rozlučka se svobodou

KATEGORIE: Lesbičky

Rozlučka se svobodou

Autor:
Marie D.
Publikováno:
25. 9. 2013
Přečteno:
5984x
Dost dlouho jsem si říkala, že je svatba zbytečná. Nakonec jsem se začala těšit a ode dneška chybí ke svatebnímu obřadu jenom pár krůčků. Kamarádky trvaly na tom, že se musím zúčastnit pořádný rozlučky se svobodou. Zajistily skvělou párty v nočním klubu. Hodně se pilo, tančilo, dívalo na vzrušující erotická show a také na tanečnice svíjející se u tyče. Řehtaly jsme se na všechny strany, jak se nám tady líbilo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Potom přišel hřeb noci – překvapení pro mne. Dva pěkní svalovci přinesli dřevěnou truhlu na zámek. Položili ji před nás a vzdálili se.

Irena mi podala klíček a všechny holky dohromady zvolaly: „Hodně štěstí do společnýho života s Tomášem!“

Obracela jsem klíček ze strany na stranu a bála se toho, co přijde. Vyskočí na mě nějaký pěkný striptér a zatáhne kamsi do kouta? Mám dojem, že takhle opilá a rozveselená bych se neudržela. A co hůř, mohl vyskočit třeba Tomáš. Holčičí vtípky neměly totiž  žádné logické meze.

„Otevřít! Otevřít!“ skandovaly kámošky nedočkavě. Nemohla jsem tedy tento moment nijak oddalovat a otočila jsem klíčkem v zámku. Potom stačilo trochu nadzdvihnout víko, aby se z vnitřního prostoru vynořila krásná mladá dívka s velkými prsy. Užasla jsem. Nečekala jsem, že mi holky darují nějakou neznámou krasavici.

Moc jsem o tom ale neměla čas přemýšlet. Stačila chvilka a zavřely mne do truhly místo ní. Potom jsem jen cítila, jak mne kamsi odnášejí. No, spíše unášejí, protože k odchodu jsem jim nedala žádné svolení.

Jakmile jsem byla konečně propuštěna z té děsně těsné truhly, ocitla jsem s ve vyšňořeném apartmá. Nic mne však neupoutalo tolik, jako dívka z párty truhly roztažená na dvoulůžku. Upřeně mne pozorovala a přiváděla do rozpaků. Chvíli jsem sledovala svoje boty, chvíli si prohlížela nějaký obraz na stěně a dělala, že mě strašně zajímá.

„To už by stačilo,“  slyšela jsem najednou neznámou dívku. Ve stejný moment mne strhla k sobě do postele.

„Počkej, já nejsem na holky. Došlo k omylu,“ bránila jsem se a chtěla vyskočit. Jenže dívka byla trénovaná, přehodila přes moje tělo nohu a nepovolila mi se pohnout ani o centimetr.

„Hmm,“ pronesla jenom a pak se mi vpila svým jazykem do mých úst. Chtěla jsem se bránit, ale vzhledem k tomu, že mi jednou rukou masírovala bradavky a svým tělem narážela na moje, přemohlo mne vzrušení.  Polevovalo její sevření. Měla mne v moci. Její něžnosti pokračovaly. Prsty se mi sunula do mojí vlhké dírky a brzy mne roztáhla tolik, že se mi tam snadno vsunula celá její pěst. Byla jsem připravena na cokoliv, jen ne na takový orgasmus. Měl sílu a přála jsem si pokračovat aspoň až do rána...

Jenže naše momentální dobrodružství zdaleka neskončilo. Posadila se na mě a hýčkala si přede mnou její pevná a velká prsa. Fascinovaně jsem ji pozorovala. Velká prsa jsem si vždycky přála, ale příroda mne bohužel tolik neobdařila. Plastiku jsem neviděla jako vhodné řešení. Dívka se přede mnou předváděla hodně náruživě, pak se najednou předklonila a přikázala, abych jí sála bradavky. Sevřel mne náhlý příval vášně. Jemně jsem vzala jednu bradavku do úst, hrála si s ní, olizovala ji a sála. Druhou rukou jsem mezitím hnětla druhé prso. Za chvíli se naše role vyměnily a já měla další orgasmus.

Donutilo mě to se zamyslet. Zjistila jsem, že jsem prostě na holky i na kluky. Rovnou jsem se s ní domluvila, že musí zorganizovat únos nevěsty v den mojí svatby...

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt