pořádný trest

KATEGORIE: Zralé ženy

Pořádný trest

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
13. 8. 2013
Přečteno:
12245x
Koukám na hodiny. Odbíjí osmá hodina večerní. Venku se pomalu začíná stmívat. Ve mně se probouzí noční tvor. Ušklíbnu se. V naleštěné váze na druhé straně místnosti zahlédnu odraz mých očí. Odraz očí, které svítí natěšeností.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Prokoukl jsem její strategii, uhádl jsem její tajemství. A kdybych to nějakou náhodou někomu omylem řekl, strhl bych tím tu ženu na kolena. Tu dominantní mocnou ženu, která mi dnes bude muset za mé mlčení zaplatit. Nabízela mi velké sumy ze svého majetku. Majetku, který si získala svou domýšlivostí a lhaním. Já odmítl. Věděl jsem, že tohle bude něco lepšího. Já si to užiju více než peníze a ji to potupí více než úplatek.

Je osm hodit a pět minut. Stále stojím na místě a ušklíbám se. V místnosti je tma, ale jsou zde připraveny svíce. Začínám být napjatý a nervózní, má oběť stále nedorazila. Já jí to spočítám, o to víc bude trpět.

Rozhlédnu se po místnosti, zda je vše dokonale připraveno. Deska stolu je hladká a lesklá, ani smítko prachu. Na nohách stolu jsou připraveny provazy a pouta. Vedle na poličce, lesklé jako stůl, stojí naleštěná dilda obřích rozměrů. Ani nevěřím, že by to ženské tělo mohlo pojmout. Ale ono se to do ní vejde, o to se postarám.

Z myšlenek mě vytrhne zvonění. Mé napětí se stupňuje a můj úd se závratnou rychlostí zvětšuje. Pro případ, že by nás pozoroval někdo zvenčí, nasadím milý úsměv. Odkašlu si a otevřu dveře. Když ji uvidím, můj úd sebou energicky škubne nahoru. Je sexy na to, že čtyřicet už jí bylo před nějakou dobou. Ty její kulaté zaoblené tvary by mohla závidět leckterá dvacítka. Je o to víc sexy, když víte, co všechno dokázala a jaká dokáže být mrcha. Nejvíc vzrušující je to, když víte, že ona je ta dominantní a dnes bude sloužit ona mně. Bude se muset poddat a přijmout svůj trest.

Její profesionální neutrální výraz se mi líbí. Snaží se nedat najevo, že si všimla toho největšího dilda na poličce. Snaží se skrýt svůj strach a přesvědčit nás oba, že je silná a jen tak něco ji nezlomí. Můj úd též cítí tu moc a nadřazenost, která z ní vytryskává. A oba už se těšíme, až s tím něco provedeme.

Kývnu na pozdrav a gestem ji pozvu dovnitř. Ona neodpovídá, jen na vysokých jehlách vpochoduje chůzí vznešené dámy do místnosti. Sundává si kabát, který byl určitě dražší než všechno mé oblečení dohromady. Zavřu dveře a jdu rozsvítit svíčky. Ona mezitím stojí jako socha a očima projíždí po místnosti. Snažím se udržet to chladné napětí. Otočím se na ni a sjedu ji očima od hlavy až k patě. Je stále oblečená. Nahodím nechápavý výraz a ona se začíná pomalu svlékat. Dává si na čas. Začíná punčochami. Pomalinku je stahuje, u toho se dotýká a hladí svou ladnou nožku…

Dle jejího tvrdohlavého výrazu skončila se svlékáním, což mě docela překvapuje, protože má stále na sobě spodní prádlo. Když to nejde po dobrém, půjde to po zlém. Vytáhnu z kapsy malý kvalitní švýcarský nožík, jehož čepel jsem nechal včera speciálně nabrousit. Vidím v jejích očích strach. Blížím se k ní s nožem a vychutnávám si to napětí. Levou rukou si ji přitáhnu k sobě, naše těla se skrz látku dotýkají. Stříbrnou lesklou čepel vložím doprostřed mezi její prsa a tahem k sobě přeříznu její podprsenku. To samé provedu i s kalhotkami. Miluju ten zvuk, když přeříznu nataženou gumu. Slyším, jak jí neuvěřitelnou rychlostí bije srdce a jak se snaží nedýchat. Vzrušuje mě to.

S největší úctou ji chytím za ruku a doprovodím ji k připravenému naleštěnému stolu. Když jí vyzvu, aby si na něj lehla, tváří se ještě vyděšeněji, ale poslechne. Věděl jsem, že to, co nastane, ji bude bolet a bude se bránit. Proto je nutností jí připevnit končetiny k nohám stolu. Stůl je menší, akorát dlouhý jako její trup. Na nohy mam připraveny provazy, na ruce pouta. Začínám jí poutat ruce. Trochu sebou leknutím škubne, když ucítí studený kov, ale nebrání se. Postupně připoutám i nohy.

Mé tělo už se vzrušením chvěje. Takhle tvrdý můj úd ještě nikdy nebyl. Cítím, jak je napjatý, cítím to tepání, tu potřebu zasunout… Ale musím se ovládnout. Tato sladká odměna přijde až na konci.

Chci ji udržet v napětí, začnu zlehka. Oči ji překryji škraboškou na spaní, aby nic neviděla a mohla se soustředit pouze na vjemy svého těla. Vezmu nejmenší dildo z mé sbírky – velikostí připomíná můj palec. Začínám u kolena a postupně ji přejíždím po vnitřní straně stehna studeným dildem. Začíná sebou škubat, to se mi líbí. Už se dostávám k její mušličce. Nejdříve chladím její rozpálené pysky. Vypadá, že si to užívá. Začínám přejíždět po klitorisu. Z její kundičky už začíná vytékat bílá šťáva, to se mi velice hodí. Nečekaně jí ho zarazím do chtivého otvoru. Líbí se jí to, energicky přiráží.  Začíná vypadat, že se dostává do rauše, to nesmím dopustit. Odkládám dildo a beru větší, které má velikost nadprůměrného penisu. Ideální pro ni. Když ho do ní vrazím, užívá se to ještě více. Zrychluje přírazy, vzdychá, skoro křičí. Začínám dildem pohybovat proti jejím přírazům, abych jí to usnadnil. Líbí se jí to, musím přestat. Když dildo vytáhnu, zakňourá, že ho chce zpět. „Neboj,“ uchlácholím jí a natahuju se pro největší dildo, které vlastním. Má velice aerodynamický tvar a velikostí se pohybuje mezi baseballovou pálkou a petlahví. Teď přijde ta pravá odplata. Špičkou dilda jí dráždím klitoris, vzdychá, mám dojem, že pokud budu ještě chvíli pokračovat, brzo bude hotová. Proto nastává ta pravá chvíle jí ho tam vrazit. Začínám pomalu, aby mělo tělo čas tento obrovský předmět pojmout. Už je v ní prvních pět centimetrů. Pomalu pokračuji, jde to více ztuha, ale nepolevuji. Když už má vevnitř asi deset centimetrů, zastavím. Ona napětím ani nedýchá a čeká, co přijde. Dildo uchopím oběma rukama a přirážím největší možnou silou, jakou jsem schopen vydat. Jde to velice ztuha, ale po pár přírazech se to uvolňuje. Ona křičí, skučí, škube sebou. Užívám si to a přidávám. Ona brečí, vidím, jak zatíná nehty do pout, celý stůl se klepe. Já stupňuji rychlost a sílu, pořád přidávám, ona ječí víc a víc.

Pokračuji asi dalších pět minut, načež jemně zkrvavené dildo vytáhnu. Má oběť se snaží popadnout dech, je úplně vyčerpaná, což se mi hodí. Vzlyká, ale neškube sebou, už jí došla energie. Uvolním jí ruce i nohy, určitě si myslí, že je konec. Ale já jsem si ještě neužil.

Co nejsurovějším způsobem ji otočím na břicho a přisunu si jí více k sobě. Můj úd celou dobu strádal, až teď bude mít tu možnost uvolnit tepající natlakovanou tekutinu. Zaryju prsty do jejích půlek a odtáhnu je od sebe. Pro její dobro plivnu na její anální otvor, aby měl alespoň nějakou lubrikaci. Chytnu jí za boky a vší silou přirazím. Ona vykřikne. Už to není tak hlasité jako předtím. Ale já jsem v rauši, užívám si ten stísněný prostor, tu pevnost, její bolest… S každým přírazem se cítím blíže tomu nejkrásnějšímu pocitu, k vyvrcholení mi pomáhají její občasné výkřiky bolesti, když přirazím trochu prudčeji. Mé tělo hoří, můj úd tepe a já si užívám skálopevnost jejího zadečku. Jsem nyní pánem jejího těla a ona to moc dobře ví. Během dalších pár přírazů mě polila horkost, nevnímal jsem, jenom jsem do ní stříkal mou teplou tekutinu. Po dalších pěti vteřinách užívání si naprosto božské slasti jsem ho vysunul a pokynul jí, ať se oblékne a odejde. Schválně jsem se na ni otočil – měla obrovský problém s chůzí

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt