lesbičky

article

Lesbický souboj

Mám hodně kamarádek, ale žádná z nich není jako Alžběta. Míněno v negativním slova smyslu. Se...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Lesbický souboj

Mám hodně kamarádek, ale žádná z nich není jako Alžběta. Míněno v negativním slova smyslu. Se všemi holkami jsem se dokázala bavit v klidu, ale Alžběta mi doslova pila krev už jenom tím, že dýchala. Jakmile jsem s ní byla v jedné místnosti, nemohla jsem s ní být o samotě déle než půl hodiny, abych ji neudusila svýma velkýma kozama. Pořád mlela samé kraviny, to co jí dokázalo vyjít z pusy, mnoha lidem vycházelo z jiných tělesných otvorů.
Přečíst
Autor:
Tereza N.
Publikováno:
18. 5. 2017
Přečteno:
5869x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

S Lucií jsme se udělaly na okurku

S kamarádkou Lucií jsme se dohodly, že vyzkoušíme trávu. Od kolegy z práce jsem si trochu koupila a rovnou si nechala ubalit malého jointa. Ani jedna jsme s tím neměla zkušenost, a tak jsme byly zvědavé, co to s námi udělá. Kolega měl vždycky kvalitní zboží, takže jsem si byla jistá, že k Lucii nenesu žádný šmejd, ale epesní zboží.
Přečíst
Autor:
Tereza N.
Publikováno:
15. 6. 2016
Přečteno:
6418x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt