lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka při rozsvěcení stromu

S Davidem jsme spolu chodili teprve krátce, takže jsme pořád šukali jako králíci, kde se jenom dalo. Je někdo doma? Uvidí nás někdo? Není to protizákonné? Bylo nám to naprosto jedno, mrdali jsme jako o život a nemohli se nabažit toho báječného sexu. Prozatímní rekord bylo asi dvacet orgasmu za den, to jsem ale potom večer odpadla už kolem deváté, protože jsem neměla sílu se ani zvednout z postele. Bylo to perfektní, ne že bych Davida nějak milovala, ale strkat ptáka do klece to doopravdy uměl.
Přečíst
Autor:
Aneta M.
Publikováno:
3. 1. 2017
Přečteno:
6188x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt