nechala jsem kamarádku ošukat mou nevlastní dceru

KATEGORIE: Lesbičky

Nechala jsem kamarádku ošukat mou nevlastní dceru

Autor:
Karolína F.
Publikováno:
3. 1. 2019
Přečteno:
16954x
Moje nevlastní dcera nám ve svých osmnácti letech oznámila, že je lesbička. Její otec se s tím nemohl vůbec srovnat a odmítal to. Já to naopak chápala. V jejích očích jsem viděla, že to není jenom nějaký chvilkový rozmar, ale že to tak opravdu cítí, ať už tomu její otec rozuměl nebo ne. Chtěla jsem jí v poznávání jejího nového světa trochu pomoci. Na vysoké škole jsem si sama prošla obdobím, kdy jsem chodila s holkami a věděla jsem, že pro ni nebude snadné se s někým seznámit. Ale co kdybych se mýlila? Nějakou dobu to nechám uležet a ono se to vystříbří.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A taky, že ano. Uběhlo několik měsíců a ona byla stále sama. A co bylo horší – trápila se kvůli tomu. Chodila jako tělo bez duše. Myslím si, že byla dokonce panna, neměla kdy o svoji nevinnost přijít. A tak jsem se rozhodla zasáhnout. Její otec stále odmítal jakékoliv řeči o tom, že jeho dcera je na holky a tvrdošíjně odmítal všechny její pokusy o vysvětlení nebo promluvu. Asi zřejmě i to mělo vliv na to, že si Kamila stále nenašla žádnou přítelkyni. A to v žádném slova smyslu – neměla ani kamarádku ani svou drahou polovičku. Byla hodně nesmělá a nevěděla, jak by se měla seznámit. Bylo mi jasné, že potřebuje navýšit sebevědomí a přijít na to, že to, o co se pokouší, není nic složitého. A proto jsem zavolala jedné své kamarádce ze školy a dohodla jsem se s ní, že se u nás zastaví na kávu. Jednak jsme se dlouho neviděly, jednak to byla jedna z mých bývalých lesbických přítelkyň.

Když k nám Marta dorazila na kávu, byl zrovna manžel v práci. Jeho dcera mezitím přišla ze školy a já ji hned seznámila se svou dávnou kamarádkou. Ta se na ni zkušeně podívala, a i když ten pohled byl Kamile trochu nepříjemný, jakmile odešla, sdělila mi svou diagnózu. Holka potřebuje přijít do kontaktu s lesbičkou, a to co nejdříve, aby ztratila ostych a uměla se seznamovat. Požádala jsem Martu, jestli by se toho mohla ujmout, protože povolanější osobu jsem pro to neznala.

Ukázala jsem Martě, kde má Kamila pokoj a potom jsem ji nechala vejít. Kamila se té cizí ženské nejdříve obávala, ale když se dozvěděla, za jakým účelem přišla, začala ze sebe chrlit proudy otázek. Martu to poměrně zaskočilo, a tak se rozhodla, že přistoupí rovnou k akci. Naklonila se a rozjetou Kamilu umlčela jemným polibkem. Viděla jsem, jak se jejich rty spojily v jednom suchém polibku. Když se Marta odtáhla, Kamila celá zčervenala. Ale neprotestovala.

A tak se Marta natáhla znovu a přitáhla si Kamilu blíž k sobě. Hladila ji po tváři a rukou jí zajížděla do vlasů. Prsty měla jako hřeben a nechávala si mezi nimi proklouzávat prameny Kamiliných vlasů. Ta se pořád ještě styděla, ale už ne tolik, jako při prvním polibku. Sledovala jsem její váhavé pohyby na Martině tváři. Nevěděla, jestli má tu cizí ženu taky hladit nebo raději nic nedělat. A v ten okamžik se Marta odtáhla a řekla jí, aby nad tím nepřemýšlela, aby dělala to, co dělat chce a uvolnila se přitom. Kamila na odpověď jenom přikývla. Marta usoudila, že je připravená posunout se trochu dál.

Marta něžně Kamilu položila na její růžově povléknutou postel a stáhla jí těsné džíny, které měla na sobě. Jemné kalhotky s krajkou jí prozatím nechala. Líbala ji na odhalené bříško a mezi jednotlivými polibky Kamile šeptala, aby se uvolnila, zavřela oči a užívala si to. A ta holka to opravdu udělala. Z jejích drobných úst se draly tiché steny, když Marta překročila svými polibky hranici a ocitla se u jejích stehen. Hladila jejich vnitřní stranu a její jazyk za sebou zanechával vlhkou stružku. Pak se zakousla do těch kalhotek a zuby je povytáhla. Viděla jsem, jak se na nich zřetelně rýsuje mokrý flíček. Kamila už stihla pořádně zvlhnout. Marta kalhotky zase pustila a to ještě několikrát opakovala předtím, než přidala ruku a pohladila Kamilu po kundičce. Stále ještě přes kalhotky. Teprve pak je jako oponu odhrnula a podívala se na její svěží a mladou, pružnou kundičku, ze které vytékala šťávička. Pysky měla Kamila naběhnuté krví až odsud jsem viděla, jak jsou zvětšené a prokrvené. Jejich citlivost na dotek se potvrdila vzápětí, když se jich totiž Marta dotkla, tak se Kamilina kundička zavlnila.

Ještě chvíli Marta koketovala těsně kolem poštěváčku, než se na něj konečně přisála. Kamila se prohnula v zádech jako luk a hlasitě zasténala. Marta sála její šťavnatou broskvičku a jazykem přejížděla přes klitoris. Viděla jsem, jak se její jazyk kmitá a komíhá jako ten hadí přes kundu mojí nevlastní dcery. Ta sténala a nehty zatínala do prostěradla postele. A to Marta ještě nevytáhla všechny esa z rukávu. Naslinila si prsty a vklouzla s nimi nejdříve jenom kousek a potom celými až dovnitř do vagíny. Začvachtalo to a ven se vyvalila spousta sladké šťávy. Kamila u toho křičela a vzpínala se blahem. Marta jí ale ještě nechtěla tak rychle nechat vyvrcholit, a tak přestala a ještě s příchutí její kundičky na rtech se natáhla po jejích ústech. Vášnivě ji začala líbat. Jejich jazyky se proplétaly jako orientální tanečnice. Marta přitom Kamilu popleskávala otevřenou dlaní po vlhké kundě, která pořádně mlaskala.

Kamila už se trochu osmělila a dovolila si Martě stisknout její dojné kozy. Vyndala jí je z podprsenky a hňoucala je jako těsto na vále. Marta se posunula víc nad Kamilu, která si tak mohla její bradavky dát do úst. Vypadala jako dítě, když tak sála z bradavek své starší mentorky. Kousala ji do bradavek a kůže kolem nich, zatímco ji Marta prstila.

A v takto těsném objetí se Kamila udělala. Celým svým tělem se vzpírala o postel a křičela hlasitě na celý dům. Marta Ji držela a dívala se na její otevřená ústa, do kterých jí strčila jazyk. Kamila opětovala francouzák, ale to až ve chvíli, kdy její tělo povolilo z křeče orgasmu. Měla za sebou první lesbickou zkušenost a vypadalo to, že to bude dobré. Kdyby se najednou vedle mě neobjevil její otec a nedíval se na mě jako na vraha nevinnosti, kterým jsem ale vlastně i tak trochu byla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt