mokré lesbické hrátky

KATEGORIE: Lesbičky

Mokré lesbické hrátky

Autor:
Marie D.
Publikováno:
22. 10. 2014
Přečteno:
8680x
Už nějaký ten čas jsem žila s přítelkyní Marií, ale stále jsem se nemohla nabažit toho společného vstávání. Hrozně se mi líbilo se vedle ní každé ráno probouzet a jako první po ránu vidět její nádherný sladký úsměv, který jsem vždy měla sto chutí políbit. Milovala jsem její rozcuchané vlásky a teplo tělo vedle sebe po ránu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nutno podotknout že jsem byla jako chlap. Na sex jsem měla největší chuť ráno, když se Marie probouzela, ale ta ranní rychlovku moc nemusela. Sem tam se k ní sice nechala přesvědčit, aby ode mě měla pokoj, ale bylo na ní znát, že se přemáhá. Neměla totiž ráda sex, když potřebovala čůrat a to každé ráno samozřejmě potřebovala.

Už několikrát jsem přemýšlela nad tím, jak to vyřešit – a pak jsem si řekla, proč bychom nemohly zkusit pissing? Marie o tom ale nechtěla ani slyšet. A tak jsem na to musela jinak. Tajně.

Další den, když jsme se probudila, Marie ještě spokojeně spala. Jen vteřinku jsem si vychutnala její poklidný obličej a pak rukou zajela pod peřinu. Marie spala jenom v noční košili, a tak jsem přístup k její kundičce měla opravdu jednoduchý. Dvěma prsty jsem jí přejela přes klitoris, přičemž už při prvním doteku se Marie probudila. Jakmile jí došlo, proč jsem ji vzbudila, zatvářila se roztrpčeně, ale nakonec souhlasila, aby to měla už raději za sebou. Přitáhla jsem si její obličej blíž a pokoušela se ji rozpálit. Malinko to působilo. Její ruka se mi přesunula na prsa a hnětla mi je jako těsno na vále.

Popadla jsem ji pořádně za zadek a zmáčkla jí půlky, až skoro vykřikla. Pak jsem se nad ní vztyčila a odhodila peřinu z našich těl. Ležela přede mnou s vyhrnutou košilí do půlky těla s výrazem oddanosti. Nevšímala jsem si její nechuti a donutila ji sundat košili. Bez zjevného zájmu to udělala. Políbila jsem ji několikrát na rty, přičemž mezi zuby jsem chytila její ret. Ani laškování ji dneska moc nepomáhalo dostat se do nálady. A tak jsem se rozhodla to zkusit jinak.

Jazykem jsem přejela přes celé její tělo, až jsem se dostala mezi její stehna. Velmi zlehka, tak, že jsem se skoro nedotýkala, jsem jí lízala pysky a vystouplý klitoris. Marie se ale spíše smála, než vzdychala, protože ji moje snaha lechtala. Nejdříve mi to bylo líto, ale pak jsem si řekla proč vlastně ne, znamenalo to totiž, že se jí brzy bude chtít čůrat.

A opravdu. O okamžik později se snažila vymanit z mého sevření, aby si mohla odskočit. Pevně jsem ji ale držela. Bohužel jsem se setkala s jinou reakcí, než jakou jsem čekala. Marie se rozzlobila a křičela na mě tak dlouho, dokud jsem ji přeci jenom nepustila. Byla jsem zklamaná a připadala jsem si hloupě. Bylo po sexu.

Hned večer jsem se rozhodla, že se ale nevzdám. Na odpuštění jsem koupila Marii její oblíbené víno a s omluvami jí nalévala jednu skleničku za druhou. Po dlouhém pracovním dni se Marie chtěla uvolnit, a tak si to nechala líbit.

Netrvalo to ani hodinu a byla mírně přiopilá. A tak jsem se pustila do pokusu číslo dvě.

Pod záminkou masírování zad jsem ji svlékla a mnula jí ramena. Chvíli jsem hrála svou roli, ale pak jsem změnila děj a místo ramenou jí hnětla prsa. Přišlo mi, že Marie ani nepoznala, že se něco změnilo. Mručela stále stejně spokojeně.

Líbala jsem ji na krku a rukou jí hladila přes kalhotky. V té chvíli už i přiopilé Marii došlo, že se schyluje k dalšímu pokusu o sex. Jelikož ale nebylo ráno a hladina alkoholu v její krvi nebyla zase tak nízká, nechala se povalit na sedačku a lízat si kundičku. Zakusovala jsem se do jejího klitorisu a jazykem vrtěla ze strany na stranu. Zatímco Marie vzdychala a užívala si, sáhla jsem za sebe do šuplíku a vyndala velkého gumového čůráka, které jsem si tam předtím připravila.

Marie ležela, takže neviděla, co dole dělám. Nepřestávala jsem ji prstit a jazykem jsem mezitím vlhčila ten umělý penis. Ten jsem potom Marii nacpala do lasturky. Nejdříve pomalu, tam a zpátky, jsem jí ho zasouvala do mokré lasturky. Tempo jsem lehce zvyšovala a zároveň jsem volnou rukou mnula její klitoris.

Marie ztěžka oddechovala a tiše sténala. Říkala mi, abych zrychlila a dělala jí to tvrději – a já poslechla. Zasouvala jsem jí ptáka do kundičky rychleji a rychleji a pak zase zpomalovala. Střídavě jsem to měnila.

A pak se najednou Marie posadila na sedačce a oznámila mi, že musí nutně čůrat. Její prosbu jsem neakceptovala a řekla jsem jí, aby se vyčůrala na mě, že bych to ráda zkusila. Nejdříve se tomu nápadu smála a pokoušela se zvednout, ale když jsem do ní pořádně zatlačila a donutila ji tak, aby se posadila zpátky, pochopila, že to myslím vážně.

Vznášela nějaké hloupé argumenty, ale já ji neposlouchala. Nepřestávala jsem ji mrdat gumovým čůrákem a mastit jí poštěváček. Marie tiše vzdorovala, ale jelikož byla přiopilá, neměla proti mně žádnou sílu. Nakonec se posadila za stálého vzdoru a stenání zpátky pořádně do křesla a vyděšeně se na mě dívala. Na svolení jsem pokývla hlavou a usmála se na ni.

A potom mou ruku zalil teplý proud její moči. Stále jsem ji šukala dildem a klitoris jí mnula palcem, takže okamžitě, jakmile se vyčůrala na mou ruku, se udělala. To, že se takhle uvolnila, u ní vyvolalo takový orgasmus, jaký jsem u ní ještě neviděla. Oči se jí protáčely a házela s sebou, jako kdyby byla pod proudem. Když bylo po všem, vyčerpaně se zhroutila a ve vteřině usnula.

Já jsem se spokojeně zvedla ze země a všechno poklidila. Díky tomuto zážitku se mezi námi otevřela nová kapitola, ve které jsme si byly ještě mnohem bližší, než dřív. A ranní sex už ve většině dalších případů nebyl velký problém.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt