nadržená babča a vnukova mladá

KATEGORIE: Lesbičky

Nadržená babča a vnukova mladá

Autor:
Eliška K.
Publikováno:
3. 2. 2016
Přečteno:
9621x
Můj vnuk už delší dobu chodil s nějakou slečnou, pořád o ní mluvil a tak hezky se přitom usmíval. Hrozně moc jsem ji pro jeho vyprávění chtěla poznat, a tak jsem ho i s jeho přítelkyní pozvala na víkend k sobě na chalupu, že si mohou udělat nějaký hezký výlet do okolí a zároveň se taky trochu lépe poznáme. Vypadalo to totiž, že to s ní myslí vážně. Už dávno jsem byla bez manžela a samota mě popravdě trochu tížila, takže jsem byla opravdu ráda, když Matěj přijal.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když se ten víkend s velkým V přiblížil, nakoupila jsem si všechno do zásoby a vyrazila o den dřív na chalupu, abych tam všechno pro drahé hosty připravila. Už dlouho jsem neměla návštěvu, a tak jsem byla mírně nervózní, aby se všechno povedlo a možná budoucí snacha odjížděla s dobrým pocitem.

V pátek jsem nedočkavě pochodovala po domě, a co chvíli stála za záclonou, aby jejich příjezd nezmeškala. Věděla jsem, že mají přijet až kolem čtvrté, ale i tak jsem byla jako na trní a nemohla se zbavit nervozity a těšení zároveň. Když konečně na příjezdové cestě zastavilo auto, okamžitě jsem vyběhla ven a svoje milé hosty přivítala. Matěj se opravdu překonal a přivedl si s sebou prsatou blondýnku Simonu, která hned na první pohled vypadala jako pěkná dračice. Měla dlouhé vlasy, pěkně udělané nehty a prsa jen ji vypadnout z hlubokého výstřihu. Nijak se přede mnou neostýchala, prsila se kudy šla a Matěj přitom na ní mohl oči nechat. Když vcházela do domu, prohlédla jsem si její sexy zadeček v upnutých legínách, a kdyby to nebylo divné, tak bych se otočila na vnuka a poznamenala, že si vybral dobré zboží.

Matěj i Simona se rychle zabydleli v pokoji pro hosty, který jsem jim nachystala, přičemž já jsem mezitím dala vařit vodu na kávu a z trouby vytahovala ještě teplou bábovku. Společně jsme se potom posadili ke stolu a povídali si, jak se vlastně poznali, jak se mají a tak. Simona do sebe bábovku cpala jako nezavřená a Matěj se jen spokojeně usmíval, jak jí chutná. Asi měla dobré spalování, protože postavičku měla k nakousnutí.

Po odpolední kávičce se pár rozhodl projít na čerstvém vzduchu, Matěj to tady své přítelkyni chtěl ukázat. Ačkoliv v okolí skoro nic nebylo, nechala jsem je jít a rozhodla se mezitím pomalu chystat večeři. Byla jsem podivně roztržitá a z té Simony jsem byla nějak nesvá. I když se mi holka líbila, v její přítomnosti jsem se chtě nechtě ošívala a připadala si hloupě. Měla jsem sto chutí se smát jako puberťačka skoro všemu, co řekla a nutno podotknout, že z její pusy nevycházela zrovna nějaká moudra. Rozčarovaně jsem tedy o samotě pokračovala v přípravě večeře a nemohla se zbavit představy těch měkounkých prsíček, které měla Simona na hrudi. Skoro jsem spálila maso, jak jsem byla zamyšlená.

Matěj se Simonou se vrátili zrovna včas, když jsem chystala stůl. Nabrala jsem jim štědré porce masa a bramborové kaše a do sytosti je nakrmila. Když na stole už nic nezbylo, odvalily se oba do obývacího pokoje, kde jsme si ještě povídali se zapnutou televizí jako zvukovou kulisou. Lila jsem do nich i do sebe jednoho panáka na zdraví za druhým a nemohla se zastavit ve své družné náladě.

Matěj byl unavený po dlouhém řízení a celkově kvůli brzkému vstávání do práce, takže se kolem půlnoci rozhodl, že si půjde lehnout. Simoně se ale ještě nechtělo, a tak zůstala i se svými airbagy sedět na gauči. Společně jsme se dívaly na nějak film, který si už dost dobře nepamatuji, protože přes Simonina prsa jsem skoro neviděla na televizi. Holka sice byla ještě nějakou dobu ve střehu, ale potom se jí začala klížit očka. Když usnula, ztlumila jsem televizi a naklonila se k Simoně, abych prozkoumala její nárazníky.

Prsa měla měkká a příjemně teplá. Nevím, jak se to stalo, ale najednou je měla venku z trička, pod kterým neměla podprsenku. Pohazovala jsem si s nimi chvíli v dlani a cítila, jak mě jejich tíha vzrušuje. Naklonila jsem se a ochutnala její bradavky, které byly pevné a sladké. Jemně jsem ji do nich kousala a sála je, zatímco jsem jí prsa hnětla v ruce.

Další, co si pamatuji, je, že jsem se nějak přesunula dolů a stáhla jsem jí něžně legíny. Přes kalhotky jsem masírovala její kundičku a cítila, jak jí kalhotky vlhnou. I já jsem začínala mít dole pořádně vlhko a to jsem ještě skoro nic neudělala. Odsunula jsem spojovací část kalhotek stranou a prohlédla si její sexy kundičku. Měla ji pevnou a růžovou, celá se leskla vzrušením. Doslova na mě volala. Naslinila jsem si tedy prsty a zlehka se jí dotkla. Lasturka se mírně stáhla, ale zase se hned povolila. Její klitoris tančil podle mých dotyků a kundička se stahovala a pulsovala. Chvíli jsem ji ještě škádlila prsty a poté do ní pomalu zajela dovnitř.

Podívala jsem se nahoru, abych věděla, jestli jsem Simonu nevzbudila a pak se zarazila. Holka na mě koukala a tiše sténala. Už od začátku byla vzhůru, ale moje hra se jí tak líbila, že se rozhodla mě nerušit. Beze slova jsem tedy pokračovala a pomalu ji prstila. Prsty mi z její stahující se kundičky vylézaly zmáčené její šťávou, kterou jsem si slastně slízávala jazykem. Ten jsem také zapojila a dělala jí s ním dobře na poštěváčku. Přejížděla jsem nahoru a dolů, kroužila jsem špičkou a sála jsem tu její malou škebličku. Volnou rukou jsem přitom zajela do svých kalhotek a dělala si dobře.

Simona s pohledem upřeným na mě sténala, přičemž si držela prsa a tiskla si bradavky. Už jen pohled na ni mě dostával do varu, takže jsem se snadno udělala. Když mnou cloumal orgasmus, trhaně jsem jí lízala. Ten nezvyklý pohyb byl pro ni tak vzrušující, že ji přerušované lízání nakonec udělalo.

Když bylo po všem, slízla jsem si její šťávičku z prstů a postavila se. Řekla jsem jí, že půjdu taky spát a že až tady skončí, aby vypnula televizi. Pak jsem ji zanechala obnaženou na gauči a odešla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt