ranní výlet

KATEGORIE: Zralé ženy

Ranní výlet

Autor:
V. R.
Publikováno:
20. 3. 2015
Přečteno:
4771x
Ráno jsem se vzbudil. Celou noc jsem se těšil, až otevřu oči. Byla totiž sobota a hodně jsem si přivstal. Jarní slunce, příjemná teplota a přede mnou nekonečné kilometry silnice. Vezmu si žabky, kraťasy, tričko, mikinu, sluneční brýle a jdu ke garáži.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Sednu do auta, vyrážím vstříc krásným zatáčkám, nekonečným rovinkám a dokonalému okolí. Kolem deváté hodiny už vidím na horizontu cílovou restauraci. Je tu dokonalý výhled. Jdu dovnitř, sedám si na barovou židli, která je umístěna proti obrovské prosklené stěně u dlouhého stolu. Ta umožňuje neopakovatelný zážitek. Před sebou vidíte údolí, Alpy, a když se podíváte asi o čtyři židle vedle sebe, všimnete si zajímavé ženy.

Dívá se ven, upijí pomalu čaj a vypadá uvolněně. Po očku se na ni dívám. Vůbec na mě nereaguje. Zkouším navázat kontakt. „Ten výhled je famózní, nemám pravdu?“ Prohodím ledabyle do větru a dívám se před sebe. „Proto sem jezdím.“ Odpovídá žena. Zůstávám sedět na svém místě. „Jak často tu býváte? Ještě jsem Vás tu neviděl.“ Vyzvídám. „Že jste mě neviděl, neznamená, že jsem tu nebyla.“ Šibalsky se usmívá.

Musím si odskočit, takže se zvedám, jdu podél stolu a těšně před ženou uhnu, ale rukou jí lehce přejedu po její ruce. Ani se neotočím a jdu dál. Po chvíli se vrátím, jenže ona už tam není. Říkám si, že mám smůlu, škoda. Jdu ven. Ve chvíli, když vykročím ze dveří, vidím jí, jak stojí nejspíše u svého auta. „Elegantní stejně jako Vy, máte vybraný styl, mimochodem jsem Paolo.“ Prohodím, když jí míjím. „Děkuji, mám pro stará italská auta slabost, těší mě, jsem Kathy.“ Odpovídá. Nedaleko od ní otevírám své auto a slyším: „Americká síla má také své kouzlo, Paolo. Projedeme se?“ Vyzívá mě.

„Dá se takové nabídka odmítnout?“ Přijímám výzvu. Mlčky sedne do auta, nastartuje a odjíždí. Než jsem se stačil vzpamatovat, byla za zatáčkou. Přivedl jsem k životu americkou V8 a vyrazil za ní. Nejela zrovna na pohodu, měl jsem co dělat, abych jí dostihl.

V jedné části se mi jí podařilo předjet. Jeli jsme spolu asi dvacet minut. Zastavil jsem na jednom místě, kde to bylo možné. „Je tady geniální vyhlídka.“ Říkám jí, když vyleze z auta. „Budu Ti věřit.“ Odpovídá.

Naznačím jí, aby šla za mnou. Jdeme spolu nahoru po stezce, kde jsou samé kameny a kořeny. Pro žabky nic moc. Naštěstí ona neřídí v podpatkách. Na sobě má tmavé kalhoty, tričko a mikinu. Po několika minutách dojdeme na vrchol a díváme se do dáli. Odhodlám se a zezadu Kathy obejmu. Kupodivu s tím nemá problém. Několik chvil si povídáme. Pak zkusím zajít o něco dál. Pohybuji pánví tak, aby Kathy cítila to, co cítit má. Vypadá to, že se jí to líbí, mé pohyby opětuje. Začínám jí hladit na prsou a na zadečku. Začínáme se pohybovat stále intenzivněji. Pořád je ke mně otočená zády, laskám ji šíji, hladím po celém těle. Oba se prohýbáme, začínáme vzrušeně dýchat.

S rukou sjíždím stále níže. Přes kalhoty jí dráždím, pomalu rozepínám zip, abych zjistil, že má vlhké kalhotky. Stále je zády ke mně, sahá mi pod kraťasy a honí mě. Dlouho to však nevydržíme. Stáhnu jí kalhoty i kalhotky tak, abych do ní mohl vniknout zezadu. Lehce jí ještě přejedu rukou přes vlhkou kundičku a pak do ní zajedu. Nejdříve přirážím pomalu, jednou rukou jí hladím poštěváčka, druhou jí držím za zadeček. Začínám přirážet tvrději a tvrději. Rukou jí naznačím, aby se pořádně předklonila. Zajíždím do ní tak hluboko, jak jen je to možné.

Po několika chvílích jí otočím, zvednu jí nohu tak, aby se opřela o zábradlí a mohl jsem se dostat jazykem tam, kam bych chtěl. Skloním se k jejímu pasu, olíznu jí kundičku. Přidávám na intenzitě, přitom jí hladím rukou na podbřišku a střídavě na prsou. Následně využiji pozice, ve které je. Nastavím se, abych do ní mohl vniknout zepředu. Držím jí za nohu, přirážím tak tvrdě, jak to jde. Vášnivě se přitom líbáme. Potom jí vysadím tak, abych mě nohama mohla obejmout v pase. To se nám daří. Na chvíli ještě vyzkouším ten pocit, kdy mohu ženu dráždit jazykem. Je to nádhera. Potom jí chytím za prdelku, přitáhnu jí k sobě a hluboko do ní zajedu.

Pak mě napadne jedna věc. Sundám si tričko, položím ho na velký kámen a naznačím Kathy, aby si na něj sedla. Vysvléknu jí tričko, podprsenku nemá, přijdu k ní. Mám ho v úrovni jejích prsou. Dám jí ho mezi prsa a pohybuji s ním nahoru a dolu. Po chvíli cítím, že to už budu. Ona to pozná, aniž bych jí něco musel naznačovat. Ještě více mě vzrušuje, když je můj penis blízko k jejím rtům, pokaždé se snaží ho olíznout. Přichází okamžik, když už to nevydržím a udělám se. Má to na bradě, na krku, na prsou, prostě skoro všude.

Usmějeme se na sebe, oblékneme a jdeme zpátky k autům. Po cestě Kathy ještě několikrát přejdu rukou přes zadeček. Tam nás čeká nemilé překvapení. Dle toho, co vidíme, se tady asi nesmělo parkovat. No, snad nedostaneme pokutu…

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt