lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nezbedná mladá prodavačka omrdaná v kabince

Potřeboval jsem si koupit džíny. Jako každý chlap ale nesnáším nakupování hadrů, jó třeba kupování takové dobré whiskey nebo jídla z lístku, to je něco jiného. Jenomže oblečení je bohužel potřeba a já byl v těch starých džínách už jako vandrák. Naštěstí jsem ale neměl ženskou, která by mě v obchoďáku táhla od krámu ke krámu, což by bylo ještě horší. Stačilo, že mi sednou jedny džíny ze sta, takže bylo jasné, že v obchoďáku nějakou chvíli strávím.
Přečíst
Autor:
Lukáš N.
Publikováno:
14. 6. 2017
Přečteno:
13044x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt