lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sexy slečna na hlídání

Rozhodla jsem se přivydělávat si jako slečna na hlídání. Ne že bych děti nějak zvlášť milovala, ale potřebovala jsem peníze na zábavu a přiznám se, že mě docela vzrušovali ti tátové od rodiny. Vypadali tak unaveně a přitom tak sexy, že mi z nich vždycky zvlhla. Uječené maminky, které vyžadovaly, abych jejich děťátko otírala jedině bio ručníkem a cpala je neorganickým jídlem, které chutnalo jako polystyren, jsem naopak měla chuť poslat někam.
Přečíst
Autor:
Karolína Č.
Publikováno:
5. 10. 2016
Přečteno:
9241x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt