nahraní milenci

KATEGORIE: Zralé ženy

Nahraní milenci

Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
27. 10. 2014
Přečteno:
7291x
Svou manželku jsem vždycky miloval. Byla to velmi krásná a chytrá žena, která si ale bohužel zvykla na jistý způsob života, kvůli čemuž jsem byl neustále v práci. Chtěl jsem, aby byla šťastná, takže jsem zákonitě chtěl, aby si také mohla užívat masáží, návštěv salónů a značkové oblečení. Hodně se to podepisovalo na našem bankovním účtu, jen stěží jsem držel krok s její rozhazovačností. Ale láska i hory přenáší, jak se říká, a tak jsem jenom zatnul zuby a zavalil se prací.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Čím více práce jsem si ale nakládal, tím více trpěl také náš soukromí život. Skoro jsem nebyl doma, takže jsem si svou nádhernou ženu, která o sebe tolik pečovala, vůbec neužil. A když už jsem byl u ní, jako kdybych nebyl. Neustále mi volali lidé z práce kvůli dalším a dalším jednáním, takže jsem jí skoro nevěnoval pozornost. Také náš sexuální život byl na mrtvém bodě. Už je to skoro měsíc, co jsme se milovali naposledy. I když tedy vina byla na její straně – odmítala se mnou spát. Což jsem se jí na jednu stranu nedivil. Celý den jsem v práci, pak si s ní jenom zašukám a spím. A druhý den znovu. Nedivil jsem se, že jsme se tolik odcizili.

I tak mě ale velmi šokovalo, když mi došlo, že má milence.

Z našeho účtu začaly peníze mizet mnohem rychleji než dříve. Ale tomu bych se ani tolik nedivil – jednoduše byla poslední přehlídka v Miláně trochu dražší a zajímavější. Bohužel jsem se takto oklamával až do chvíle, kdy jsem je spolu uviděl na nákupech. Chtěl jsem ji potěšit krásným náhrdelníkem, o kterém neustále básnila, ale kdoví proč si ho už dávno nekoupila za moje peníze sama. Blížily se totiž její narozeniny a já ji chtěl překvapit.

Jenomže překvapila ona mě. Držela se s ním za ruku a on jí plácal po jejím dokonalém zadečku. Velmi mě to ranilo, ale rozhodl jsem se, že to nebudu řešit nějakými scénami. Navíc jsem si nemohl být úplně jistý, jestli si ho jenom nevydržuje a na sex třeba nikdy nedošlo.

Ano, i takhle jsem se zvládal balamutit. A dokonce jsem tomu i opravdu věřil.

Rozhodl jsem se zjistit, jak je to doopravdy. Náhrdelník jsem jí sice koupil, ale k tomu jsem si domů přivezl malinkou kameru, kterou jsem se rozhodl zjistit pravdu. Umístil jsem ji do naší ložnice a rozhodl se vyčkat.

Už druhý den jsem ji šel nedočkavě zkontrolovat, ale nebylo na ní nic podstatného. Další den kamera zachytila jejich hlasy a hlasité vzdychání, ale pravděpodobně to dělali někde jinde, než v ložnici, protože na kameře nebylo nic.

Zadařilo se mi až den následující.

Když jsem přišel domů, okamžitě jsem šel zkontrolovat kameru a nestačil se divit. Opravdu se mi je podařilo nahrát in flagranti. Díval jsem se, jak společně vešli do ložnice, ona ho posadila na postel a odešla se upravit do koupelny. Zatímco na ni ten mladý svalovec čekal, sundal si košili a rozvalil se na posteli. Na naší posteli. Bylo jasné, že už tu byl někdy dřív, protože se choval, jako kdyby byl doma.

Moje krásná manželka potom vyšla ze dveří oblečená jenom v sexy černém korzetu a průhledných kalhotkách, pod kterými měla podvazky. Byla šíleně sexy. Už jen když jsem se na ni takhle díval, cítil jsem, jak se mi pták staví do pozoru.

A stejně tak tomu klukovi na posteli. Bára se před ním začala nakrucovat a tančit sexy taneček, během kterého zuřivě kroutila prdelkou, protože moc dobře věděla, že je to její největší přednost. Plácala se po ní a tiše přitom vzdychala, jako kdyby ji to vzrušovalo. Pak se hladila po svých ňadrech a prstem naznačovala, aby šel její „milý“ blíže. Jakmile seděl na kraji postele, začala mu tancovat na klíně. Třela se mu celým svým tělem o rozkrok, kde už byla patrná jeho erekce.

Bylo úchylné se na to dívat, ale prostě jsem se nedokázal odtrhnout. Zíral jsem na to jako uhranutý a zároveň čím dál více vzrušený. Už přes měsíc jsem neměl sex a na porno jsem skoro neměl čas. Bez dalšího otálení jsem si z kalhot vyndal ptáka a začal si ho honit.

Manželka mezitím přešla do fáze svlíkání. Nejdříve si sundala ten korzet a nahá prsa si tiskla k sobě. Měla je obrovská a pevná. Tomu chlapovi potom sundala pomalu kalhoty a přitom se na něho uhrančivě dívala.

Do ruky potom vzala jeho ohromnou kládu a jazýčkem se o ni začala otírat. Dělala to dlouhými táhlými pohyby. Pták mi v ruce už pořádně tuhnul, když si ho konečně nacpala do pusy. Kouřila ho smyslně a jazykem mu hoblovala žalud. Rukou mu mezitím lehce masírovala varlata. Vrážela si jeho penis hluboko do krku, až se skoro dávila, ale rozhodně to nedávala najevo. Krouživými pohyby mu ho honila a zastrkovala si ho přitom až k mandlím. Ten chlap omdléval rozkoší.

Moje manželka si potom naslinila prsty, kterými si jenom na chvilinku pohrála se svojí kundičkou, aby ji připravila. Když byla dostatečně vlhká, odsunula kalhotky stranou a obkročmo nasedla na svého milence. Poskakovala na něm jako na rodeu a pohazovala přitom svými dlouhými vlasy. Vřískala jako kočka, když se jí jeho pyj zabodával pořádně do těla a protahoval jí tu její čičinku. Chlap pak zabořil hlavu mezi její poskakující prsa a kousal ji do nich. Sem tam ji také pleskl pořádně po tváři.

Beze slova ji jediným pohybem přetočil tak, aby ona ležela na posteli. Její pohyby sice byly smyslné, ale pomalé, a to se mu nelíbilo. Teď si rychlost určoval sám a opravdu si ji bral jako nějakou kurvu. Pták mi v ruce málem explodoval. Celkem surově ji přetočil na záda a nadzvedl jí zadek, aby měl přístup k jejímu análu, do kterýho jí nacpal svýho ptáka. Šukal ji do zadku, na který já jsem během našeho šoustání nesměl ani sáhnout. A ona vřískala jako podsvinče, když ji to dělal a k tomu ji plácal po zadku.

To mi stačilo, abych se udělal. S úlevou jsem se zhroutil do křesla a rozhodl se dodívat na natočený sex mezi mojí ženou a jejím milencem.

I tenhle film měl ale brzy skončit. Chlap manželku po chvíli znovu přetočil a ptáka jí zasunul mezi kozy, které si ona pevně tiskla k sobě. Když se potom udělal, postříkal jí celý obličej. Manželka si prsty trochu nabrala a se sexy pohledem si prst olízla. Chlap ji potom pleskl po zadku a ona se smíchem odběhla do koupelny. Když se vrátila, byla oblečená a připravená vyrazit pravděpodobně na oběd.

Věděl jsem, že to, že si našla milence, byla zčásti i moje chyba, a tak jsem se rozhodl jednat fér. Ukázal jsem jí, co jsem natočil a potom s ní uzavřel dohodu. Dal jsem jí nějaké peníze, aby nějakou chvíli vyžila, ale bez rozmýšlení jsem ji vyhodil z domu. A to bylo opravdu velkorysé.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt