lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Vylízala jsem černošku

Většina náruživých heterosexuálek nebo alespoň bisexuálek si chce někdy zkusit sex s černochem. Prý mají dlouhý a pevný péro, kterým vás dostanou doslova do extáze. Ráda bych poznala něco podobného, ale jak asi můžu, když tady jde o péro a já ráda vagíny? Lesbičky tohle mají o dost horší, najít nějakou černošku, která je ještě ke všemu lesbička nebo přinejlepším bi, to je poměrně umění. Já jsem se během hledání ale nevzdávala, stále jsem doufala, že se podobná ženská někde najde, která mi pořádně profoukne tu moji rouru.
Přečíst
Autor:
Alexandra P.
Publikováno:
18. 7. 2018
Přečteno:
7312x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt