lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Spolubydlení s exotickou kráskou

Po rozvodu jsem žil ve svém velkém bytě sám. Manželka si téměř v padesáti letech našla milence a chtěla se dát rozvést, aby si mohla svou novou lásku pořádně užít. S radostí jsem jí vyhověl, náš vztah už stejně skoro nefungoval, až na to, že já jsem si místo milenky kupoval pivo v hospodě. Při rozvodu mi nechala byt, takže jsem měl kde bydlet, ale po nějaké době jsem si v něm připadal sám. Byl pro mě až moc velký, bohatě mi stačila jedna místnost, do kuchyně jsem moc nechodil a využíval jsem snad už jenom koupelnu. A tak jsem se rozhodl, že než abych tu žil takhle jak poustevník, najdu si nějakého spolubydlícího nebo podnájemníka, který by se tu jednak trochu o všechno staral a povídal si se mnou, jednak bych z něho měl nějaké peníze.
Přečíst
Autor:
Ondřej V.
Publikováno:
22. 6. 2016
Přečteno:
6810x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt