noční přepadení

KATEGORIE: Lesbičky

Noční přepadení

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
18. 8. 2013
Přečteno:
18532x
Jdu domů, přítel mě nechal. Hajzl. Netuším, jak dlouho jsme se hádali, ale už je tma, nemám pojem o čase. Jsem naštvaná, mé skryté já vymýšlí jednu pomstu za druhou. Cesta mi utíká rychle, jsem přeplněná emocemi a pořád musím o něčem přemýšlet. Bojím se, že ještě dnes udělám nějakou blbost. A dám do toho všechny ty nenávistné emoce.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bydlím kousek za městem, cestu si krátím průchodem několika temnými uličkami, kudy bych normálně po tmě nešla. V jedné uličce ve tmě zahlédnu nějakého muže opřeného o plot. Vzpomínky na hádku mi v hlavě přehluší strach. Celé tělo mám napjaté, snažím se našlapovat co nejtišeji. Chvíli váhám, jestli mám pokračovat v cestě, ale nemám kam zabočit a nazpátek se mi nechce. Co když tu na mě číhá a něco mi chce udělat? Snažím se se překonat. Výrazně zrychluji, hlasitě dýchám a buší mi srdce. Už procházím skoro kolem muže, když vtom zvedne hlavu a pomalu si mě prohlédne. Usměje se. Jeho úšklebek mě děsí. Dělám jakoby nic a ještě zrychlím. Když procházím kolem něj, pevně mě chytne za paži. Snažím se mu vyškubnout, ale on si agresivně pomůže i druhou rukou a přitáhne si mě k sobě. Strachy ani nedýchám. „Dneska tě čeká ještě dlouhá noc, kotě,“ zašeptá mi do ucha nechutně slizkým hlasem. V hlavě mám vymeteno. Zvedne mě do vzduchu, zkouším se bránit, kopat, mlátit, ale nic nezabírá. Jeho sevření je příliš pevné. Křičím o pomoc, ale v tomhle zapadákově mě nikdo nemůže slyšet.

Nedělá mu nejmenší problém mě dovlíknout do nejbližší budovy, která působí neobydleně a značně zchátrale, i když se bráním ze všech sil. Otevírá dveře jedné místnosti. Rozhlédne se a hodí mě vší silou na podlahu. K mému překvapení odchází – a samozřejmě mě zamyká. Celá pomlácená se mezi vzlyky snažím uklidnit a vymyslet plán, jak se odtud dostat, než se vrátí. Myslela jsem si, že jsem v místnosti sama, ale opak je pravdou. Po pár minutách si všímám, že v místnosti je se mnou ještě jedna žena. Leží na posteli, na sobě má korzet a podvazky. Cítím částečnou úlevu – muž tu má ještě jednu oběť, dvě už bychom proti němu měly větší šanci.

Žena se na mě usmívá. Ale ne přátelsky. Trochu se jí začínám bát. Vstane z postele a ladnou chůzí modelky jde ke mně. Konečně mám možnost si ji prohlédnout. Má dlouhé rovné blond vlasy a velká ňadra. Všimnu si, že její ukázkové nohy zdobí ještě sexy boty na velmi vysokém podpatku.

Prstem si přitáhne mou bradu a jemně mě kousne do rtu. „Pojď za mnou, mám chuť si s tebou pohrát,“ povídá rajcovním hlasem, zatímco mě táhne do postele. Přikáže mi, ať se svléknu. Omámeně poslouchám, bojím se odporovat. Položí si mě na postel a sedne si na mě. Naše mušličky se přes tenkou látku jejích kalhotek dotýkají. Její hra mě začíná vzrušovat. Šátkem mi zaváže oči, čemuž se vůbec nebráním. Obě ruce mi pevnými pouty připoutá k posteli. Rukama v erotických rukavičkách mi začne hladit prsa. Hlazení se velmi rychle stupňuje v agresivní mačkání, což mě absolutně rozpaluje. Ruce nahradí její ústa a lačně mi začne sát bradavky. Používá i zuby, ale ta bolest je vzrušující. Snažím se jí svými vzdechy naznačit, ať nepřestává. Ruku mi bez jakékoli něžnosti strčí mezi nohy, samou slastí vykřiknu. Přítel vždy používal maximálně tři prsty, kdežto ona mi tam strká rovnou celou ruku. Ta bolest mě dráždí a nemám daleko k vyvrcholení. Ona ještě zrychluje a zrychluje, její agresivita narůstá. Kouše mě, škrábe, já se snažím uvolnit si ruce z pout, ale zbytečně si o ostrý kov drásám zápěstí. Druhou rukou mi začne mačkat bradavky – já jsem v euforii, nic nevnímám, jen dráždivou bolest. Ona poznala, že jsem se udělala a vítězoslavně se zasmála. Poté co jsem se přestala svíjet v slastných záškubech, mě políbila a sundala mi masku z očí. „Byla jsi dobrá,“ řekla a uvolnila mi ruce.

Začínám si uvědomovat, co se vlastně stalo. Znásilnila mě naprosto cizí žena, já jsem se ani nebránila, líbilo se mi to. Rychle se obléknu a mizím. Při nervózním klopýtání z místnosti se ohlédnu – žena mi s úsměvem mává.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt