naše první výročí

KATEGORIE: Lesbičky

Naše první výročí

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
29. 5. 2014
Přečteno:
6689x
Stála jsem v květinářství a přemýšlela, kterou květinu mám koupit své přítelkyni Pavlínce, se kterou jsme dnes měly oslavit první výročí. Byla jsem s ní naprosto šťastná a doufala jsem, že i ona se mnou, a proto jsem chtěla, aby byl dnešní večer perfektní.
article

S nakoupenými tulipány, které jsou její nejoblíbenější květiny, jsem zamířila rovnou domů, abych z našeho bytu mohla udělat menší hnízdečko lásky, než Pavlínka dorazí z práce. Tulipány jsem rozmístila po celém obýváku, stejně tak jako svíčky. Připravila jsem si na ně dokonce i sirky. V kuchyni jsem se potom pustila do přípravy večeře. Dělala jsem lasagne, protože Pavlínka je má moc ráda. Když už byl byt přímo prosycen jejich vůni, připravila jsem také sebe. Vzala jsem si na sebe speciálně koupený korzet s podvazky. Svoji nahou kundičku jsem si potom pořádně umyla a hezky ji navoněla.

Když Pavlínka přišla kolem páté hodiny domů, už jsem na ni byla plně nachystaná. Naservírovala jsem na stůl jídlo a oběma nám k tomu dolila víno. Lasagne byly výborné a atmosféra s tichou hudbou také. Pavlínka byla tak roztomilá, když se skláněla nad talířem a pokaždé si musela podržet své dlouhé blond vlasy, aby si je nevymáchala v omáčce. Zbožňovala jsem každý její pohyb a už se nemohla dočkat, až dojí, abych se na ni mohla vrhnout a hladit ji.

Po jídle jsme se přesunuly do obýváku, kde jsem rychle zapálila všechny svíčky a poté se spokojeně uvelebila vedle Pavlínky. A pak jsem zapnula televizi, ve které už bylo přichystaný Pavlínčin oblíbený pornofilm, který jsme upřímně, nikdy nedokoukaly do konce. Vždycky nás přemohla touha po té druhé.

A ani dnes tomu nebylo jinak. Stačilo prvních dvacet minut tohoto filmu, abych věděla, že jsme obě připravené. Nechala jsem Pavlínku, aby se dále dívala, zatímco já jí pomalu sundala kalhoty a tričko a podprsenku. Zůstala tu tak jen v tangách, které jsem jí pomalu stáhla zuby dolů. Když byla přede mnou nahá, jemně jsem jí promasírovala nožky a pak s masáží pokračovala výše. Krouživými pohyby na jejích stehnech jsem se dostala až k její kundičce, které jsem se ale záměrně vyhnula. Pavlínka smutně zakňourala. Usmála jsem se, ale neuposlechla jsem hned jejího přání. S masáží jsem stoupala pořád nahoru, až jsem se dostala k jejím dokonale kulatým ňadrům. Krouživě jsem jí je hnětla a zároveň jí cumlala bradavky. Pavlínka tiše sténala, a když jsem jí mírně do bradavky kousla, vykřikla vzrušením. Přejížděla jsem opatrně jazykem přes její pahorky a rukou jí u toho masírovala.

Potom jsem Pavlínku políbila. Jazykem jsem jí přejela přes rty a mezi zuby chytla její spodní ret. Z úst se jí draly tiché steny.

Teprve nyní bylo načase, abych se podívala také dolů, na její kundičku. Nejdříve jsem ji také promnula prsty, než jsem ji začala dobývat jazykem. Přejížděla jsem po ní nahoru a dolů špičkou jazyka, až sebou začala Pavlínka cukat a sténat.

Po odeznění orgasmu se na mě vrhla. Položila mě na záda a ruce mi držela pevně přitisknuté ke gauči, abych se nemohla hýbat. Střídavě se ke mně přibližovala, jako kdyby mě chtěla políbit, a poté se zase oddalovala. Tohle škádlení jsem neměla ráda.

Tím to ale nekončilo. Pavlínka sáhla za sebe do zásuvky, ze které vyndala nějaký provázek. Ruce mi potom spojila nad hlavou a pevně je svázala k sobě, až se mi moje pouta zařezávala do kůže.

Pak si mě osedlala jako koně a poskakovala na mně tak, že se naše kundičky o sebe navzájem třely. Bylo to šíleně vzrušující. Nebránila jsem se stenům, které ze mě takto vyrážela s každým dalším pohybem a zároveň se soustředila na její poskakující prsa.

Jakmile ze mě slezla, vyndala si další pomůcku, kterou měla připravenou ve stejné zásuvce jako provázek. Byl to velký vibrátor, který nejdříve několikrát provokativně olízla, než mi ho bez protahování strčila hluboko do kundičky. A potom zapnula vibrace.

Během několika vteřin se mi svět ztratil v bouřlivém orgasmu, který mi probíjel celým tělem. Ale ani když odezněl, tak Pavlínka nepřestala. Stále znovu a znovu mi vibrátor zasouvala do lasturky a prsty mi přitom mnula klitoris. S rukama svázanýma nad hlavou jsem nemohla nic dělat, ani když přišel druhý orgasmus, který byl snad ještě silnější, než ten předešlý. Na konci se o mě pokoušely mrákoty. Po druhém orgasmu vyměnila Pavlínka prsty za jazyk a poštěváček mi laskala jeho špičkou. Volnou rukou mi mezitím mnula prsa. Pamatuji si ještě, jak se mi tělo začalo třást potřetí, ale pak mám všechno v temnotě.

Po nejsilnějším orgasmu jsem se probudila až po pěti minutách. Pavlínka na mě spokojeně hleděla s provázkem v ruce, který mi zatím sundala. Lepší noc už jsem asi nikdy později nezažila.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt