lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Tvrdá mrdačka se spolubydlícím

Dominik byl na pracovní stáži. Na bytě jsem tak zůstala sama. Tedy když nepočítáte podivínského spolubydlícího, kterého jsme si ponechávali jenom proto, že platil včas nájem. Jinak jsme o něm skoro neslyšeli. Chodil do práce a doma pak hrál na počítači hry. Nebyl zrovna dvakrát společenský.
Přečíst
Autor:
Alena L.
Publikováno:
16. 1. 2019
Přečteno:
15909x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Prodaná přítelkyně

Byli jsme na štíru s penězi. Anežka nevydělávala a jenom se válela doma, já sice do práce chodil, ale na naše výdaje to nestačilo. Respektive na její výdaje to bylo málo. Když jsem ale jednou procházel pornostránky, něco mě napadlo. Byla tam videa, kdy kluk jakože prodá svoji holku někomu jinýmu, ten si s ní užije a jsou za to prachy. Připadalo mi to jako skvělý způsob, jak si něco přivydělat.
Přečíst
Autor:
Martin B.
Publikováno:
12. 4. 2017
Přečteno:
16476x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Cuckold jako pomsta

Můj přítel mě podvedl. Vlastně už bych mu ani neměla říkat přítel, ten zrádce hnusnej si to rozdal s nějakou cuchtou a potom se s ní ještě vyfotil! Našla jsem to na jeho facebooku, kam si to ta kráva vyvěsila. Byli tam spolu v posteli, nazí. Michal se přitom rozespale díval někam jinam, takže kdoví, jestli o té fotce věděl, ale pokud ne, tak teď se o ní dozvěděl moc dobře. Rychle jsem si ji stáhla, abych měla důkaz, kdyby ji náhodou smazal, ale kromě tohoto logického kroku, to ve mně vřelo. Pěnila jsem doslova vzteky a nebyla schopná reálně uvažovat. Před očima jsem měla rudo a jediné, co jsem chtěla, byla pomsta.
Přečíst
Autor:
Petra Š.
Publikováno:
9. 3. 2017
Přečteno:
25035x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt