měl čůráka ve svěráku a on mi má slastí každou chvíli vybouchnout.

A v té chvíli se babča postavila, vyhrnula si košili a zasunula si ho do kundičky. Měla ji měkkou a horkou, ale silou vůle ji dokázala stahovat a to vynahradilo naprosto všechno. Pomalu a opatrně jsem ji mrdal, ale vzápětí jsem se dozvěděl, že penis mám zastrčený v divošce.

Babča mě pevně popadla za zadek a rychlými pohyby do sebe zabodávala můj klacek. Jelikož se jí to ale takhle dělalo špatně, odstrčila mě a celkem mrštně vyskočila na gauč, přičemž směrem ke mně rozcápla nohy. Nacpal jsem se jí mezi kolena a zuřivě ji šukal. Tiše sténala, ale stále jí to nebylo dost. Jednou rukou mě popadla za bok a pomáhala mi přirážet opravdu po kořen, zatímco druhou rukou si hrála s klitorisem. Tolik náruživosti jsem snad nikdy nezažil.

Pak mě babča povalila na zem a nasedla na mě jako kovbojka. Poskakovala na mě jako na rodeu a kvílela, jako kdyby krotila býky. Povislá prsa jí poskakovala, ale tempo přirážení se stupňovalo. Rajtovala na mě tak úžasně, že jsem to nevydržel a po chvíli se udělal.

Lehce zklamaně ze mě slezla. Doufala, že když jsem tak mladý, tak vydržím víc. A jelikož to jsem bral jako mírnou urážku, povalil jsem ji ještě jednou na gauč a zarazil do ní hned čtyři prsty najednou. Mastil jsem jí kundu, až dokud se taky neudělala. S celou rukou vlhkou od její šťávičky jsem se potom vrátil do postele a vyčerpáním usnul.

Další semestr Lukáš nezvládl a vyletěl ze školy. Jeho náruživou babičku už jsem tak nikdy neviděl, ale stále to byl jeden z nejlepších sexů, jaké jsem kdy zažil.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt