omrdán neznámou pokojskou

KATEGORIE: Zralé ženy

Omrdán neznámou pokojskou

Autor:
Petr S.
Publikováno:
27. 6. 2018
Přečteno:
12508x
Byl jsem překvapený, když se Monika ozvala a chtěla se se mnou sejít v našem oblíbeném hotelu. Na pozici milenky u mě Monika pracovala přibližně tři čtvrtě roku. Za tu dobu jsme si prošli obdobím naděje, kdy si ještě bláhově myslela, že se kvůli ní rozvedu, a potom obdobím deprese, kdy si uvědomila, že k tomu nikdy nedojde. Nedával jsem jí falešnou naději, ona si ji uměla dát sama, udržoval jsem si ji ale v takovém tom napětí, že vždycky je všechno možné. Monika nikdy nebyla ten typ, který by házel do schránky fotky nevěrníkově manželce nebo dokonce manželce telefonovala. Přesto mi přišlo, že po našem posledním rozhovoru už tohle dál absolvovat nechce. Můj velkej pták jí ale očividně chyběl.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem dorazil na recepci, recepční mě bez vyptávání pustil do pokoje v nejvyšším patře. Už moc dobře věděl, proč a za kým jsem tady. S Monikou jsme se tu scházeli od počátku našeho románku. Když jsem zaťukal na dveře pokoje, už tam na mě čekala. Měla na sobě moje oblíbené šaty, pod kterými se rýsovalo její skromné spodní prádýlko. Ucítil jsem, jak mi poskočily koule na druhou stranu a z ptáka slezla předkožka. Okamžitě se mi postavil, když jsem viděl, že dokonce ani nemá podprsenku a pod tenkou látkou se rýsují její bradavky. Stála u otevřeného okna a dívala se ven, když jsem vstoupil, tak okno zavřela a přistoupila ke mně. Rajcovně mě pozdravila a vášnivě mě políbila. Tělem se natlačila na můj rozkrok, takže okamžitě na své kundě ucítila mého ptáka. Okamžitě mě začala svlékat, zatímco mi jazykem předváděla, co všechno by se mnou chtěla udělat. V trenkách už jsem měl vlhko, samopal spustil první salvu na pozdrav.

Monika mě povalila na postel a rozkročmo se na mě posadila. Hladila mě po hrudníku a jazykem přejížděla přes bradavky. Zadečkem se vrtěla přímo nad mým rozkrokem. Popadla mě za ruce a přitiskla mi je k čelu postele. Jako už tolikrát předtím, mě nyní připoutala k pelesti. Měla na to opravdu silná pouta, žádné hračky, moc dobře jsem věděl, že se z nich jen tak vymanit nedá. A proto jsem se uvolnil a nechal ji, aby sjela jazykem až k mému rozkroku. Strčila si můj klacek do pusy a potom hluboko do hrdla. Cítil jsem, jak se jí stahuje hrdlo, zatímco mi uzdičku dráždila jazykem. Potom se vrátila ke mně a zavázala mi oči. Najednou byla všude tma. Byl jsem naprosto v její moci. A pak jsem ucítil, jak mi sundávala všechno oblečení. Ještě několikrát se dotkla mého ptáka, ale pak najednou přestala. Očekával jsem nějaký náhlý sexuální výpad, ale místo toho jsem ji ucítil těsně vedle svého ucha. Její dech mi projel zvukovodem, když mi řekla, že tohle je její odpověď na mou poměrně nevybíravou otázku, jestli je blbá, když si myslí, že kvůli ní odejdu od manželky. Ano, přesně takhle se chová zhrzená milenka.

V pokoji se znovu otevřelo okno a dovnitř vnikl chladný vzduch. Pták se mi pokusil zalézt zpátky mezi koule a pak ještě hlouběji, když jsem uslyšel, jak Monika odchází. Ležel jsem nahý, svázaný na posteli a nic jsem neviděl. Mohl jsem sice mluvit a křičet o pomoc, ale nebyl jsem si jistý, jestli vůbec chci, aby mě někdo takhle viděl. Nevím, jak dlouho jsem o své situaci uvažoval, ale najednou jsem si uvědomil, že v místnosti někdo je. Okno se zavřelo a všude nastalo ticho. Zašustění mi dostatečně oznámilo, že někdo je vedle mě na posteli. Pokusil jsem se promluvit, ale najednou jsem měl na ústech drobný prst. A tak jsem neodporoval.

Drobné ruce se mi začaly plazit po nahém těle. Bylo to příjemné a vzrušující zároveň. Nevěděl jsem, kdo ta neznámá je, ale jinou možnost, než se uvolnit jsem stejně neměl, takže jsem to udělal. Ucítil jsem, jak se mi pták staví znovu do pozoru. A přítomná osoba taky. Její ruce mi třely penis, a to čím dál zuřivěji. Nejdřív to byla masáž, která ale postupně přešla v zuřivou ruční práci. Uslyšel jsem i tiché steny, jak si přitom ta ženská dělala dobře.

A pak na mě nasedla. Měla malou kundu, sotva dosedla na špičku mého velkého ptáka a už dál nemohla. Poskakovala na mně a přitom mi dráždila jenom žalud, zbytek ptáka mnula dál rukou, stejně jako koule, ze kterých si v ruce udělala antistresové balónky. Její steny byly hlasitější a funivější. Penis se mi konečně pořádně zmátořil, když tu najednou na něj nasedla až po kořen. Žádná malá kunda, ale pěkně vypočítavá majitelka. Nejdřív mě nabudila a potom na mě konečně celá hupla tak, že mi to doslova vyrazilo dech. V její stažené štěrbince bylo horko a vlhko, klouzal jsem dovnitř a ven podle tempa, které si určovala sama. Ztěžka na mě dopadala a na břiše mě škrábalo její ochlupení. Asi neměla pořádně vyholenou kundičku.

Když měla kovbojské polohy dost, sesedla ze mě. Otáčel jsem se po zvucích, které vydávala, ale nic z nich nenaznačovalo, co se bude dít dál. Jen jsem se chtěl zeptat, když jsem před obličejem ucítil její mokrou kundu. Neměl jsem navybranou, než pořádně lízat, zatímco ona se natočila tak, aby mi mohla kouřit ptáka. Lízal jsem jí kundu a jazykem šermoval přes její klitoris, abych ji co nejvíce nabudil. Očividně se jí to líbilo a mě její kuřba taky. Zuby mi přetahovala předkožku a rukama si opět hrála s mými koulemi. Špičkou jazyka mi zajížděla dokonce i do dírky a v jednu chvíli jsem v jiné dírce měl i její prst. Masírovala mi prostatu a mě přitom zaplavoval pocit blaha.

Při vyvrcholení ze mě nechala sperma stříkat jako ze sopky. Cítil jsem tu horkou lávu, jak mi stéká na rozkrok a ona ho přitom jazykem slízává a polyká. Sténal jsem jí do kundičky a horkým dechem jí ovlažoval klitoris, který se stahoval při každém mém doteku. Měl jsem sice oči zavázané a ruce svázané, ale přesto jsem cítil, že taky dosáhla vrcholu, i když se značně musela kousat do jazyku, aby tolik nekřičela.

Když bylo po všem, ucítil jsem, jak mi sundala jedno pouto. Než jsem se z něj ale stihl vymotat a sundat si pásku, byla z pokoje pryč. Nevím, kdo ta pokojská byla zač, vím jenom jistě, že Monika to rozhodně nebyla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt