nevinné doučování

KATEGORIE: Lesbičky

Nevinné doučování

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
11. 11. 2013
Přečteno:
7848x
Propadala jsem z matiky, a tak jsem si s nejchytřejší holkou ze třídy domluvila doučování. Téhle holce jsem vždycky záviděla. Byla nejchytřejší i nejhezčí, měla všechno. Všichni kluci po ní šíleli, byla to vážně kost.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem u ní doma zvonila, byla jsem trochu nervózní. Přišla mi hned otevřít a řekla, že se nemusím stydět, že nikdo není doma. Překvapilo mě, jak byla oblečená. Do školy nosila slušné a elegantní oblečení, teď na sobě měla kožený top s velkým výstřihem, který jí pevně svíral její kulatá prsa.

Přivedla mě k ní do pokoje a řekla, ať si sednu do postele, že ta je v místnosti nejpohodlnější. Nic jsem nenamítala a sedla jsem si na postel. Ona někam odběhla a vrátila se s lahví sektu, skleničkami a sešitem z matiky. Nalila mi trochu sektu a podala mi ho. Neodmítla jsem a trochu jsem se napila, byl vynikající.

Ona si sedla těsně vedle mě a otevřela sešit. Položila mi ho na nohy, což by ani nebylo tak zvláštní, kdyby pod ním neměla ruku, kterou jsem teď měla mezi stehny. Začala mi popisovat a vysvětlovat jednotlivé matematické vzorce. Já jsem se ale bohužel nemohla na nic soustředit, protože mě iritovala její ruka mezi mými stehny. Snažila jsem se myslet na všechno možné, jen abych nezvlhla. Bohužel se mi to nepodařilo. Cítila jsem, jak ze mě pomalu vytéká má šťáva.

Po chvíli si začala s rukou hrát. Nejdříve jen jakoby hladila sešit, pak ji otočila a hladila mi přímo nohu. Bylo mi to příjemné. Toužila jsem, aby se rukou více přiblížila k mé vagíně. Chtěla jsem, aby mě začala hladit i tam. Aby mi dráždila pysky, poté je rozevřela a začala přejíždět po pošťěváčku. Aby si s ním hrála, hladila ho a tahala. Aby se pak pomalu probojovala do mé dírky a zasunula mi tam několik prstů. Aby prsty druhé ruky mi zastrčila do zadečku. Aby mě přivázala k posteli a dráždila mě, jak jen by chtěla.

„Jaký bude výsledek?“ Zeptala se a mě vytrhla z mého snění. Vůbec jsem nevěděla, o čem mluvila. Soustředila jsem se pouze na ruku hladící vnitřní stranu mého stehna a na mé představy. „Koukám, že mě vůbec nevnímáš. Tak v tom případě na to kašlu,“ řekla, zavřela sešit a odhodila ho. Šokovalo mě to, chtěla jsem, aby vykládala dál a u toho se nenápadně blížila k mé mušličce.

Podívala se na mě a ušklíbla se, když viděla ten šokovaný výraz. „Ale neboj. K matice se vrátíme. Jen si chvilku odpočineme,“ zašeptala a naklonila se ke mně. Nejdříve se usmála a poté mě začala pomalu líbat. Polibky jsem jí oplácela. Strčila mi ruku mezi stehna a já cítila, jak opět vlhnu. Sedla si na mě a povalila mě na postel. Líbala mě stále vášnivěji a vášnivěji. Začala jsem hladit její obrovská prsa. Černá kůže, která je obepínala, mě vzrušovala. Po chvilce hlazení jsem zjistila, že top má na zádech zip. Rozepla jsem ho a pustila jsem její obrovitá ňadra z klece. Začala jsem je hladit a dráždit bradavky. Líbilo se jí to. Opětovala mi to tím, že mi rozepla kalhoty a lehce stáhla dolů. Za kalhoty se zachytily i kalhotky, takže jsem tam najednou ležela s odhalenou mušličkou. A mé představy se naplnily. Nejdřív mi rukou přejížděla po pyscích, což mě ještě více rajcovalo. Toužila jsem po tom, aby je rozevřela a vrazila mi tam ruku, co nejhlouběji to půjde. To ovšem v plánu neměla.

Kalhoty mi sundala úplně celé a roztáhla mi nohy, mezi něž zabořila hlavu. Dráždila mě jazykem. Něco takového jsem ještě nikdy nezažila. Zároveň mě její jazyk studil i hřál. Při každém dotyku jsem cítila, jak se vznáším. Její jemný jazýček našel můj klitoris a začal po něm kmitat. Řvala jsem slastí. Trochu mi naslinila i mou dírku a zastrčila mi tam tři prsty. Byla jsem tak vzrušená, že to v žádném případě nestačilo, tak tam nasoukala celou dlaň. U toho mi stále divočeji lízala klitoris. Ještě větší slast nastala, když mi zastrčila ukazováček druhé ruky do análního otvoru. Naslinila si i další prsty, které k ukazováčku přidala. Cítila jsem, jak se její ruce ve mně třou. Věděla jsem, že se musím každou chvílí udělat. Bylo to něco nepopsatelného. Oba mé otvory byly naplněné, drážděné rychlými pohyby. Cítila jsem, jak mé vzrušení dosahuje maxima. Prohýbala jsem se, škubala jsem sebou, křičela jsem. Ten orgasmus nešel jinak vyjádřit. Bílá hustá šťáva ze mě tekla proudem. Ona ji všechnu slízala do poslední kapičky.

Když jsem konečně popadla dech a vrátila se do mého vědomí, chvilku jsem jen ležela a koukala. Po chvilce jsem se zvedla a ona se jen zeptala: „Dostanu taky takový orgasmus?“ Já se jen usmála a začala ji pekelně dráždit.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt