paní policistka s těsnými pouty

KATEGORIE: Lesbičky

Paní policistka s těsnými pouty

Autor:
Karla F.
Publikováno:
5. 11. 2015
Přečteno:
6276x
Vždycky jsem měla slabost pro uniformy. Už jako malá jsem obdivovala hasiče, lékaře, vojáky, policisty, dokonce jsem občas pokukovala i po číšnících. To jednotné oblečení pro mě bylo jako magnet, stačilo by pár slov a já bych byla ochotná s kýmkoliv v uniformě jít. Ke konci základní školy jsem si ale nakonec musela přiznat, že jsem lesbička a moje možnosti najít si vysněného partnera, tedy teď už partnerku, se notně zúžily. Zpočátku jsem se snažila najít si holku v nějakém z těchto zaměstnání, kde se nosí uniforma, ale neměla jsem příliš šťastnou ruku.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pak se tu ale objevila Šarlota.

Byla to policistka, která mi dala kdysi pokutu za špatné parkování u centra jógy ve městě. Daly jsme se spolu do řeči a slovo dalo slovo – od pár dní později jsme spolu seděly u kávy a povídaly si o všem možném. Zjistily jsme, že toho máme spoustu společného a navíc k mému příjemnému překvapení se i z Šarloty vyklubala lesbička. Na druhém rande už byla ruka v rukávě a do měsíce jsem se k ní stěhovala. Byla to neuvěřitelná žena, silná charakterem a skvělá v posteli. Prostě jsem se jí nemohla nabažit. A to obzvlášť, když za mnou přišla ve své sexy uniformě – doslova jsem z ní šílela.

Asi prvního půl roku jsme ze sebe doslova neslezly, neustále jsme šukaly, až našim sousedům došla trpělivost a odstěhovali se. Nejdříve na nás párkrát zavolali policii kvůli rušení domácího klidu, ale když k nám dorazil Šarlotin kolega, hned to bylo zase v suchu a my jsme mohly pokračovat tam, kde jsme přestaly.

Na naše první výročí jsme se se Šarlotou dohodly, že si uděláme hezký den, zajdeme společně na večeři, pak půjdeme do kina nebo do divadla a večer prošukáme celou noc, ať si klidně stěžuje celá ulice.

Když tedy ten den D nastal, hned po práci jsem šla do obchoďáku, abych si koupila nějaké nové sexy prádýlko. Chtěla jsem Šarlotu překvapit. Kalhotky a podprsenku, které jsem si nakonec vybrala, jsem barevně sladila a těšila se, až mě v nich uvidí. Obojí bylo černé barvy s červenými výraznými detaily. Samozřejmě to byly tanga, Šarlota milovala můj zadeček, a tak jsem jí ho chtěla dopřát v sexy balení. V potravinách jsem navíc koupila šampaňské a nějakou šlehačku. Chtěla jsem vzít i jahody, ale neměly žádný pěkný.

Doma jsem dala všechno do ledničky a pak se začala nedočkavostí připravovat na večer. Do ložnice jsem nanosila všechny svíčky, které jsem v domě našla, a všechno jsem tam hezky načechrala. Pak mi to nedalo a dokonce jsem do nedalekého obchodu doběhla pro dvě růže, kterým jsem otrhala lístky a připravila si je do misky, abych je, až se vrátíme z kina, mohla rozsypat na postel. Sexy prádýlko jsem si vzala už na sebe, abych s ním mohla Šarlotu provokovat už během večeře a aby se měla na co těšit. Do mrazáku jsem dala led, abychom to šampaňské nepily teplé.

A potom jsem si jenom nervózně sedla k počítači a nepřítomně procházela drby, abych se zabavila, než Šarlota přijde. Měla dorazit asi kolem páté.

Když bylo přibližně půl páté, zaslechla jsem bušení na dveře, a tak jsem je šla otevřít. Někdo se opravdu hodně rychle chtěl dostat dovnitř, protože tlukot na dveře se neustále stupňoval. Jakmile jsem otevřela, vrhla se na mě Šarlota ve své pracovní uniformě a vztekle mi svítila do očí baterkou. Tlačila mě do místnosti, navíc já sama jsem před ní úlekem couvala. Křičela mi do obličeje, že dostala hlášení na domácí nepokoj, a tak to přijela zkontrolovat.

Když jsem se probrala ze šoku a došlo mi, že to jenom hraje, začala jsem se culit. Šarlotu to rozzlobilo, a tak mě nechala, abych pozpátku doklopýtala do ložnice, přičemž na mě neustále křičela nějaká čísla zákonů a paragrafů. Přiznávala jsem, že jsem vina a že bych správně potřebovala potrestat. S tím Šarlota souhlasila.

A tak do mě strčila, až jsem spadla nazad na postel. Šarlota mě trochu bolestivě popadla za zápěstí a vytáhla nahoru, aby mi vzápětí ruce připoutala k posteli. A její pouta byla opravdová, žádná fórová ze sexshopu, ze kterých se vyvlékne i malé dítě. Byla jsem v moci té sexy policistky, která se přede mnou vztekle tyčila. Najednou ale zapnula na počítači nějakou hudbu a začala tančit. Rajcovně se přede mnou kroutila a pomalu se vysvlékala ze svého oblečení. Byl to soukromý striptýz jenom pro mě. Nejdříve odhodila svou policejní bundu, poté pokračovala opaskem a košilí. Než si sundala podprsenku, tak nechala svoje kůzlátka trochu pohopsat. Pak při svlékání kalhot vrtěla zadečkem. Stála přede mnou jenom v malinkých kalhotkách.

A pak řekla, že by mě měla za můj prohřešek potrestat. Sáhla do zásuvky svého nočního stolku a vyndala nový vibrátor velký jako tank. Během jejího tanečku jsem zvlhla, takže mi ho bez problémů nacpala do kundičky a zapnula ho na plný výkon. Předtím ovšem nezapomněla pochválit moje nové spodní prádlo. Zatímco mi doslova trhala kundičku, když mě mrdala tím velkým vibrátorem, popleskávala mě po tváři. Křičela jsem přitom slastí a nezmohla se přitom na žádný odpor, který stejně vzhledem k poutům byl zbytečný.

Šarlota si potom vylezla na mě a strčila mi svou kundičku do obličeje. Nemohla jsem pořádně hýbat hlavou, a tak mě nechala jenom ležet a rychlými pohyby si otírala svou lasturku o můj jazyk. Bylo to hrozně vzrušující, navíc když mi u toho mačkala prsa. O chvíli později ze mě slezla a udělala nůžky. Naše vlhké kundičky se o sebe vzájemně otíraly a spokojeně mlaskaly. Šarlota si u toho držela prsa a hnětla si je v rukách. Bylo to tak vzrušující, až jsem z toho dosáhla prvního orgasmu. Pro Šarlotu to ale ještě neznamenalo konec. Navlékla si opasek s umělým čůrákem a nacpala mi ho do škebličky. Nalehla potom na mě a šukala mě jako smyslů zbavená. Penis mi v kundě lítal sem a tam, zatímco Šarlota se nade mnou tyčila a líbala mě. Bylo to tak úžasné, že jsem za chvíli ječela slastí znovu. Ruce už jsem měla celé odřené od pout a byla jsem vyčerpaná, ale Šarlota si na mě znovu vlezla a ukájela se na mém jazyku tak dlouho, dokud se také neudělala. Poté se mi vystříkla do obličeje a já její sladkou šťávičku slízala.

Když mi konečně sundala pouta, zůstala jsem unaveně ležet na posteli. Šarlota se na mě usmála, popleskala mě po zadečku a poznamenala, že máme být za 15 minut v restauraci, tak abych se oblékla, že nechce přijít pozdě.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt