růže mé zahradnice

KATEGORIE: Lesbičky

Růže mé zahradnice

Autor:
Karolína K.
Publikováno:
25. 5. 2015
Přečteno:
4358x
Nedávno jsem si najala poradkyni přes zahrady, která mi měla dát tu mou do pucu. Dlouhé roky jsem se o ni pořádně nestarala, ale rozhodla jsem se, že je nyní čas ji obnovit. Dala jsem Markétě, své zahradnici, neomezené možnosti a finance a poslala jí do té džungle, která mi vznikla za domem. Byla to mladá holka, která nedávno dokončila vysokou školu, tak jsem byla zvědavá, jak si se svou první velkou zakázkou poradí. Se zájmem jsem ji sledovala zpoza okna, když se procházela půl metru vysokou trávou a mapovala si prostorové možnosti a rozmístění stromů. Byla velmi pěkná, jak se jí ve vlasech lesklo slunce, a se šaty si pohrával vítr.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dalších několik dní jsem se pořádně nezastavila, abych se mohla podívat, jak Markéta pokročila. Slyšela jsem sice, že se vzadu něco děje, ale vždycky po chvíli se mi to naprosto vykouřilo z hlavy. Markéta měla naprosto volné ruce, mé přítomnosti nebylo vůbec potřeba, všechno si rozhodovala sama – já jsem se měla podívat až na samotný výsledek.

Všímala jsem si, že když se probouzím, Markéta už je na zahradě a když jdu spát, sedí ještě na verandě s nějakými plánky a rozmýšlí se. Skoro to vypadalo, jako kdyby se ke mně nastěhovala. Připadala jsem si hloupě, vlastně jako taková ta přísná šéfka, která ji nutí pracovat od slunka do slunka. Co na to říká její přítel, nebo rodiče? Rozhodla jsem se, že si s ní dojdu promluvit a zároveň obhlédnu, jak si vede.

Hned druhého dne jsem po práci zamířila za ní na verandu s uvařenou kávou. Markéta seděla skloněná nad nějakými plánky a rozpočtem. Vůbec mě neslyšela přicházet, jak byla zažraná do své práce, všimla si mě teprve, až když jsem na ni promluvila. A to ze mě málem dostala infarkt. Posadila jsem se naproti ní a rozhlížela se po zahradě. Tráva už byla posekaná a na několika místech se objevily keříky a květiny. Všimla jsem si, že kolem některých keřů jsou vysázené rozkvetlé tulipány – mé oblíbené květiny. Vzadu na zahradě se rýsovala díra v zemi, ze které se další den mělo stát zahradní jezírko s barevnými kapry. Byla jsem naprosto nadšená. Markéta odvedla opravdu dobrou práci.

Jelikož jsem dlouho nic neřekla, Markéta se mě s rozpaky zeptala, co si o tom myslím. Okamžitě jsem započala s chválou a obdivem, ale svůj oslavný proslov jsem zakončila otázkou, jestli ji tady až příliš nedržím, že je tady celé dny. Aby se na mě její přítel třeba nezlobil.

„Přítelkyně,“ opravila mě. „A momentálně nikoho nemám.“

Její upřímnost mě překvapila. Jednak jsem si nemyslela, že tak krásná holka bude sama, zadruhé se mi nechtělo věřit, že by byla lesbička. Společně jsme si povídaly opravdu velmi dlouho do noci a probraly snad všechno možné. S debatou jsme skončily těsně před druhou ránou. Markéta se začala zvedat, že pojede domů, ale mně bylo hloupé, abych ji v takový čas posílala do nebezpečných ulic. Navíc, když by za pár hodin zase chvátala zpátky, aby tu byla před svítáním.

„Nesmysl, přespíš tady. Gauč v obýváku je volný,“ řekla jsem jí a všechny námitky zametla pod koberec. Navíc jsem si opravdu přála, aby tu přespala a já nemusela v tom velkém domě být sama. Společnost jsem vítala více, než kdy jindy.

Markéta nakonec tedy souhlasila a ustlala si dole na gauči. Hned se mi usínalo mnohem snadněji, když jsem věděla, že v přízemí je ta krásná dívka jménem Markéta. Usnula jsem opravdu velmi rychle a tvrdě. Ve snech se mi zjevovala krásná světlovlasá dívka se sluncem ve vlasech, jak se prochází bosky po trávě. Úplně jsem cítila, jak se ze spaní usmívám.

A pak se ta dívka ve snu na mě otočila a políbila mě. Měla hebké rty, kterými obkreslovala tvar těch mých. Bořila se do nich stejně jako do vlhké trávy, která byla kolem nás. Její ruce jsem cítila na svých bocích a ňadrech. Přitahovala si mě těsněji a těsněji k sobě, až jsem skoro pod jejími sladkými polibky nemohla dýchat.

V ten okamžik mi došlo, že se mi to nezdá. Otevřela jsem oči a skutečně nad sebou uviděla nahou Markétu, jak se na mě něžně dívá. Čekala, co udělám. A tak jsem si ji přitáhl k sobě blíž a opětovala jí její polibky. Do našeho vášnivého líbání jsem přidala i jazyk a rukama osahávala její měkké tělo, které se nade mnou dmulo.

Jediným pohybem jsem ji položila do peřin a nalehla na ni. Jazykem jsem jí laskala bradavky a ústy jí je sála. V zádech se přitom prohýbala jako luk. Hladila jsem ji po jejím dokonalém mladém těle a nemohla se nabažit toho, že ji mám pro sebe.

Jazykem jsem vykreslovala cestu po celém jejím těle a směřovala k její lasturce. Než jsem se tam pusou dostala, už ji měla celou vlhkou. Rozhrnula jsem tedy její růži a ochutnávala jsem ten sladký nektar. Něžně jsem ji na kundičku líbala a pak do ní zajela prsty. Prstila jsem pomalu – tam a sem, sem a tam. Ruku jsem měla celou od její šťávičky. Markéta u toho vzdychala a prosila mě, abych nepřestávala. Zadeček se jí nadzvedával, jak mi sama vycházela vstříc. Zuby jsem jí přejížděla přes klitoris a užívala si, jak se pode mnou kroutí. Už jen při pohledu na ni jsem sama vlhla.

Když Markéta dosáhla orgasmu, sténala mi do polštáře. Kolem prstů se mi stahovala její kundička a na ruku se mi uvolňoval další a další její nektar.

Jakmile se udělala, okamžitě se posadila a slíbala mi ze rtů svou vlastní příchuť. Pak mě povalila na postel, a aniž by mě přestala líbat, zabořila do mě skoro celou ruku. Jednou rukou mi nepřestávala masírovat ňadra, zatímco tou druhou se mi snažila dostat do kundičky. Prstila mě všemi prsty najednou, ale ani v nejmenším to nebolelo. Naopak jsem se svíjela v agónii slasti a sténala jí do úst, která ze mě odmítala sejmout. Jelikož jsem sex dlouho neměla, netrvalo dlouho a pod jejíma šikovnýma rukama jsem se udělala.

Až do rána potom Markéta spala vedle mě v posteli. Vlastně nejenom tu noc, ale potom i tu následující a následující. Nyní uvažujeme, že si spolu pořídíme vlastního potomka.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt