opravářka, co mi protáhla potrubí

KATEGORIE: Lesbičky

Opravářka, co mi protáhla potrubí

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
30. 9. 2015
Přečteno:
6108x
V kuchyni mi přestala téct voda. Nevěděla jsem, jestli se někde něco ucpalo nebo naopak prasklo, ale jedním jsem si byla jistá, že to sama neopravím. Zpočátku jsem se o to sice samozřejmě pokusila, párkrát jsem do toho namátkou uhodila a doufala, že kohoutek se sám opraví stejně jako televize. Bohužel to ale nepomohlo, a tak jsem si na internetu našla jednu firmu a hned tam zavolala, abych si na další den domluvila opraváře. Nějaká vstřícná paní se mnou probrala detaily, napsala si pár poznámek a slíbila mi, že mi brzy dá vědět, kdy má někdo z jejich lidí volno. Do postele jsem ten den ulehala s dobrým pocitem.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

O to horší bylo, když jsem se ráno probudila a zjistila, že celý byt je vytopený. Všude bylo asi dva centimetry vody. Voda tryskala ze zdi, kde byl ještě včera vodovod, jako nějaký životadárný pramen. Zděšeně jsem koukala na tu pohromu a nevěděla, co mám dělat. Hlavou mi blesklo, že jsem to asi včera s tím tlukotem do kohoutku přehnala a tohle je moje vina. Když nejhorší šok zmizel, vrhla jsem se do koupelny pro kyblík a druhou rukou jsem šátrala po telefonu. Rychle jsem vytočila číslo firmy, kam jsem včera volala a nahlásila jim tuhle kalamitu. Paní mě uklidnila, že dneska odpoledne se tam někdo objeví a mezitím, že mě navede, jak mám vypnout vodu a co udělat. Držela jsem se jejích rad, vypnula vodu a raději i pojistky a pak se pustila do uklízení. Ještě jsem stihla zavolat do práce, že dneska nepřijdu, protože jsem si vytopila byt.

Celé dopoledne jsem strávila na kolenou a donekonečna jsem vytírala mokrou podlahu. Kýble byly pořád plné po okraj a vody v bytě skoro neubývalo. Snažila jsem se sem tam něco osušit a samozřejmě vynosit to nejdůležitější jako jsou fotky, mobil, notebook a upomínkové předměty tam, kam na ně voda nemůže.

Když konečně zazvonil opravář, byla jsem polomrtvá únavou. Od rána jsem nic nejedla, jak jsem se snažila všechno to co nejdříve dát do pořádku. Tak trochu jsem očekávala, že ke mně dorazí nějaký pupkáč kolem čtyřicítky v propoceném nátělníku a víc než pracovat se mi bude dívat na zadek a všechno komentovat sexistickými narážkami. Víc jsem se snad splést nemohla.

Za dveřmi stála mladá krásná blondýnka ve vykasaném firemním tričku s nářadím v ruce. Vypadala tak hrozně sexy, že kdybych měla ptáka, už by pod mými promočenými domácími kalhotami mohli stanovat skauti. S rozpaky jsem ji vpustila dovnitř a okamžitě se zastyděla za svůj mokrý vzhled. Od hlavy až k patě bych se dala ždímat.

Opravářku, která se mi představila jako Dana, to ale spíše pobavilo. V pohodě se se mnou dala do řeči, a když viděla mírně potlučený kohoutek, věděla, odkud vítr vane. Upozornila mě, že příště bych to neměla zkoušet dělat sama, ale že bych si na to měla zavolat odbornici. Mírně jsem se při té větě červenala, protože jsem ji slyšela v tom druhém slova smyslu. Nabídla jsem Daně něco k pití, ale odmítla, že se hned pustí do práce, aby to stihla dodělat do večera. Nechala jsem ji tedy pracovat a vrátila se k poklízení bytu.

Když jsem konečně byla hotová se stíráním, venku už byly na obloze červánky. Nabídla jsem Daně něco málo k jídlu a pití a tentokrát už neodmítla. Vyndala jsem z ledničky nějakou šunku a sýr a udělala jsem nám dobré sendviče. Bylo znát, že Dana má hlad, padalo to do ní jako do propasti. Když dojedla, na tváři měla trochu másla, tak jsem ji na to upozornila a ona si tam zajela jazykem. Zamrazilo mě, když jsem viděla ten dlouhý a široký jazyk.

S mokrými vlasy a navlhlým tričkem vypadala šíleně rajcovně. Špatně se mi jedlo, když jsem se na ni dívala. A pak mi Dana řekla, že mám v koutku úst taky trochu másla. Než jsem ale stihla něco udělat, tak se natáhla přes stůl a jemně mi to setřela rukou. Když se dotýkala mé pokožky, úplně to mnou probíjelo.

A pak stačil jeden pohled, aby bylo jasné, že Dana je na tom stejně.

Vrhla jsem se na ni jako nenasytné zvíře a zády ji natlačila na kuchyňské skříňky. Kousala jsem ji vzrušeně do krku a pak zase sála její jazyk, jako kdyby to byl matčin prs. Jazyky se nám proplétaly tak, že jsem se bála, abychom je zase rozmotaly. Dana mi mezitím zajela rukou pod tričko a hnětla mi zkřehlá ňadra. Bradavky se mi okamžitě postavily do pozoru a po celém těle mi naskočila husí kůže. Dana vyndala jedno moje prso ven a líbala mě na něm. Jazykem mi dráždila bradavky, které drtila ve svých prstech. Pak mi mezi ně zabořila hlavu.

Zajela jsem Daně pod kalhotky a hned jsem ucítila, že je na mě připravená. Kundičku měla úplně vlhkou a rozpálenou. Když jsem do ní strkala prsty, vklouzla jsem do ní jak namydlená. Prstila jsem jí její krásnou lasturku a palcem u toho narážela na klitoris. Dana se svíjela blahem a tiše mi sténala do ucha. Přesto mi nepřestávala mnout prsa a kousat mě do bradavek. Pak jsme se líbaly a ona se třásla po celém těle vzrušením. Zajížděla jsem hluboko do její lasturky a zase ven s její šťávičkou na svých prstech. Líbilo se mi, jak reagovala na mé dotyky.

A pak se najednou začala kolem mě její kundička pořádně stahovat. Dana zaklonila hlavu a vyla jako vlk na měsíc. Pevné stisky její škebličky povolily až po notné chvíli. Ruku už jsem z toho měla celou zdřevěnělou.

Dana mě otočila a jediným pohybem mě vysadila na stůl. V mžiku ze mě stáhla mokré věci a mezi roztažené nohy mi strčila hlavu. Líbala mě něžně na kundičku a špičkou jazyka se dotýkala klitorisu. Byla jsem z ní úplně mokrá. Dana mi potom začala strkat jazyk do lasturky, jako kdyby to byl penis a tak mi dělala dobře. Cítila jsem její vlhký měkký a teplý jazýček, jak mi rejdí v kundičce a zalévalo mě blaho. Navíc mi Dana nosem dráždila i poštěváček. Bylo to hrozně příjemný. Obzvlášť když přidala dlaň, se kterou mě pleskala po kundičce. Pod jejími doteky jsem se zanedlouho udělala.

Jelikož Dana usoudila, že na domácí práce jsem nemohlo, rozhodla se u mě zůstat. Příští měsíc spolu oslavíme dva roky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt