lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Udělal jsem boubelku v parku na lavičce

Moje holka Pavlína mě odmítala nechat smočit. Už týden jsem byl na suchu a jediného, čeho jsem se dočkal, byly její posměšky. Chodili jsme spolu do stejné maturitní třídy, takže jsem ji viděl každý den, jak se natřásá v minišatičkách a provokuje mě. Skoro jsem přestal nosit slipy, jak mi bylo v kalhotách těsno. Doma jsem si honil i čtyřikrát denně, ale nepomáhalo to. Měl jsem chuť ji ohnout o zábradlí a omrdat, až bude křičet o smilování. Sperma bych jí pak nacákal do obličeje, aby viděla, kdo je tu pánem. Tyhle moje představy ale moc nikam nevedly. A nejhorší bylo, že jsem nevěděl, proč je na mě vlastně naštvaná.
Přečíst
Autor:
Bohouš B.
Publikováno:
1. 3. 2019
Přečteno:
10037x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt