kosmetika s bonusem

KATEGORIE: Lesbičky

Kosmetika s bonusem

Autor:
Veronika Š.
Publikováno:
3. 2. 2015
Přečteno:
5954x
Už delší dobu jsem potřebovala kosmetický zásah. Zavolala jsem proto do mého oblíbeného kosmetického salónu a na víkend si domluvila kosmetičku, která měla přijít až ke mně domů. Rozhodla jsem se, že si udělám příjemný den a budu relaxovat. V práci jsem toho měla až nad hlavu, domů jsem chodila stále později, což ale nevadilo, protože na mě stejně nikdo nečekal. Psa ani kočku jsem neměla a o přítele jsem nezavadila už několik měsíců. Nebo o přítelkyni – jsem totiž bisexuálka.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

V pátek jsem domů přišla až kolem desáté večer, stahaná jako kočka. V práci jsem trčela kvůli spisům, které chtěl mít šéf hned v pondělí ráno na stole. Poslední dobou jako kdyby se neuvědomoval, že mám taky svůj život. Nutně jsem potřebovala nějakou kolegyni, ale poté, co tu poslední vyhodily, protože kradla všechno, co nebylo přidělané, jsem neměla šanci. Všechna práce byla na mně.

V sobotu ráno jsem se probudila unavenější, než když jsem šla spát. Převalovala jsem se v posteli skoro až do deseti hodin a přemlouvala se, abych se konečně zvedla. Když jsem tak nakonec učinila, dala jsem si velmi dlouhou sprchu a pak aplikovala ranní kávu.

Cítila jsem se o trochu líp, když jsem šla do saunového ráje, který mám kousek od svého bytu. Příjemně jsem se zpotila a dostala ze sebe všechny ty negativní vlivy. Byla jsem příjemně uvolněná, ale zároveň také ospalá, když jsem se dostala na stůl masérce. Divila jsem se, že jsem jí pod rukama neusnula.

Po odchodu jsem se rozhodla ve svém rozmazlování pokračovat tak, že jsem si dala výborný oběd v centru města a rozhodně na sobě nešetřila. Dala jsem si prostě to, na co jsem měla chuť a nedívala se na ceny. Možná proto byla potom výsledná účtenka trochu vyšší, než jsem předpokládala. Ale nehodlala jsem se kvůli tomu zlobit a ničit si tak svůj den.

Kolem druhé odpoledne jsem dorazila domů, posadila jsem se s kávou a s rozečtenou knížkou v obýváku. Měla jsem ještě hodinu, než měla dorazit domluvená kosmetička.

Ta přišla na minutu přesně ve tři. S radostí jsem do svého bytu vpustila mladou krásnou blondýnku s pevným tělem. Když mě míjela, potlačila jsem nutkání poplácat ji po pevném zadečku. Bylo na ní znát, že chodí pravidelně cvičit a že si hledí svého vzezření.

Pod jejíma rukama jsem se velmi rychle uvolnila. Nechala jsem ji, aby se postarala o můj obličej a potom také o moje nehty. Zároveň s kosmetikou jsem si totiž objednala i manikúru a pedikúru. Spokojeně jsem se nechávala hýčkat a zkrášlovat a pod jemnými doteky té mladé dívky, která se mi představila jako Nataša, jsem přímo tála. Pečovala o mě opravdu hezky.

Nehty na rukou jsem měla perfektně upravené a stejně tak obličej. Trhání obočí mě vůbec nebolelo, a když mi na obličej namazala masku, skoro jsem usnula, jak mi bylo dobře.

Ale brzy mi mělo být ještě lépe.

Když mi Nataša pilovala nehty na nohou a zarovnávala je, aby si je připravila na francouzskou pedikúru, občas mi rukou přejela po noze výše, než bylo bezprostředně nutné. Nechala jsem to být, protože jsem v tom neviděla nic špatného, ale když mi už sahala nad kolena, mírně jsem se odtáhla.

Nebyla jsem si jistá, co tím sleduje.

Nataša toho nechala až do chvíle, kdy měla skoro hotovo. Potom její doteky začaly nanovo. Opět jsem se zezačátku nebránila, říkala jsem si, že to asi nějak patří k tomu, ale bylo mi to divné. Nataša mi masírovala chodidla a podivným způsobem mi zajížděla mezi prsty.

To ale nebylo všechno. O chvíli později mi totiž jazykem začala přejíždět přes klouby na nohou. Okamžitě jsem od ní odskočila se slovy, aby toho nechala a ptala se jí, co si to dovoluje. Nataša ale byla naprosto klidná. Řekla mi popravdě, že se jí hrozně líbím a že kdesi slyšela, že jsem bisexuálka. A když v mém bytě nikde neviděla ani fotky s přítelem nebo přítelkyní, rozhodla se zkusit příležitost.

Přiznala se, že se mi chtěla dostat do kalhotek.

Její upřímnost mi vzala vítr z plachet. Sex jsem neměla velmi dlouho a pravda byla, že nějaké příjemné mazlení bych si klidně nechala líbit, ale neměla jsem na něj čas. V práci jsem byla do večera, a na to, abych šla potom ještě někam do klubu, jsem neměla ani pomyšlení.

A tak jsem svolila.

Natáhla jsem ruku a Nataša se ke mně okamžitě přitulila. Jazyk mi strčila hluboko do úst a líbala mě velmi vášnivě. Bez dalšího váhání mi dala ruce na prsa a hnětla mi je něžně rukou, zatímco bradavky mi mnula mezi prsty. Ústy mi mezitím sála jazyk, jako kdyby to byl pták nějakého chlapa. Popadla jsem ji za ten pevný zadek a přitiskla si ji k sobě blíž.

Naše těla se vzájemně dotýkala a prsa se o sebe vzájemně třela. Vzrušeně jsem jí zajela rukou do kalhotek a zjistila, že tam má úplně mokro. Lichotilo mi, že taková mladá holka je ze mě celá paf. A to Nataša doopravdy byla.

Strčila jsem jí do kundičky prst a začala s ním pohybovat. Sténala mi do úst a mírně se pohupovala, abych zajížděla opravdu hluboko. Mezi prsty jsem jí potom chvíli kroutila klitorisem, až skoro křičela blahem.

Potom mě povalila na gauč, až jsem měla nohy skoro u stropu. A přesně toho využila, aby mi mohla hlavu zabořit hluboko mezi nohy. Jazykem mi vylizovala pekáč a to pěkně tvrdě. Pleskala mě po kundičce rukou a palcem mi vjížděla dovnitř. Chvěla jsem se slastí. Nataša ale ještě neskončila. Než sem přišla, pořádně se na mě připravila, a tak teď jenom sáhla do tašky a vyndala venušiny kuličky. Bez otálení mi jednu za druhou strkala do kundičky, a pak za ně zase mírně tahala, ale ne tak, aby je vyndala všechny zase ven. A do toho mi nepřestávala masírovat poštěváček.

O chvíli později jsem křičela v záchvatu orgasmu.

Jakmile odezněl, vyndala Nataša ze své tašky vibrátor a dala mi ho do ruky. Surově jsem jí ho narvala mezi nohy a zapnula ho na nejvyšší výkon. Zatímco jí vibrovalo celé tělo, kousala jsem ji do poštěváčku a rukou ji pleskala po poskakujících ňadrech.

Také to dlouho nevydržela a udělala se.

Když bylo po všem, zadýchaně jsme se svalily vedle sebe na podlahu. Políbily jsme se a domluvily se na další schůzce. Zanedlouho to bude rok, co spolu bydlíme.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt