lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Moje přítelkyně hasička

Vždycky jsem měla slabost pro ženy v uniformách. Líbila se mi jejich důstojnost, autorita a vůdcovství, které z nich doslova čišelo. Jen jsem někde potkala třeba policistku nebo nějakou vojandu, tak mi z toho holčina vlhla. A proto jsem nemohla uvěřit svému štěstí, když si mě na městských slavnostech všimla jedna z dobrovolných hasiček, která byla velmi zapálená pro tento obor a později se hasičkou doopravdy chtěla stát. Jmenovala se Simona a byla naprostým prototypem ženství – měla dlouhé blond vlasy, které nosila neustále v pevně staženém ohonu, prsa jako dva křehoučké melouny, které jí při běhu poskakovaly sem a tam. Postavu měla krev a mlíko, nebyla to žádná vychrtlina a opravdu pěkná holka, která ještě k tomu byla lesbičkou.
Přečíst
Autor:
Veronika Z.
Publikováno:
27. 9. 2016
Přečteno:
4902x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt