lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nadržený pošťák se sexy zásilkou

Pracoval jsem na poště jako poštovní doručovatel. Nebyla to sice nic moc práce, ale líbila se mi krátká pracovní doba a to, že jsem se dost potkával s lidmi. Proto mi ani tak moc nevadilo špatné počasí nebo otravní kolegové. Ve svém rajonu jsem roznášel už něco málo přes rok, když se do jednoho domu přistěhovala nějaká mladá slečna. Nevím, co dělala za práci, ale prakticky vždycky, když jsem na ni zvonil kvůli balíku, tak byla doma. Chodil jsem k ní téměř denně, protože si pořád něco objednávala z internetu, ale vůbec mi to nevadilo, protože to byla fakt kočka. Měla velká prsa, přírodní zrzavé vlasy a malinkatý zadeček. Byla hrozně roztomilá a milá, skoro vždycky mi otevírala v noční košilce nebo nějakém upnutém oblečení. Z toho důvodu jsem byl rád za pošťácké oblečení, které schovalo mou každodenní erekci u jejích dveří.
Přečíst
Autor:
Petr H.
Publikováno:
27. 7. 2016
Přečteno:
7109x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt