ranní výlet - dohra

KATEGORIE: Zralé ženy

Ranní výlet - Dohra

Autor:
V. R.
Publikováno:
27. 3. 2015
Přečteno:
6058x
„Ty jsi věděla, že se tu nesmí parkovat?“ Ptám se Kathy. „Vůbec jsem to netušila.“ Říká smutně. „Maximálně dostaneme pokutu, to asi přežijeme, ne?“ Povídám s úsměvem. Na souhlas pokyne hlavou a jdeme vstříc problému.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Kolem našich aut se procházejí dva policisté. Vypadají poměrně přísně. Vzhledem k tomu, že je Kathy velmi atraktivní žena, ujme se vysvětlování a bude se to snažit uhrát na minimální následky na našich peněženkách.  Nejsem přímo u rozhovoru, jen se snažím odečíst z obličejů nějaké informace.
Kathy se opravdu snaží. Nepůsobí vyzývavě, ale i tak umí zaujmout. Mává na mě rukou, abych přišel k nim. „Co se děje?“ Ptám se zvědavě. „Vypadá to špatně.“ Naznačuje výdaje Kathy. Pánové jsou opravdu velmi neoblomní a my dostáváme pokutu v řadě několika desítek euro. Nedá se nic dělat. Holt jsme měli dávat pozor na to, kde parkujeme.
„Co teď, pojedeme se ještě někam projet?“ Šibalsky mrkám na něžné pohlaví. „Klidně, nic proti tomu nemám. Ale zůstaneme na silnici. Do lesa nejdu.“ Směje se Kathy. „Jak si přeješ.“ Pokyvuji. Sedáme do aut a jedeme. Teď se vydáváme zpět k restauraci. Zastavujeme u ní. Tady se parkovat může. Tím jsme si jistí. Jdeme dovnitř. Dostali jsme totiž trochu hlad, tudíž si dáme něco k jídlu. Sedáme si na téměř stejná místa jako ráno.
Objednáváme si něco lehčího, abychom se nepřejedli. Povídáme si o běžných věcech. Sedíme tam asi hodinu. Čas rychle utíká. Nicméně počasí je stále krásné a byla by škoda ho znovu nevyužít. Jako by mi Kathy četla myšlenky. Z ničeho nic se mě zeptá na jedno místo, které je vzdálené asi dvacet kilometrů od nás. Odpovídám, že vím, kde to je. „Výborně, kdo tam bude dříve, vyhrál.“ Podívá se na mě a rychle mizí k autu. Než se stačím rozkoukat, mizí ve dveřích. Musím ještě zaplatit. Nějakým způsobem odhadnu výši útraty, nechám tam peníze a spěchám za Kathy.
Venku už jen vidím záď vozu a prach, který se za ním rozvířil. Sedám do auta, startuji a vydávám se vstříc trochu nebezpečné jízdě. Pár kilometrů mi trvá, než tu závodnici dojedu. Ovšem tímto způsobem jsem si to tedy opravdu nepřestavoval. Někde po cestě měli policisté radar. Vzhledem k mé rychlosti, jsem jasný. Nejen já, jak posléze zjišťuji. Staví mě na malém prostoru, kam se vejde jen pár aut. Jestli to budou Ti samí hoši co předtím, asi mě zavřou rovnou do basy. Naštěstí na této straně hory dohlížela na provoz jiná dvojice. Muž a žena.
Žena mě zastaví. Prosí o doklady a další záležitosti. Čekám chvíli v autě, když v tom ke mně přichází policistka a sděluje mi, abych si vystoupil. „Nějaký problém?“ Ptám se. „Tak trochu. Mimo to, že jste jel rychle, máte rozbité zadní světlo, takže se na to pojďte podívat.“ Říká důležitě. Vylézám tedy z auta a zjišťuji skutečný stav zadního světla. Měla bohužel pravdu. Jdeme spolu k dodávce.
Tam už sedí Kathy s policistou a vypisují nějaký papíry. „Kolik jsi jela?“ Ptám se. „Ani se neptej.“ Odpovídá s očima skloněnýma ke stolečku, který je v dodávce. V tu chvíli kolem nás projede velkou rychlostí další auto. „Toho odchytnou kolegové pod námi.“ Usmívá se policistka. Měla pravdu. Po několika minutách přijíždí další policejní vůz spolu s tím pilotem, který kolem nás před chvílí proletěl. Teď už se na toto minimální parkoviště nevejde ani myš. Ze silnice to musí vypadat komicky. Dvě policejní auta a tři sporťáky pospolu.
S třetím hříšníkem si to řeší druhá dvojice. My řešíme svoje starosti. Kathy dostane nápad, který by nám mohl lehce usnadnit život. Sedíme všichni u jednoho stolu. My na jedné straně, oni na druhé. Nakloní se ke mně a prozradí mi svůj plán. Nemám k němu námitek.
Jak s Kathy sedíme vedle sebe, levou rukou mě začne hladit po stehně. Naproti dělají, že nic nevidí a dívají se dále do papírů. Cítím na sobě začínající vzrušení. Kathy už o něm ví také. Vášnivě mě políbí a rukou mi přejede mezi nohama. „To by asi stačilo.“ Ohradí se proti našemu jednání policista. „Ale no tak.“ Podívá se na něj Kathy. Během pár vteřin si sundá botu a přejede mu po intimních místech. On nedává nic znát, aby jeho kolegyně nic nespatřila. My pokračujeme dále v tom, co jsme začali. Kathy mi rozepíná kalhoty, vyndává mi penis a začíná si s ním rukou hrát. To už policistka nevydrží. Očividně jí naše jednání vzrušuje. Začíná si rozepínat uniformu a hladí se na prsou. Její kolega nezůstává pozadu. Sahá si do kalhot a začíná si ho honit. Kathy mezitím pokročila ve své činnosti a vzala si ho do pusy. Nádherně mi ho dráždí. Má ho tam úplně celého a ještě s ním hraje jazykem.
Na druhé straně se to také lehce zvrtlo. Policistka má roztažené nohy, stažené kalhoty a kalhotky, přičemž její kolega si hraje jazykem s její kundičkou. Všichni vzdycháme, jsme neskutečně vzrušeni. Naznačuji Kathy, aby si stáhla kalhoty s kalhotkami, abych se k ní mohl dostat. Opře se rukama o židli, natočí ke mně prdelku a já se snažím se do ní zezadu vniknout. Jde to dost krkolomně, moc místa tu není, ale podaří se to. Chytám jí za boky, abych mohl pořádně přirážet. Policisté to zkoušejí jinak. On sedí na židli, ona mu sedí v klíně a pohyby nahoru a dolu na mě krásně jezdí. My s Kathy to zkusíme venku. Aniž bychom si uvědomili, že jsou tu další dvě auta, opírám jí o bok auta, roztáhnu jí pořádně nohy, přejedu jí rukou po mokré kundičce a zajedu do ní. Přirážím stále více a více, tvrději a tvrději. Policisté také vycházejí ven. Policistka se stoupne jednou nohou na kolo, aby se k ní mohl kolega dostat zepředu. Krásně přiráží. Auto se kýve ze strany na stranu. Druhá posádka si nás zatím nevšimla.
Domluvíme se na dalším postupu. Obě ženy si klekly tak, aby nás mohly úžasně kouřit. Je to božské. V tom se na sebe s policistou podíváme, nemusíme ani nic říkat. Měníme si pozice. Policistka to umí stejně dobře jako Kathy.  Chci jí vyzkoušet i jinak. Postavím jí k autu, skloním se k ní a jazykem jí dráždím kundičku.
Nevšiml jsem si, že druhá posádka se přišla, i s jejich hříšníkem, zeptat na nějaké informace. Tuto situaci asi nečekali. Nicméně jsou také okamžitě vzrušení. Žena a muž zastavili dalšího muže. Pánové se velmi rychle domluvili. Jeden si sedne na přední sedačku do auta, žena se k němu nakloní tak, aby mu ho mohla kouřit. Druhý muž k ní zezadu přistoupí a začíná přirážet. My s policistkou si všechno krásně užíváme. Kathy si také nestěžuje. Má v sobě jeho penis neskutečně hluboko, protože policista je velmi štědře obdařen. V přední části vozu si pánové vyměnili pozice.
Celá tato akce se začíná blížit ke konci. Alespoň z mého pohledu. Naznačím policistce, aby se nastavila tak, abych mohl dát penis mezi její prsa. Chvíli se pohybuji nahoru a dolu. Začínám pociťovat, že se blíží konec. Beru si ho do ruky a honím si ho přímo před obličejem krásné policistky. Oba vzdycháme. V tom to přichází. Udělám se jí na prsa, je toho hodně. Stéká jí to po bříšku dolů, ještě se hladí po prsou a rukou si přejela kundičku.
Dívám se na Kathy. Ta je opřená o auto, on zezadu přiráží. Policistka neváhá a přidává se. Otočí ho k sobě, beru mu ho do ruky a naznačí Kathy, aby jí pomohla. Obě si hrají s penisem policisty. Netrvá dlouho a holky mají sperma na svých obličejích a v pusinkách.
Na přídi auta se odehrává tvrdý sex. Policistka má jeden penis v puse a druhý v kundičce, i když možná i jinde. Kathy se s policistkou přidává k trojici. To nás dost vzruší a přicházíme také. Teď to vypadá tak, že čtyři muži stojí, tři ženy jsou opřené o auto. Počkám si až na úplný konec. Pánové si vybrali ženy. Pořádně zezadu přirážejí do jejich kundiček.
Vidím, jak muži odstupují a ženy si klekají. To je okamžik, kdy se chci přidat. Všichni čtyři stojíme, někdo se honí, někomu honí žena. Ženy jsou blízko u sebe. Můžeme se udělat, na kterou ženu chceme. Kathy to chce do pusy. Hříšník z druhého auta jí vyhovuje a udělá se jí na obličej a do pusy. Ostatním dvěma ženám je to jedno. Policistka z našeho auta to má na prsou a na krku. Druhá policistka dostane najednou dvě dávky. Má to snad všude, kde to může mít.
Všichni se postupně dáme dohromady, oblečeme se a jdeme dořešit své hříchy. Sedáme zpět do dodávky. Spokojeně po sobě pokukujeme. Usmíváme se a vše dopadne dobře. Nikdo z nás pokutu nedostal a odjíždíme spokojeni zpět ke svým domovům. K původnímu cíli jsme se ani nedostali.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt