lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Kluk ze střelnice

Seděla jsem na kupičce sena a nenáviděla celý svět. A především svoje rodiče, kteří mě tu zanechali na konci světa, abych jim dělala chůvu zadarmo. Hlídala jsem Anču a Patrika – svoje dva mladší sourozence, kteří nedokázali ani pět minut nedělat hlouposti. I teď jsem co chvíli zvedala hlavu a bez jakýchkoli emocí Patrikovi přikázala, aby položil ty velké zahradnické nůžky, a Anče, aby nedráždila toho velkého kohouta.
Přečíst
Autor:
Kristýna Š.
Publikováno:
11. 8. 2014
Přečteno:
7191x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt