lesbické hrátky přes webkameru

KATEGORIE: Lesbičky

Lesbické hrátky přes webkameru

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
8. 4. 2014
Přečteno:
8502x
Už je tomu skoro měsíc, co se mi Zuzka odstěhovala. Její otec dostal lepší nabídku ve městě někde na druhém konci republiky, a tak nezbývalo, než se rozloučit. Asi týden jsem byla šíleně smutná a zároveň tak vzteklá, že se to nedá ani popsat. Se Zuzkou jsme spolu chodily skoro rok, než nás tahle nenadálá situace rozdělila.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Na dnešní den jsme byly domluvené, že sejdeme na skypu. Byla jsem natěšená jako malé dítě, nemohla jsem se dočkat, až zase uslyším její hlas, ač zkreslený mikrofonem. Její dlouhé tmavé vlasy, široký úsměv, kterému menší jizvička v levém koutku snad ještě přidávala na neodolatelnosti. Milovala jsem její pohyby, její slova, ji celou.

Jakmile skončila škola, utíkala jsem domů, ačkoliv jsme si měly zavolat až v půl šesté večer. Zuzka totiž měla po vyučování ještě kroužek tancování, díky němuž získala ony ladné pohyby, kterými se vykazoval její krok. Navíc díky tomu měla pevné a pružné tělo, které jsem vždycky s takovou něžností líbala.

Díky myšlenkám na ni jsem po celý zbytek dne chodila od ničeho k ničemu. Zuzčina tvář na mě koukala naprosto odevšad. Viděla jsem její obličej v pěně kávy, cítila její vůni z šeříku, který mi kvetl pod okny.

Konečně nastala ona vytoužená chvíle, kdy se na Skypu rozsvítila její kolonka zeleně. Okamžitě jsem jí zavolala a ona to stejně tak rychle zvedla. Přes polovinu obrazovky se mi objevila její krásná malá prsa schovaná pod tričkem. Potom se zasmáním couvla od webkamery a pozdravila mě. Byla tak roztomilá a krásná, až se mi tajil dech. Na sobě měla domácí kalhoty a plandající triko, ale stejně vypadala, jako kdyby právě spadla z přehlídkového mola.

Opětovala jsem její pozdrav a poté zavedla poklidnou konverzaci. O tom, jak se má, co ve škole, co ten učitel, co jí neustále kouká na zadek, jak tancování, ...

Zatímco mi odpovídala a vyprávěla různé historky, co se jí staly, blaženě jsem na ni koukala. Příliš jsem ji neposlouchala, protože jsem nemohla přestat myslet na hebkost její kůže. Toužila jsem se jí dotknout a to čím dál víc.

Když mluvila, skoro to znělo, jako kdyby zpívala. Měla čistý a melodický hlas a já si jen domýšlela, jak asi voní její dech, který jsem dříve tak ráda vdechovala.

V té chvíli Zuzka ztichla a s úsměvem konstatovala, že ji příliš neposlouchám, že jsem nějaká roztržitá. Se zarděním jsem odpověděla, že po ní toužím a nemohu na ni přestat myslet. Že bych ji tu chtěla mít u sebe.

A tu udělala něco nečekaného. Myslela jsem si, že si povzdechne a konstatuje něco na způsob, že já jí také chybím nebo tak, ale ona si místo toho sundala tričko a ty kalhoty a odhalila tak svoje dokonalé tělo v erotické spodní prádlo. Překvapeně jsem zalapala po dechu.

Zuzka přiznala, že jí také moc chybím, a proto by ráda zkusila něco, co jsme ještě nedělaly. Sex přes webovou kameru. Nejdříve jsem se tomu zasmála, protože jsem si myslela, že je to žert, ale když ona zůstala vážná, došlo mi, že nikoliv. S rozpaky mě hypnotizovala těma svýma hnědýma očima a čekala, co udělám.

A tak jsem se také svlékla. Neměla jsem na sobě sice žádné sexy oblečení, ale říkala jsem si, že moje tělo bude lepší. Než jsem se vysvlékla do naha, zamkla jsem dveře a ujistila se, že závěsy jsou dobře zatažené. Potom jsem se vrátila před kameru.

Připadala jsem si trochu hloupě, takto "obnažená", ale byla jsem natolik vzrušená, že jsem ten pocit hanby zasunula do pozadí. Zuzka se na mě dobře připravila, a tak začala ona. Nejdříve si začala lehce hníst prsa přes korzet a hladit se po celém těle. Seděla jsem jako u vytržení a cítila, jak mi planou horkem tváře. Zuzčiny ladné pohyby mě vždycky rozpalovaly.

Zuzka si pomalu sundala korzet a ukázala mi svá prsa. Poté si je hladila a mnula si bradavky, které si vzápětí začala dráždit jazykem. Bezděky jsem přesunula svou ruku dolů a začala si hladit kundičku, která pomalu ale jistě vlhla. Zuzka si mezitím "zařízla" kalhotky mezi stydké pysky a tímto způsobem se dráždila. Tichounce začala vzdychat.

To mě rozpalovalo čím dál více, a tak jsem se trochu od stolu odsunula, aby viděla, co se mnou její vystoupení dělá. Když s úsměvem zaznamenala, že následuji jejího příkladu, odsunula svoje kalhotky stranou a prstem si začala mnout klitoris. Než tak ale učinila, provokativně si několikrát onen prst olízla tak, abych měla dobrý výhled na její jazyk. Představa, že ho právě mám na své kundičce, mě natolik nabudila, že jsem zasténala. Prsty jsem už měla celé vlhké od toho, jak moje lasturka toužila po Zuzce. A tak jsem zajela i dovnitř. Rukou jsem pohybovala sem a tam a zároveň si palcem masírovala klitoris.

Zuzka si do kundičky strčila nejdříve dva prsty. Potom tři a nepřestávala vzdychat. Viděla jsem, jak se jí celá ruka leskne od její šťávičky, což mě šíleně vzrušovalo. Zuzka přidala i čtvrtý prst a nakonec si do lasturky strčila celou pěst. Mírně s ní pohybovala, zatímco slastí přivírala oči.

V té chvíli se Zuzčino video najednou začala celé otřásat a jediné, co jsem byla schopná vnímat, byly její steny. V té chvíli se ve mně začal sbírat onen slastný pocit a já vyvrcholila nedlouho po Zuzce. Ještě chvíli po odeznění jsem jen tak přejížděla přes svou jeskyňku a užívala si to souznění se Zuzkou.

Vzápětí naše krásná chvilka byla vyrušena mamkou, která mi bušila na dveře a dožadovala se, abych šla dolů umýt nádobí. S omluvou jsem se oblékla a se Zuzkou se domluvila, že si ještě večer zavoláme.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt